Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Ulman    5576
6 godzin temu, marekfarmer napisał:

To  JKM  też  robi  wybory  w KNP ???

W Platformie  do  Puki  nie zaczęła  tonąć  to  też  był  jeden Kapitan :D   :D   :D 

 

JKM nie jest członkiem KNP więc najwyraźniej coś cie ominęło O.o

Marek -   facet który uważa demokracje za zły ustrój  miałby w demokratyczny sposób  przeprowadzać wybory wewnętrzne ? No proszę cie nie pogrążaj się intelektualnie


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

Już dawno to zrobił, a jego głównym argumentem przy braku argumentów jest kliknięcie "haha" pod postem, dobrze dla niego że i na forum pod postami nastąpiła "dobra zmiana" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
9 minut temu, Ulman napisał:

JKM nie jest członkiem KNP więc najwyraźniej coś cie ominęło O.o

Marek -   facet który uważa demokracje za zły ustrój  miałby w demokratyczny sposób  przeprowadzać wybory wewnętrzne ? No proszę cie nie pogrążaj się intelektualnie

Tak  Masz rację  nie  nadążam za JKM  Teraz  Założył jaką  Partie  Wolnosć Potem jak Stracił Prezesurę w KNP

Czyli  JKM  jest  Dyktatorem ???

chce w Polsce  zrobić  Dyktaturę  czy  jak ??

 

A miało  być  Nowe  święto  a Teraz lipa

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576

Wolność to  założył  ponad 2 lata temu więc jakoś słabo się starasz nadążać.O.o

Według ciebie jak się nie jest demokratą to z automatu jest się dyktatorem?

 

 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

No nie  nadążam za JKM  Bo  skacze  z kwiatka  na kwiatek  nie  umie  zbudować  nic  Trwałego 

Nie  ale   ciekawi  mnie to  jak nie jest za Demokracją to za czym  Za dyktatura  czy  Socializmem  Bo  nie  wiem ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Ja bym zaryzykował stwierdzenie że to monarchista. Tylko brak mu kandydatów na ewentualnego króla. A sam siebie nie zgłosi,bo trochę nie wypada.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048

te filmiki sa rownie prawdziwe jak twoje gospodarstwo i odszkodowanie:12_slight_smile::12_slight_smile::12_slight_smile:,

 w prasie rolniczej opisuja prawdziwe historie rolnikow dotknietych tegorocznymi kleskami-mnie na szczescie ominely,wystarczy powodz co pare lat- i nic sie nie zmienilo od czasow rzadow-sld-po-psl, wiele obietnic ,potop[nomen omen] pieniedzy w telewizji a w realu jakies grosze traktowane jak jalmuzna o ktora trzeba na kolanach prosic. 

przed nastepna powodzia zostane trollem pis-u jak mareczek"farmereczek" wtedy pieniadze beda spadac z nieba zamiast deszczu:D:D:D, szkoda tylko ze wirtualne:22_stuck_out_tongue_winking_eye:


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Będziesz jak Bredzisław  :D  :D  

Są  dziesiątki osób na tym forum które  mogą  potwierdzić  że mam Gospodarstwo Rolne  :D  :D  :D 

Kukurydza Decyzja.png

Ciekawe Kiedy Rysio  Zacznie  Krzyczeć !!!!!!

 

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048

w ciagu 20 dni dostales odszkodowanie ???-  to super,ja mialem w podobnym czasie szkode i trwalo to ze 3 m .

 u nas kazdemu dawali 1 tys bez wizyty likwidatora i wyceny, kto nie chcial i poczekal na wycene szkody ten dostawal wielokrotnie wiecej...po co zaczerniles kwoty  ???? moze cie w konia zrobili i dali grosze.:13_upside_down:

 

 

 

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Odszkodowanie dostałem kilka  dni po wydaniu decyzji.  na  oględziny czekałem  ponad 3 tygodnie w kukurydzy bo zgłoszone 14.08 przyjechali  3.09  po moich Telefonach  że chce  kosić  i im nie zostawię nic  do oględzin bo  jest to nierealne.

Gdyby to była  kukurydza na Ziarno  nie dostał bym  ani  1zł  a że  na Kiszonkę  to  odszkodowanie dostałem.

Jak było w przypadku  zbóż  nie będę  się wypowiadać  bo miałem wszystko skoszone na dzień 11.08  także.

Nie będę  wszystkim publikował  ile  dostałem odszkodowania bo to moja prywatna  sprawa. Ale   zapłacili  bardzo  dobrze.

Tak samo jak Rzepak 2016 roku Wymarzł  zapłacili 25%  Rzepak zostawiłem  przyszedł Grad w lipcu  i jeszcze dostałem  za Grad. :)  

Ja nie narzekam na PZU

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576
2 godziny temu, marekfarmer napisał:

No nie  nadążam za JKM  Bo  skacze  z kwiatka  na kwiatek  nie  umie  zbudować  nic  Trwałego 

Nie  ale   ciekawi  mnie to  jak nie jest za Demokracją to za czym  Za dyktatura  czy  Socializmem  Bo  nie  wiem ????

Wystarczy że ma trwałe i niezmienne poglądy. Tworzenie nowych partii nazywasz skakaniem?

Marku - jak z tobą w ogóle dyskutować  jak świadomość nie pozwala ci odróżnić sposobu sprawowania władzy od przekonań politycznych?  

Kto to powiedział?

Są dwa modele działalności rosyjskiej w Polsce. Pierwszy pepeerowski (...). drugi nazywam targowickim. Charakteryzuje go odwoływanie do wartości tradycyjnych, katolickich, narodowych - tłumaczył ................. - Prorosyjskość ubrana jest tam w maskę patriotyczną. Czy targowica nie była właśnie narodowa, katolicka, czyż nie pałała szacunkiem do polskiej przeszłości? 

2 godziny temu, mirro napisał:

Ja bym zaryzykował stwierdzenie że to monarchista. Tylko brak mu kandydatów na ewentualnego króla. A sam siebie nie zgłosi,bo trochę nie wypada.:D

On tego nie ukrywa ale ze monarchie wyginęły lub się zdegradowały to ktoś winien je zastąpić. Na pewno rządy wąskiej grupy  oświeconych, świadomych osób  dbających o państwo a nie realizujący wolę proletariatu


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Kaczyński kiedy to mówił przechodził chyba okres sceptycyzmu co do samego katolicyzmu. Nie do końca był jak widać zachwycony działaniem KK na przestrzeni wieków. Fakt że chłopina się ochrzcił dał mu tylko prawo aby później czerpać garściami elektorat katolicki. 
Sama Targowica zaś miała chronić interesy wąskiej grupy ,na pewno nie szarego narodu. Między innymi  KK. Zagrożeniem było rozszerzanie się idei wolnościowej w europie. Gdyby "Wiosna Ludów" dotarła do Włoch w pełnym wydaniu, skończyłby się monopol papieża i wpływy kościelnych notabli. Aby pouczyć maluczkich wydana została encyklika mówiąca iż zwierzchność wszelkich władców pochodzi bezpośrednio od Boga. Czyli sprzeciwianie się temu to grzech najcięższy i piekło murowane. Potem poszły podziękowania dla Carycy i klątwa na powstańców. Tak że wzywanie teraz imienia Targowicy to poroniony pomysł. Znowu musiałem skrócić i uprościć, ale niech tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710
50 minut temu, marekfarmer napisał:

Odszkodowanie dostałem kilka  dni po wydaniu decyzji.  na  oględziny czekałem  ponad 3 tygodnie w kukurydzy bo zgłoszone 14.08 przyjechali  3.09  po moich Telefonach  że chce  kosić  i im nie zostawię nic  do oględzin bo  jest to nierealne.

Gdyby to była  kukurydza na Ziarno  nie dostał bym  ani  1zł  a że  na Kiszonkę  to  odszkodowanie dostałem.

Jak było w przypadku  zbóż  nie będę  się wypowiadać  bo miałem wszystko skoszone na dzień 11.08  także.

Nie będę  wszystkim publikował  ile  dostałem odszkodowania bo to moja prywatna  sprawa. Ale   zapłacili  bardzo  dobrze.

Tak samo jak Rzepak 2016 roku Wymarzł  zapłacili 25%  Rzepak zostawiłem  przyszedł Grad w lipcu  i jeszcze dostałem  za Grad. :)  

Ja nie narzekam na PZU

 

Ale jak zostawiłeś ten raps to dodatkowo ubezpieczałeś prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Tak  Dodatkowo  i opłacałem składkę  w 100%

Ubezpieczone na 50% plonu  tego co  na jesieni do wymarznięcia  podawałem

Na jesieni  miałem  na 4t x 1750 zł

Wiosną  od gradu  tylko 2x1750 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576
45 minut temu, mirro napisał:

Kaczyński kiedy to mówił przechodził chyba okres sceptycyzmu co do samego katolicyzmu. Nie do końca był jak widać zachwycony działaniem KK na przestrzeni wieków. Fakt że chłopina się ochrzcił dał mu tylko prawo aby później czerpać garściami elektorat katolicki. 
Sama Targowica zaś miała chronić interesy wąskiej grupy ,na pewno nie szarego narodu. Między innymi  KK. Zagrożeniem było rozszerzanie się idei wolnościowej w europie. Gdyby "Wiosna Ludów" dotarła do Włoch w pełnym wydaniu, skończyłby się monopol papieża i wpływy kościelnych notabli. Aby pouczyć maluczkich wydana została encyklika mówiąca iż zwierzchność wszelkich władców pochodzi bezpośrednio od Boga. Czyli sprzeciwianie się temu to grzech najcięższy i piekło murowane. Potem poszły podziękowania dla Carycy i klątwa na powstańców. Tak że wzywanie teraz imienia Targowicy to poroniony pomysł. Znowu musiałem skrócić i uprościć, ale niech tam.

Mnie zainspirował głównie ten fragment bo pasuje jak ulał do obecnej sytuacji w kraju "drugi nazywam targowickim. Charakteryzuje go odwoływanie do wartości tradycyjnych, katolickich, narodowych - tłumaczył ................. - Prorosyjskość ubrana jest tam w maskę patriotyczną."

Większość nie ma pojęcia czym była Targowica a traktuje ją jako synonim zdrady i zła.  Nic nie jest niestety całkiem czarne ani białe. http://www.historia.uwazamrze.pl/artykul/873043

Niestety ludność woli któtkie przekazy z cyklu mądrzy - głupi, dobrzy - źli i nie wysila się na myslenie a i włądzy nie zalezy na myslących samodzielnie wyborcach


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576

Jakie wasze zdanie na temat prezesa z atlasem kotów w sejmie . Ocieplanie wizerunku czy szczyt buractwa?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Czego  się Jarosław  Dotknie  Zamienia  się  w złoto  :D  :D  :D 

Zwykły Atlas za 10zł   Tera na alledrogo  kosztuje  kilkadziesiąt  niektóre kilkaset  złoty

A  Atlas  Jarosława  Bije  Rekordy   Widać  jak  Polacy  Szanują  Jarosława ubierze się  w pelerynę   to  po chwili  producent nie nadąnża z produkcją  każdy chce  ją mieć

https://wiadomosci.wp.pl/juz-ponad-25-tys-zlotych-za-atlas-kotow-prezesa-pis-a-to-nie-koniec-6191848899299457a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Podobno szukał zdjęcia Caracala. Antonii już dawno mu obiecał takiego, a dostawa się spóźnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576
13 minut temu, marekfarmer napisał:

Czego  się Jarosław  Dotknie  Zamienia  się  w złoto  :D  :D  :D 

Zwykły Atlas za 10zł   Tera na alledrogo  kosztuje  kilkadziesiąt  niektóre kilkaset  złoty

A  Atlas  Jarosława  Bije  Rekordy   Widać  jak  Polacy  Szanują  Jarosława ubierze się  w pelerynę   to  po chwili  producent nie nadąnża z produkcją  każdy chce  ją mieć

https://wiadomosci.wp.pl/juz-ponad-25-tys-zlotych-za-atlas-kotow-prezesa-pis-a-to-nie-koniec-6191848899299457a

Celebryta się znalazł. Może wzrośnie popyt na koty?:D

Wśród ciemnoty to wcale nie jest dziwne . Jak sie nie wie co robić, to trzeba robić to co  robi guru. Jak się nie wie co mówić to sie mówi co mówi guru ijak się czyta książke to taka jak guru itd itd,  

U nas rezimówka twierdziła że to ocieplanie wizerunku ale tak na zdrowy rozum to jest chamstwo w czystej  formie. Zagraniczne telewizje pokazywały to dlatego że normalni ludzie nie wierzyli że to nie jest fotomontaż 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Chamstwo to było jak  Posłowie  PO i nowośmiesznej  chodzili i grzebali  w rzeczach  Posłów  PiS

Albo  Rzucanie  Projektem ustawy  z mównicy Sejmowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

A to ładne jaja. Księża uwalili na studiach pogromcę lokalnych układów. Jak widać jednym do drugich było bliziutko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj