Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

dysydent    3142

kto Ci każe czytać na głos? możesz przecież po cichu albo i wcale. Aby wejśc na to forum trzeba się wykazać jakąś inicjatywą to już pójdź za ciosem i napisz bodaj z grubsza co Ci się nie podoba ...
albo bodaj kto?

Taras
dla tego dobrze by było dać szansę pokazania się z prawdziwej strony jak Kukiz miał i wcale przez to nic się nie zawaliło oprócz agonii grupki która wokół tego narcyza się zdołała zebrać. Nazywać partię własnym nazwiskiem jest aż nadto narcystyczne i na takich nawet "elektorat PiSu" szybko i trafnie się poznaje na zasadach "mądrości ludowej". Korwin też taka partia była i co? Konfederacja jako podziemie będzie ciągle niepoznaną alternatywą a widoczna jak jeszcze niedawno Kukiz tym prędzej obnaży swoje słabe strony no i będzie okazja podpatrzenia Ich sensownych pomysłów na rzeczywistość bo takowe też mają tylko jest to pomieszane z grom wie czym jeszcze i trzeba tysięcy par oczu aby wyselekcjonować co do "kupienia" a co oszołomstwo czy zwykły narcyzm.
Perfidne ale niejednokrotnie stosowane. 
PiS miał wielu nauczycieli bo i komunistów w propagandzie sukcesu i Korwina w "etykietowaniu" ludzi zależnie od potrzeb i nawet PO w hasłach obywatelskiego społeczeństwa bo czymże jest "Polacy zasługują na godność we własnym kraju" jakkolwiek by tę godność tłumaczył bo ja akurat kultywowanie godności żebraka odbiorę jako "nie jesteście w stanie sami zadbać o siebie i trzeba wam dać abyście z głodu nie wyginęli i trzeba za was kierować gospodarką abyście nie rozkradli i trzeba was słuchać ... " to ostatnie niedopowiedziane bo wiadomo; lepsze ryzyko zapaści gospodarczej w przyszłości niż przegrane wybory teraz tylko czy ostatnie takie złe? Okazali się najlepszym uczniem Historii na obecny czas tylko czy już uwierzyli we własną nieomylność czy jeszcze zachowali pokorę że w każdej chwili może się coś wydarzyć co z ich fanatycznych zwolenników zrobi śmiertelnych wrogów bo na takim typie elektoratu przecież bazują a ten elektorat gdy zdezorientowany biega po najróżniejszych zaułkach i lepiej aby poznał Konfederację kto zacz zanim zbara... własną naturę ujawni.

Przy Kukizie kilka sensownych osobowości się ujawniło zapewne i przy Konfederacji takowe są. Samodzielnie się nie przebiją bo zawsze jakiś kacyk zagłuszy "zacieni", trzeba czasu i okazji by bodaj który odważył się odezwać "własnym głosem".
Pamiętam młodego jeszcze ministra sportu i rekreacji za komunistów Kwaśniewskiego. Po jego pierwszej przemowie po nominacji od razu wiedziałem że jest nieprzeciętną osobowością i ma szanse zaistnieć jeszcze nie raz w polityce.
Inna sprawa że przeceniłem poziom polityki bo nie dawałem Mu aż prezydentury elekcyjnej w - było nie było - katolickim kraju zwłaszcza jeśli deklarował publicznie ateizm :D jeszcze różne koleje polityki polskiej i trzeba poznać wszystkie możliwe potencjalne kadry. Kto wie jacy będą odpowiedni na czasy "kolejnej zmiany" ;) ?

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
101010    379
15 godzin temu, Ulman napisał:

 budowa wierzowców 

Podaj biedaczku numer konta. To przeleję  Ci  kasę na słownik .

  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578

Ot taka mała prowokacja. Jednak czytasz moje całe posty  węc jest szansa że coś  zrozumiesz. Bądź czujny jak pies podwójny. Czuwaj!


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3142
21 minut temu, 101010 napisał:

Podaj biedaczku numer konta. To przeleję  Ci  kasę na słownik .


ooo! dla internetowych forumowiczów fundację musisz założyć 
Tylko czekać jak edytory co ambitniejszych portali same będą ortografię poprawiać 

ciekawostka się mi trafiła przy szukaniu prognozy pogody i dla rozładowania nastroju a nawet trochę na temat bo gdyby udało się "mięsne rośliny" rzeczywiście .... kupa problemów bo i etyczne i społeczne wszak hodowcy bezrolni z torbami no i to przecież bioinżynieria czyli pewnie i religijne zastrzeżenia na mur się pojawią.
Ten portal miewa nie takie "odjazdy" ale i tak się podzielę znaleziskiem :) 
https://www.geekweek.pl/news/2019-10-07/w-polsce-powstala-zywnosc-2-0-wysmienite-mieso-kurczaka-bez-zabijania-zwierzat/

Edytowano przez dysydent
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578

A miałeś kiedyś wątpliwości?

Weźmy nawet to co imć Zagłoba wkleił. Czy do normalnych ludzi kieruje sie spot o partii konkurencyjnej zamiast mówić o swoich zaletach? Ludzie są zidociali i prymitywni więc obsobaczenie kogoś  sprawia że czują sie lepsi , madrzejsi i poprawiaja sobie samoocenę. Jak zawsze twierdziłem - jak dziad odzyje to cie kijem obije.

 

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3142

to jest wszędzie, nie tylko u nas i raczej nie odbiegamy od "średniej międzynarodowej" 
Pod takim artykułem powinni komentarze wyłączyć bo z góry wiadomo czego można się spodziewać.
 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578

Tyle tylko że programy w TVPis info też zasadniczo poswiecone są w 80% na krytykowanie,, opluwanie wysmiewanie partii konkurencyjnych. Jaki elektorat taki przekaz.Muszą dać ludow poczucie że są coś warci , wstali z kolan i odzyskali godność czy jakoś tak.

Wojciechowski zdaje się przeszedł. Panowie i Panie ida dla nas tłuste czasy. Kasa popłynie strumieniem.

  • Thanks 1

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3142

no ja tu bym kursywy użył z tą kasą   a za info dzięki 
poszperam w necie może co więcej?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, dysydent napisał:

kto Ci każe czytać na głos? możesz przecież po cichu albo i wcale. Aby wejśc na to forum trzeba się wykazać jakąś inicjatywą to już pójdź za ciosem i napisz bodaj z grubsza co Ci się nie podoba ...
albo bodaj 

Marnujecie się tu Panowie. Takie orły na takim forum? Ukrywacie się czy co? Bo pojąć nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3142

a co Ci się podoba lub nie z tego co bodaj ja piszę że sugerujesz abym forum opuścił lub co najmniej zamilkł
bo tak można twój cynizm odczytać i ponadto masz jeszcze coś do powiedzenia czy tylko takie hasełka z ambony żywcem zdjęte i nic nie znaczące?
Nadal nie wiem o co Ci chodzi?
a no posprawdzam o czym Ty tu pisujesz bo po dobremu raczej się nie dowiem a dziś mam cały dzień czas na internety i wcale nie zamierzam nikomu tłumaczyć dlaczego.

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578

Też jestem ciekawy  w czym rzecz


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Co chcesz osiągnąć swoimi długimi wywodami? Pokazać jaki jesteś mądry zmienić czyjś światopogląd.  Gwarantuje że połowa forumowiczów w ogóle tego nie przebrała już o zrozumieniu nie wspomnę

Przebrneła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578

Że nie zrozumieli to nie dziwne. Nawet jak pisze się zwięźle to też nie pojmują 

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

nie tak dawno  napisałem o blokowaniu komentarzy , ale tu chyba nikt nie spodziewał by sie tego typu komentowania .

4 minuty temu, Ulman napisał:

 

Czy Jesteś za wyjsciem polski z UE ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578
Przed chwilą, jarecki napisał:

Czy Jesteś za wyjsciem polski z UE ?

Jeśli to będzie dla nas korzystne to tak. 

  • Like 1

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slodki66    884
29 minut temu, Ulman napisał:

Tyle tylko że programy w TVPis info też zasadniczo poswiecone są w 80% na krytykowanie,, opluwanie wysmiewanie partii konkurencyjnych. Jaki elektorat taki przekaz.Muszą dać ludow poczucie że są coś warci , wstali z kolan i odzyskali godność czy jakoś tak.

Wojciechowski zdaje się przeszedł. Panowie i Panie ida dla nas tłuste czasy. Kasa popłynie strumieniem.

Wypunktuj zalety KO! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578

Tyle zalet  co w PISie - sami idioci i socjalisci.  

Jednak wyśmiewanie  i wytykanie zamiast zachwalania własnych zalet to poziom wioskowego głupka lub 3 klasy podstawówki ale tez jak widac elektoratu PIS. Prymitywy  

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3142


 

5 minut temu, Zapracowany napisał:

Co chcesz osiągnąć swoimi długimi wywodami? Pokazać jaki jesteś mądry zmienić czyjś światopogląd.  Gwarantuje że połowa forumowiczów w ogóle tego nie przebrała już o zrozumieniu nie wspomnę

Przebrneła 

a dzięki za w końcu sensowną odpowiedź.
Sam nie wszystko rozumiem i nie raz zdarzyło mi się przynajmniej poznać punkty widzenia innych i chodzi mi o ten procent tej pierwszej polowy co zrozumie i kilka razy zdarzyło się niejednemu mnie przekonać do niejednego lub wyjaśnić czego nie rozumiem lub jestem w błędzie.
Choćby dla własnego treningu warsztatu literackiego warto czasem ....
Przy okazji jednak zwracam uwagę i wzbudzam jeśli nie wątpliwości to przynajmniej jakieś emocje które niejednego demaskują jeśli nie potrafi nad nimi panować.
Ot takie ciekawsze zajęcie od pchłaniania propagandowo reklamowej chały masmediów sobie znalazłem a przy okazji posiew myśli wystarczy że u jednego skiełkuje kiedyś gdzieś choć na to aż tak nie liczę  to jednak sam czytam innych i wiem co z tego wynoszę zatem.... Nie dla wszystkich? i co z tego? nie da się dla wszystkich. Poziom tych obrazkowych przekazów uznajesz za odpowiedniejszy? jeszcze ordynarnego montażu i wkładania w usta innym nie ich słów? Proszę bardzo. Co kto lubi. 
ZAWSZE MOŻNA PRZEWINĄĆ a lasów na papier tu nikt nie wycina i nic złego jak kto przydlugo przynudza :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tak na poziomie forum rolniczego w temacie o polityce zdecydowanie odpowiedniejsze są moim zdaniem memy niż długie i nudne słowotoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578

Poproś Racyla niech ci wkleja.

Jesli dobrze rozumiem to twój zarzut do kolegi polega na tym ze pisze wg ciebie zbyt długie posty?O.o

Obrazki sa dlla ludzi z ograniczeniami w umiejętności posiadania i artykułowania własnych pogladów. Jaskiniowcy tak się porozumewali

Edytowano przez Ulman
  • Like 1

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, Ulman napisał:

Poproś Racyla niech ci wkleja.

Jesli dobrze rozumiem to twój zarzut do kolegi polega na tym ze pisze wg ciebie zbyt długie posty. 

Obrazki sa dlla ludzi z ograniczeniami w umiejętności posiadania i artykułowania własnych pogladów. Jaskiniowcy tak się porozumewali

Nie obrażaj bez powodu, zadałem tobie pytanie na które mi nie odpowiedziałeś A niby taki bystry jesteś

Nie że  długie  tylko o niczym 

Albo długie i o niczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj