Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Gość   
Gość
Przed chwilą, mirro napisał:

Iiiiii dlatego jak nigdy nie kupuję maszy wtórnych po PROW. Niech powiszą na OLX.

Chciał byś mieć wpływ na to czy powiszą, co nie??

Ale niestety to tylko twoja buja wyobraźnia i nierealne marzenia.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Jeżeli mam kasę w tym przedziale, maszyna jest mi potrzebna to pewnie wisiała by krócej.🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
32 minuty temu, zetorki12 napisał:

Czyli mówiąc wprost - sprzedali swój głos za 500+.  Socjalne rozdawnictwo jest właśnie po to by ludzie mysleli tak jak ty i na nich głosowali. Jak widać to działa.

Wole sprzedać niż oddać coś za darmo,zresztą oni dopchają się do koryta i ja chce mieć coś z tego.Twoje dzieci już duże,ale pomyśl o wnukach ze twoim dzieciom będzie lżej.Lepszy wróbel w garści niż kanarek na dachu.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
40 minut temu, leszek1000 napisał:

Jakby nie było potrzeby to by nikt nie oszukiwał.

songo dobrze. Polskie firmy wyjadą za granice. Zostaną biedronki i stonki. Tak PIs niszczy polskie firmy. Dlaczego Niemiecka firma samochodowa nie płaci podatków ?? 

Podatków nie płaci? o to ciekawe kto do tego doprowadził, niech zgadnę  :P 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

20% taniej 5 letniej maszynę?

Wolał bym nową a droższą.

Jednak większość jak ty chyba nie i biznes się dla takich jak ja kręci. I to się chwali, PIS 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
47 minut temu, songo napisał:

Jak ich nie stać to niech zamkną firmę, wk***ia mnie to dotowanie wszystkiego nie powinno się nic dotować i w tedy przetrwali by najzaradniejsi, a wyplata minimalna na dzień dzisiejszy powinna być nawet większą jak 4000

Ustawny na 10 tys, a potem niech na czarno za mniejsze robią u nas Ukraińcy. 

Edytowano przez Adrian_K_90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ludzie kupują nowe maszyny i ja też zresztą oglądaliście poranny agrobiznes jaka rekordowa sprzedaż nowych ciągników.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Widzisz Damian może bym i wolał ale w moim przypadku maszyny nowe to raczej te na chłodnię, albo rozbudowa. Traktory czy inne rolnicze to sprawa drugorzędna. Tu zakład ma zarabiać. Nie zarabia, nie będzie na traktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
26 minut temu, mirro napisał:

Zetorki akurat dla nas imigracja z którą boryka się zachód nie jest problemem. Dla nas problemem będzie za chwilę to pokolenie imigracji z Ukrainy które zaaklimatyzowało się i wsiąkło w nasz biznes. Tu nie trzeba UPA i roszczeń o terytoria. To już się dzieje i przejęcie przez nich biznesów to tylko kwestia czasu. No i teraz problem, kogo obwiniać za ukrainizację? 

Ale by była gdyby rządziła PO

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Wiesi0 napisał:

32 minuty temu, zetorki12 napisał:

Czyli mówiąc wprost - sprzedali swój głos za 500+.  Socjalne rozdawnictwo jest właśnie po to by ludzie mysleli tak jak ty i na nich głosowali. Jak widać to działa.

Wole sprzedać niż oddać coś za darmo,zresztą oni dopchają się do koryta i ja chce mieć coś z tego.Twoje dzieci już duże,ale pomyśl o wnukach ze twoim dzieciom będzie lżej.Lepszy wróbel w garści niż kanarek na dachu.

To nie mój tekst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

A w zeszłym roku miał tu piznąć meteoryt i nie piznął.🤣
to było do Seana

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tumiwisizm    441

Rządzą nami idioci, tyle mam do powiedzenia na temat wczorajszych wyborów. Inflacja leci w gore i poleci jeszcze dalej równolegle ze wzrostem płacy minimalnej. Zarabiać będziecie więcej ale kupicie za to jeszcze mniej albo tyle samo ale wydacie więcej na inne tematy typu on, smieci, prąd itd itd. Służba zdrowia dalej zdycha, kto może ten rodzi dzieci czy nawet leczy zeby prywatnie bo na NFZ głupiego zęba kanałowo nie można wyleczyć normalnie, Jak na dzisiejsze standardy. O zusie już nie będę wspominal, aż zal ze taki karakan jak Jarek który nie przepracowal uczciwie ani dnia w swoim zyciu ma czelność mówić komukolwiek ze jak nie chce płacić jakiś skandalicznych haraczy na bankrutuhacy zus to nie na daje się do prowadzenia firmy... Dramat dramat i jeszcze raz dramat, autentycznie zal mi idiotow którzy poszli wczoraj głosować na PiS i klepia jakieś bzdurki o przyszłości dzieci i wnuków. Głupota, ciemnota i nowa komuna. Gierek był juz lepszy bo choć pozaciagal kredyty i zadluzyl państwo to było chocoaz co sprzedawać przez następne 20 lat. Dzisiaj pieniądze przejada się na 500 plus i pompuje pieniądze w organizację przestępczą nazywana zusem i nfz

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3132

xD xD http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25305796,logo-ko-moglo-zmylic-wyborcow-przypomina-kratke-do-skreslenia.html 

O co taki krzyk? emocje? przecież wszystkie sondaże od dawna wskazywały na mniej więcej taki rozkład głosów, takie samo odczucie można było i bez sondaży obserwując choćby to forum. Jakimś elementem emocji z rodzaju sportowych był wynik Konfederacji bo balansują na granicy progu a reszta .... 
Sam nie wiem czy sondaże nie odejmują sporo uroku demokracji ale przecież nie można ich zakazać bo był by to jeszcze większy zamach na wolność poczynań niż zakaz handlu czy nakaz ciszy wyborczej niejednoznacznie sprecyzowany gdzie banery publicznie widoczne jej nie łamią a autobus z naklejonym już tak (w Zamościu autobus zegnali z trasy jak się okazało że coś tam ma naklejone/namalowane, do znalezienia w necie)
Dla mnie to jedne z najnudniejszych wyborów jakie pamiętam co mnie cieszy a nie martwi, niezależnie od oceny rozkładu sił politycznych to trzeba docenić stabilizację i brak gwałtownych zwrotów w polityce gdzie przesunięcie o kilka procent kadencja do kadencji wymaga dużej pracy jakiegoś ugrupowania. Konfy cieszą się jak dzieci czy lewica bo im o kilka punktów podskoczyło a niemało musieli się na to napracować. 
To jest miara normalności naszej że powoli wiemy czego chcemy każdy z własnego punktu widzenia i bez koniecznych powodów nie zmieniamy radykalnie preferencji. Pamiętacie czasy Stasia Tymińskiego? dzisiaj takie coś już jest nie możliwe.
Marzyło mi się aby i prawica i lewica miała jakąś tam reprezentację czyli; chyba jestem najbardziej zadowolony z tych wyborów jako jeden z niewielu.
nic nie jest idealne i jest punt wyjścia na przyszłość aby zbyt rewolucyjna nie była i to bez rewolucji teraz.
czegoż chcieć więcej jeśli z racji wieku nie lubi się gwałtownych zmian a sporo by się jednak chciało zmienić? 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
6 minut temu, tumiwisizm napisał:

 Gierek był juz lepszy bo choć pozaciagal kredyty i zadluzyl państwo to było chocoaz co sprzedawać przez następne 20 lat. Dzisiaj pieniądze przejada się na 500 plus i pompuje pieniądze w organizację przestępczą nazywana zusem i nfz

Trafiłeś w samo sedno, "było co sprzedawać," no i k**wa żeście wysprzedali między siebie za grosze, a teraz byście chcieli żeby ci co nic nie dostali pracowali jak murzyni na was, nie wasze doczekanie..

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
szmergiel napisał:

6 godzin temu, mraukot napisał:

Wy qr** głupie .uje, którzy głosowali na pis, niech was szlag trafi. .uj warci jesteście . Anty Polakami jesteście ! Niech Was pis rucha w d*pę przez kolejne 4 lata 😠

kwi kwi kwi.hahaha. a tak na serio to wez cos baranie na uspokojenie bo ci żylka peknie hahaha

Gdybyś ciemniaku znał trochę więcej na świecie, niż tylko te swoje "zetury", handalarzyno za pińć złoty, to wiedział byś czyje słowa cytowałem i w jakich okolicznościach były wypowiedziane.. Dziwicie się qrwa później, że "miasto" uważa każdego wsioka za ciemnogród ??? Wystarczy poczytać tutaj te wasze brednie pro pisowskie, by wyrobić sobie opinię o wiejskim ciemnogrodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Cytat

Gdybyś ciemniaku znał trochę więcej na świecie, niż tylko te swoje "zetury", handalarzyno za pińć złoty, to wiedział byś czyje słowa cytowałem i w jakich okolicznościach były wypowiedziane.. Dziwicie się qr** później, że "miasto" uważa każdego wsioka za ciemnogród ??? Wystarczy poczytać tutaj te wasze brednie pro pisowskie, by wyrobić sobie opinię o wiejskim ciemnogrodzie.

Chcesz powiedzieć że to sama wieś głosowała na PiS?    :D  kretynie skończony   xD, Ci głosujący na PiS nie są  po prostu za pedalstwem i wszelkiej maści zboczeniami, bo te partie to promujące tylko to mają do zaoferowania, były rządziły i nic z tego nie wyszłó, więc co tak ci się w nich podoba że chcesz ich powrotu?

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tumiwisizm    441

Ty natomiast trafiłeś kula w plot. Patrzę z perspektywy obserwatora który trochę kuma czym jest dług publiczny, skąd faktycznie finansowane są wspaniałe projekty socjalne i zdaje sobie sprawę jakie konsekwencje będzie miało wprowadzenie np. Minimalnej 3000. I trafnie stwierdzam ze rządzą nami idioci którzy myślą ze jak NBP dodrukuje pieniędzy czy nakaze odgórnie podnieść place to nagle będzie dobrobyt. Czasy tyminskiego już minęły, minęły czasy Tuska i minęła kadencja karakana. Jestesmy tu i teraz i trzeba patrzeć obiektywnie a przyszłość. I wyciągać wnioski z tego co sie dzieje, centralne planowanie nie działa, nie działało i nie będzie działać więc czemu ludzie tam usilnie wracają do tego pomysłu? Nie wiem

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3132

już jest ciekawie i to nie tylko u nas.
Drukowany jest pusty pieniądz na masę i w unii i w USA i gdzie to poszło w inflację? bo przecież musiało pójść
jest na to odpowiedź i kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
19 minut temu, tumiwisizm napisał:

Rządzą nami idioci, tyle mam do powiedzenia na temat wczorajszych wyborów. Inflacja leci w gore i poleci jeszcze dalej równolegle ze wzrostem płacy minimalnej. Zarabiać będziecie więcej ale kupicie za to jeszcze mniej albo tyle samo ale wydacie więcej na inne tematy typu on, smieci, prąd itd itd. Służba zdrowia dalej zdycha, kto może ten rodzi dzieci czy nawet leczy zeby prywatnie bo na NFZ głupiego zęba kanałowo nie można wyleczyć normalnie, Jak na dzisiejsze standardy. O zusie już nie będę wspominal, aż zal ze taki karakan jak Jarek który nie przepracowal uczciwie ani dnia w swoim zyciu ma czelność mówić komukolwiek ze jak nie chce płacić jakiś skandalicznych haraczy na bankrutuhacy zus to nie na daje się do prowadzenia firmy... Dramat dramat i jeszcze raz dramat, autentycznie zal mi idiotow którzy poszli wczoraj głosować na PiS i klepia jakieś bzdurki o przyszłości dzieci i wnuków. Głupota, ciemnota i nowa komuna. Gierek był juz lepszy bo choć pozaciagal kredyty i zadluzyl państwo to było chocoaz co sprzedawać przez następne 20 lat. Dzisiaj pieniądze przejada się na 500 plus i pompuje pieniądze w organizację przestępczą nazywana zusem i nfz

no a pis te gierkoski majątek sprzedany przez ................  odkupuje teraz . pis kupował złoto na cele rezerw itd . ale i tak nie zrozumiesz

Edytowano przez jarecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kąsasz swój ogon @mraukot...i do tego- jak na takiego,, inteligenta" -jesteś zwyczajnie chamski...nie potrafisz się kulturalnie odzywać- to przestań miałczeć😎 - ten temat czytają różni ludzie i moja prośba :  ,,troszkę kultury"!!!

Można mieć różną filozofię, ale nie trzeba się wyzywać jak jakaś patologia😠

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
7 minut temu, tumiwisizm napisał:

Ty natomiast trafiłeś kula w plot. Patrzę z perspektywy obserwatora który trochę kuma czym jest dług publiczny, skąd faktycznie finansowane są wspaniałe projekty socjalne i zdaje sobie sprawę jakie konsekwencje będzie miało wprowadzenie np. Minimalnej 3000. I trafnie stwierdzam ze rządzą nami idioci którzy myślą ze jak NBP dodrukuje pieniędzy czy nakaze odgórnie podnieść place to nagle będzie dobrobyt. Czasy tyminskiego już minęły, minęły czasy Tuska i minęła kadencja karakana. Jestesmy tu i teraz i trzeba patrzeć obiektywnie a przyszłość. I wyciągać wnioski z tego co sie dzieje, centralne planowanie nie działa, nie działało i nie będzie działać więc czemu ludzie tam usilnie wracają do tego pomysłu? Nie wiem

I to jest typowe k**wa myślenie liberałów, byle oni mieli dużo, a inni niech latami pracują za marne pieniądze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3132
5 minut temu, tumiwisizm napisał:

Rozeszlo się po kościach. Hasło klucz-import inflacji

jeśli to odpowiedź na moje pytanie to nie
może tylko częściowo jeśliby majątki kościołów traktował jako jeden z elementów gospodarki,ja to tylko traktuję jak marnotrawstwo ale to ja.
odpowiedź niewystarczajaca. 
nie mam czasu i dopiero wieczorem sprawdzę czy kto udzielił trafnej o ile w ogóle.

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj