Polecane posty

raul7031    22

Cena z wczoraj, południowe łódzkie, 5 zł netto za 15 sztuk - u mnie to najlepiej od 2,5 roku, cena nie jest już zła choć przy takiej podaży świń w Polsce dawniej byłaby cena 6 zł netto jeśli nie więcej. Tylko żeby takie ceny były w latach a nie miesiącach czy tygodniach, tak że nie wiadomo jak i co planować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mejki666    0

Cena żywca hmmm. 5 zł to cena w miarę ale daleka od ideału jeśli 3 lata temu było 5,8 wszystko zdrożało (czytaj - wędlinka -) itp. paliwko drogie a i za usługi coraz więcej. Uważam że odpowiednio było by około 7zł alle marzenia nie bolą.

 

W roku 1980 za 50 tuczników teść kupił 30tkę w ursusie ja za 47szt. na ciepło dostałem tyle że mogę sobie kupić 30tkę z 1980 roku a to ponoć inne tysiąclecie.

 

PS. garwoliński skup w Korytnicy 5zł brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszk93    0

Raul7031 a z jakiego powiatu jesteś i do kogo sprzedajesz tuczniki? Ja ostatnio po 5.30 sprzedałem. Powiat opoczyński.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15388

Wujek tam z giełdą jak nie ma gdzie sprzedać. Teraz jedyna nadzieja jak na Łuków i Sokołów rozszerzą strefę. Ale tego nie zrobią bo głupia polityka uni nie da. Zamiast wykupić jak najwięcej co łapie wagę by jak najmniej zostało świń to oni zamykają skupy by się świnie kisiły i więcej do utylizacji było. Ale tak unia karze to tak robią bo nasze zutylizują a germańskie i duńskie będzie miało zbyt.
Ceny brak bo skupu brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf235angol    7

Ja się zalapalem na ta strefe :-(
Ale tabliczki o zagrozeniu ASF są 7km odemnie i sie zastanawiam jaki bendzie obrót wydarzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

ASF sie niby rozprzestrzenia a te ceny takie falujace. W jednym tygodniu podwyzki a w kolejnym juz spadki.Nie wiadomo o co z tym chodzi kompletnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

U mnie cena stała 5 zł netto .Dobrze ,że sąsiad z kolegą co noc strzelają do dzików .Jedynie na łąkach jeszcze kilka zostało .A tak na polach nie ma widać dzików nawet w kukurydzy .Gdzie lata wcześniejsze to było ich całe watahy .


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
t0m3k4    0

 

SKUP Macior i knurów oferuje atrakcyjną cenę , dojazd do klienta waga elektroniczna , płatność gotówka lub przelewem , Zapraszamy do współpracy . 532-105-475 lub 725-791-046 .Podejmiemy również współprace ze skupem .Pochodzimy z okolic Świecia kuj.pomorskie

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaj    103

Dziś sprzedane ze strefy żółtej do ZM Wierzejki po 4.6 brutto


Sprzedam rozrzutnik cena do uzg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaj    103

@up ale taka jest prawda, kulturalnych słów nie ma aby to określić


Sprzedam rozrzutnik cena do uzg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuck00    207

Dzisiaj pojechały po 5zł/kg netto. Z nowym tygodniem możliwe spadki cen.


Pieniądz podzielił nas, a i tak wszystko zabierze czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1827

Od 4.07 sprzedaję w tej samej cenie 6,40-6,50 kl E.Z ceną według mnie najwięcej zamieszania robią pośrednicy ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz222
      Witam serdecznie
      Chciałbym bardzo prosić o wypełnienie mojej ankiety, która będzie podstawą do stworzenia pracy inżynierskiej. Ankieta dotyczy postępu technicznego i technologicznego w chlewniach macior w latach 2004-2012 w woj. śląskim (jednakowoż zachęcam także rolników z okolic mojego województwa). Ankieta jest przystępna, większość to pytania testowe, więc nie powinna zająć więcej niż 5-10 minut, a jest to dla mnie bardzo ważne by zebrać jak najwięcej informacji na ten temat. Każdy kto cokolwiek robił i modernizował przy swoich maciorkach niech poświęci parę minut podczas wieczornego odpoczynku i pomoże mi w stworzeniu czegoś, co może stanowić o tym jak potoczy się moja kariera w przyszłości.
      Ankieta jest w pełni anonimowa. Podaję link do niej:
       
      http://moje-ankiety....pond-43841.html
       
      Z góry bardzo serdecznie dziękuję za pomoc i pozdrawiam!!
       
      Ponawiam prośbę o Wasz udział w ankiecie
    • Przez 14tija14
      Czy ktoś współpracuje z jakąś firmą zajmującą się tuczem kontraktowym np. agri plus ?
      Chciałabym się dowiedzieć jakie trzeba spełnić warunki i czy to jest opłacalne lub przy jakiej ilości ?
    • Przez Lukasz210692
      Co sądzicie o stosowaniu żyta hybrydowego dla tuczników. W odpowiednim składzie procentowym oczywiście z innymi zbożami.
      Czy to będzie opłacalne i czy nie ucierpią na tym tuczniki.?
    • Przez TomaszWoniak
      Witam Firma Agri plus jake ma wymagania budynków poniewaz chciałbym podjąć wspołprace z ta firmą ale na poczatek chciałbym sie dowiedziec jak muszą wyglądać budynki
       
       
      prosze o pomoc
       
       
      pozdrawiam
    • Przez ZETOREXX85
      Witam.
      Wymieniam swój stary śrutownik na coś innego. Myślałem nad śrutownikiem Bąk. Zamieszczam aukcję na której można kupić nowego Bąka: http://allegro.pl/pt-nowy-srutownik-rozdrabniacz-bijakowy-talex-i5015335177.html
      Co o nim myślicie? Będę go używał do żywienia macior. Jaką wydajność ma taki Bąk? Miałem okazje zobaczyć u wujka jak on rozdrabnia.Ziarno jest dobrze zmielone                         
                                                                                                                           
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj