Skocz do zawartości
  • 0

Ceny pszenicy 2016


Pytanie

3980 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Opublikowano (edytowane)

Jak ma zwoje auto, to mogę mu pchnąć cały samochód w tej cenie. Widze, że ceny lekko w górę nawet na lubelszczyźnie. Nic dziwnego, jak złotówka poszła w dół.

Edytowane przez jahooo
  • 0
Opublikowano (edytowane)

Kolego po 700 netto to jest juz pomorskie na nowe tez po 700

 

Myślę że na przełomie stycznia - lutego cena pszenicy paszowej osiągnie te 650 netto a konsumpcyjnej 700 netto. 

Kolego po 700 netto to jest juz pomorskie na nowe tez po 700 rzepak nowe 1670

Edytowane przez bezrobotny
  • 0
Opublikowano

o kurde :D dziś rzepak prawie 8euro w górę na 406euro :) jutro poszłoby dobrze sprzedać z rana, tylko pytanie czy nie będzie więcej ? 

 

kolego dalbys link tam gdzie sprawdzasz ta gielde ze wiesz ze 8 euro w gore tylko na pszenice jakby mozna bylo

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Krzychuu19
      Witam. Pszenica ozima arkadia żółknie ginie. Po zimie była posiana saletra w dawce 170kg. Mogę prosić o jakieś rady z góry dziękuję 
    • Przez livebird
      Witam mam problem z jasnotą purpurową która zachwaściła mi strasznie pszenice ozimą na granicy pola 10-15 arów silnie zachwaszczonych tylko tym chwastem pytanie do was jakim śrdokiem porządnie ją zwlacze teraz i czy dam rady jeszcze teraz to zniszczyć (pszenica- pierwsze kolanko 2cm od węzła krzewienia). Pryskałem już Lancetem którego dałem chyba niską dawke bo miejscami chwasty nie wyglądają jakby siadły.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v