Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Gość   
Gość
20 godzin temu, marekfarmer napisał:

a co ty taki obrońca. pałacu Stalina

No on taki socjalista jak cała opozycja tylko wstydzi się przyznać:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576

No , zdemaskowałeś mnie..:13_upside_down:

Kiedyś pisałeś że JKM to lewicowiec więc nic mnie nie zdziwi. 

Staszek,  masz odpowiedź nawet na trudne pytania a koledzy nie umieli wytłumaczyć. Mamy super wzrost PKB , normalnie rekordowy i epokowy ale okazuje sie że Łotwa, Estonia, Czechy mają wiecej a taka Rumunia ma 2x więcej. Słowacja i Węgry nieco  mniej  ale  nikt nie z nich nie pobudzli konsumpcji darmowym pieniadzem. Czemu mówią że jesteśmy tacy super jak jesteśmy sredniakami?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6404

Jak to mówią? Jak odejść to z wielkim hukiem! Toż to rząd planuje spektakularne pożegnanie z narodem?:D No wysadzenie PKiN na takie wygląda. Islamiści nie wpadli na taki pomysł a tu proszę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6404

Chyba że tu chodzi o coś innego. Może ta gadka o burzeniu PKiN to takie tłuczenie kijem po prętach klatki z małpą? Tak żeby czymś zająć a przy okazji wku..wić.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Czyli co ? Niech stoi , nie ruszać ? Podoba się wam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576

Nie podoba się ale niech stoi.  Doznania estetyczne nie mają większego znaczenia. Są drugorzędne i subiektywne.

Jaki jest cel wyburzenia PKiN?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6404

Pewnie taki sam jak usuwanie T-34 pomników. Desowietyzacja, tylko zalecałbym szybkie pozbycie się również T-72, MIG 29, SU  22 i paru innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To i pomniki Lenina i Stalina też powinny nadal stać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576

A gdzieś jeszcze stoją? Daj znać bo bym kupił do ogródka:D


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1827

Policzyć koszty koszt rozbiórki a koszt utrzymania,jeżeli wyjdzie na zero niech stoi,znajac polskie realia to kosz rozbiórki 2-3 razy większy niż obecnie się sugeruje no jedyny plus to obłowienie się paru kumpli z zaplecza politycznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No właśnie zburzyli , a poniekąd PKiN to też taki pomnik . Mnie kiedyś uczono że to nasi Bracia radzieccy ten pałac nam wybudowali i podarowali . B|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6404

Wice MON ostatnio deklarował się że on to razem z chłopakami,w ramach szkolenia migiem w perzynę obrócą. A potem to już tylko wywiady, medale i zameldować że "Oko Saurona" zniszczone. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
54 minuty temu, zetorki12 napisał:

Czyli co ? Niech stoi , nie ruszać ? Podoba się wam ?

Gdybyśmy  mieli zburzyć  wszystko co  powstało w PRL  to by trza  80%  Kraju  zburzyć.

Mi tam Pałac  Stalina  nie  przeszkadza niech  se  stoi  

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576

Oko Saurona to łypie z Nowogrodzkiej. 

Zetorki, jaki jest cel zburzenia PKiN?

Jak go wyburzymy to niech MDM  rozwalą,  Nową Hutę , pewnie jakąś elektrownie albo kopalnie itp.  Oj sporo jest do rozwalenia a że proletariat lubi rozpierduchy to poparcie  gwarantowane.

No i się Marku z tobą zgadzam.

Andrzej się zbiesił ale za to gada z sensem i mówi to co wszyscy wiedzą.

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pewno i tak tylko na gadaniu się skończy , ale moim zdanie już i tak długo "góruje" nad Polską . Mi aż tak bardzo nie przeszkadza , ale jakoś tak cieplej na sercu by było , a jeszcze jak w to miejsce powstała by piękna budowla ... , byleby tylko bez politycznych nazw była .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25628

Dla mnie nie ważne, kto wybudował, jeśli nie zagraża bezpieczeństwu, nie grozi zawaleniem to niech stoi. Zawsze jadąc obwodnicą  dobrze go widać od strony Okęcia i  co by nie mówić to jest symbolem Warszawy. Szpecić na pewno nie szpeci. Jeśli już to Złotet Tarasy szpecą.

Zetorki - górować to już masę lat temu przestał. 

Edytowano przez Agrest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6404

Niech stoi jako memento. Jak już napiszą historię na nowo przyda się jakiś punkt zaczepienia do odkopania prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
5 minut temu, zetorki12 napisał:

Pewno i tak tylko na gadaniu się skończy , ale moim zdanie już i tak długo "góruje" nad Polską . Mi aż tak bardzo nie przeszkadza , ale jakoś tak cieplej na sercu by było , a jeszcze jak w to miejsce powstała by piękna budowla ... , byleby tylko bez politycznych nazw była .

Dlatego  Prezydent  Mówił dziś w RMF  żeby  zbudować  coś  większego  od pałacu  Stalina  żeby nie górował  już nad Polską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576

Pomnik smoleński zbudować na 300m wysokie to bedzie górować. No ewentualnie jeszcze Lecha na 400m w górę


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Ja bym  proponował  dwa  wieżowce  Lech  i  Jarosław   a w nich mieszkania  +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576

Kibuc w środku Wawy?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj