Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Gratulacje dla Konfederacji, widać efekty ich zjednoczenia i pracy więc jest nadzieja na przyszłość ...na pewno wymyślą jeszcze coś lepszego... ważne, że dają się poznać:

 Kukiz15 musi się otrząsnąć...żebym mogła znowu zagłosować.."Jeżeli zdarzy się sytuacja, że w wyborach jesiennych przekroczymy próg, wejdziemy do parlamentu, ale nie będziemy mieli niczego do powiedzenia, tak jak teraz, bo jedna partia ma większość, to ja złożę mandat -zapowiedział Kukiz."

To  rozgrzewka dla wszystkich ugrupowań zbadanie społecznych nastrojów..

Za to KE ma zadziwiające poparcie mimo wszystko i na pewno bardziej ich to zmobilizuje, mają duże szanse...🙃 w następnych wyborach..

Kiełbasa wyborcza ........każdy za nią pójdzie ..... zwierzęcy instynkt.

 

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

Czyli jedyna recepta - zaczekać potem pogonić napompowaną emocjami brać. Jakiś argument jest. Czy my potrzebujemy USA ? Żyjemy, przypominam, na oddzielnym kontynencie. Szwajcarzy wypłacili i odrobili bo to ich rzemiosło. My takiego komfortu nie mamy. W mojej opinii podszytej obawą jest to jednak wstęp do negocjacji, tfu. Albo co gorsza pytanie: to ile mamy jeszcze dopłacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
1 godzinę temu, mirro napisał:

Nie da się tak. Patrz nie na pracownika a na pracodawcę. Determinuje przedsiębiorczość nie konsumpcja.

 

1 godzinę temu, DTaras napisał:

mirro - da się. Na bardzo krótką metę, do wyczerpania rezerw. Myślałem, że autor odpowie. Poprzednio napisałem o rolnictwie w sensie producentów.

zależy jak na to patrzeć . aby były wieksze pensje a tanszy produkt koncowy potrzebna jest kosztowna inwestycja początkowa , mechanizacja , tak jak w rolnictwie kombajny wyparły snopowiązałki i młocke w domu , tak samochody czy lodówki składają w miare zorganizowane tasmy , w piekarniach też nie wyrabia sie chleba , natomiast do pracy recznej i produktu tak wykonywanego potrzeba swiadomosci konsumenta i przedewszystkim jakosci ,jako przykład chyba szwajcaria  gdzie działają manufaktury z pracami recznymi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6422

Każda zapłacona złotówka to jednak przyznanie że mogliśmy maczać palce w tym procederze i czujemy się winni. Księgę trzeba było opublikować z wielką pompą w USA Izraelu i u nas w jednym czasie. PFN zagonić do roboty aby poznajdowała członków rodzin tych co mienie odzyskali. Narobić mądrego wrzasku popartego łzawą retoryką. 
A tak piz*a blada i jeszcze pomówienia o chęć ukrycia czegoś. Polityka wielkich lotów. Nawet jak mają asa to tak zmarnują.

 jakby co, to US Kongres zgodził się na kasę , na zwiększenie obecności wojsk USA u nas. Jednak nie jest to kasa na Fort Trump. Bo? Bo Rosja. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

Mechanizacja niesie za sobą koszty modernizacji i to jest w porządku jeżeli przyjmujemy za cel zmniejszenie zatrudnienia w ogóle oraz zwiększenie zatrudnienia wysokokwalifikowanego pracownika. Część, o której wspomniałem wcześniej idzie zwyczajnie na obciążenie w inne miejsce a ostatecznie Państwa. Jest to lwia część siły nabywczej i kółeczko zamknięte. mirro - pisałem kiedyś, że jest to pozałatwiane i w obecnej sytuacji mieli czekać. Niewiedziałem, że poszli do spowiedzi. Teraz to już nic nie zostało tylko czekać bo w zgiełku niema jak się przebić. Wojna najgorsza z możliwych bo oblężenie. W perspektywie lepiej niema - pozycyjna w najlepszym wypadku. Słóweczko do rolnika - nie każdy zwolennik jest tej samej orientacji ponadto wyobraź sobie, że oni zawsze byli... Kongres... Może to kogoś przekona w końcu, że ci alianci są tu zbędni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slodki66    884

A po ki h*j przedsiębiorczość bez konsumpcji!? Mirro wytłumacz jak rozerwać to co nierozerwalne. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, Rolnik1973 napisał:

Aż tak może nie, ale bardziej martwią mnie ci kochający inaczej że jest ich tak dużo😡 

E no tylko trzech więc raczej nic z tego związku nie wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

słodki - a kto konsumuje? Poza tym kto powiedział, że bez? Odwracasz kota na plecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15396
19 minut temu, staszek131415 napisał:

E no tylko trzech więc raczej nic z tego związku nie wyjdzie

Wyborców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slodki66    884

A ty z Mirro kota ogonem i można tak w kółko bo bez konsumpcji niema przedsiębiorczości i na odwrót. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
101010    379

BRAWO! Wielkie gratulacje dla Prawa i Sprawiedliwości i dla elektoratu, dlatego ze wyraził swoje mocne i zdecydowane poparcie dla polityki Prawa i Sprawiedliwości! To był Nasz kolejny krok we właściwym kierunku! Róbmy swoje . Dla nas i dla Ojczyzny!

:D:D:D

 

 

  • Like 1
  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

Dlaczego słodki nazywa mnie mirro? W Afryce jest konsumpcja i co? A tam pierd. lisz cyfrowy. Jedni i drudzy przegrali z brakiem wiary tych ludzi, którzy nie poszli do głosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroon    186
16 godzin temu, 12zbyszko napisał:

Moim zdaniem słaba frekwencja . Aby pogrzebać KE powinno iść na głosowanie 90 % . Żeby do tego doszło powinni zrobić 100 + za udział w głosowaniu i po KE . 

Orientujesz się może kto wyznacza miejsca do głosowania? U nas zrobili tak że miejscowości które do tej pory do punktu głosowania miały 3-5 km i do tego w miejscowości w której znajduje się kościół i ich parafia przerzucili w całkiem innym kierunku i oddalonym około 10-12 km Przecież to zakrawa na celowe działanie aby zmniejszyć frekwencję ciekawe ile takich cyrków zostało odstawionych w całym kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To Wójt ustala obwody głosowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6422
3 godziny temu, Slodki66 napisał:

A po ki h*j przedsiębiorczość bez konsumpcji!? Mirro wytłumacz jak rozerwać to co nierozerwalne. 

Konsumpcja to pochodna produkcji. Ktoś musi to coś wymysleć, wyprodukować, wrzucić na rynek i wmówić całemu stadu że jest mu to niezbędne. Najlepiej kiedy konsument dojdzie do wniosku, że oto sam odkrył ten produkt czyli wzrasta mu saooccena, że niby taki zaradny i przebiegły. . Wtedy ssanie jest dużo większe. Posłuchaj reklamy choćby Media Ekpert i tak powoli zastanów się kto tam kogo pcha pod górę i jak wali w ludzkie ego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
Napisano (edytowany)
30 minut temu, DTaras napisał:

 W Afryce jest konsumpcja i co?

odpowiedż poniżej 

10 minut temu, mirro napisał:

Konsumpcja to pochodna produkcji. Ktoś musi to coś wymysleć, wyprodukować, wrzucić na rynek i wmówić całemu stadu że jest mu to niezbędne. Najlepiej kiedy konsument dojdzie do wniosku, że oto sam odkrył ten produkt czyli wzrasta mu saooccena, że niby taki zaradny i przebiegły. . Wtedy ssanie jest dużo większe. Posłuchaj reklamy choćby Media Ekpert i tak powoli zastanów się kto tam kogo pcha pod górę i jak wali w ludzkie ego. 

sory że użyłem Twojej odpowiedzi ale nie mogłem sie powstrzymać .

Edytowano przez jarecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
5 godzin temu, Rolnik1973 napisał:

bardziej martwią mnie ci kochający inaczej że jest ich tak dużo

Czemu się tym martwisz ? Zawsze byli , tylko teraz starają się nam wmówić że to normalne , to dopiero wk***ia człowieka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

Jarecki - gdybyś jednak przybliżył tok rozumowania... Skoro konsumpcja to pochodna produkcji to w drugą stronę ni uja zatem samo danie kasy na przejedzenie nie przysporzy produktów - do tego potrzeba przedsiębiorczości. Coś na opak rozumuję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtekd    2108

Naczelny żydo-sowieckiego GWna Szechter ma z pewnością dupościsk bo przegrali pierwszą część meczu . Druga będzie w październiku i oni wiedzą że to będzie ich klapa totalna . Żaden POstkomuch  nie ma szans.

BRAWO POLACY !!!

  • Like 1
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slodki66    884

Mówcie co chcecie Dtaras i Mirro ale te rzeczy są że sobą ściśle powiązane i tyle. 

Wyprodukujesz np produkt o nazwie "pizdohuj" wiedząc że na takie hujostwo nie ma chętnych i co z tego że może tych trzech europoslow  z wiosny by kupiło to ile byś na trzech zarobił i gdzie tu przedsiębiorczość. 

1 godzinę temu, DTaras napisał:

Dlaczego słodki nazywa mnie mirro? W Afryce jest konsumpcja i co? A tam pierd. lisz cyfrowy. Jedni i drudzy przegrali z brakiem wiary tych ludzi, którzy nie poszli do głosowania.

Tam między ty i Mirro jest "z"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

Przeoczyłem widać. Przedsiębiorczość to także ustalenie kierunku produkcji i sprzedaży tam gdzie jest na produkt popyt. Popyt, konsumpcja nie muszą odbywać się w miejscu produkcji. Produkcja i konsumpcja to naczynia połączone. Przedsiębiorca wcale nie musi zajmować się produkcją. Takie tam subtelnostki ale tylko według Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
2 godziny temu, DTaras napisał:

Jarecki - gdybyś jednak przybliżył tok rozumowania... Skoro konsumpcja to pochodna produkcji to w drugą stronę ni uja zatem samo danie kasy na przejedzenie nie przysporzy produktów - do tego potrzeba przedsiębiorczości. Coś na opak rozumuję?

jak bedzie kasa to towar sie znajdzie , jak nie z rynku lokalnego to z importu  ,produkcja to pochodna konsumcji   da sie odwrotnie bo i produkcja i konsumpcja  są ze sobą powiązane jedno bez drugiego nie ma szans .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj