Dawid-Zetor

Czujnik Temp. oleju podłączenie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Dawid-Zetor    1

Kupiłem taki czujnik temp.Oryginalnie jest jedno wyjście.

Czy ktoś wie od czego jest to drugie wyjście?

I jak to podłączyć aby chodziło ;)

post-157173-0-63738200-1451409140_thumb.jpg

post-157173-0-20152700-1451409235_thumb.jpg

locke    291

Od czego jest ten czujnik? Mam identyczny w 525 TDS... jeśli te piny nie są zmostkowane w co wątpie to nie idą na zegar temperatury tylko do komputera w celu ustawienia odpowiedniej dawki paliwa.

Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Wiadomość z agroFakt.pl

Dawid-Zetor    1

Kupiłem w sklepie do maszyn rolniczych mówiłem sprzedawcy że potrzebuje czujnik temp oleju do t 25.A on mi coś takiego dał nie wiem czy kombinować z tym czy coś innego zrobić?Co wy o tym myślicie?Może ten drugi to masa co bardzo wątpię ;)

seweryn20    798

Padłeś ofiarą niekompetentnego sprzedawcy. Wymień na taki jak ma być i tyle.

Ten z linku jest czujnikiem dwópinowym temperatury silnika z mtz-ta.

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Dawid-Zetor    1

Dobra dzięki koledzy jutro jadę to oddać i jeszcze go spieprzę.

Najlepiej wykręcę stary na wzór.  -_-

A przy odkręcaniu to wiadomo wyleci mi olej a jak kupię nowy czujnik wkręcę to trzeba uzupełnić olej w filtrze czy sam se poda?

Dawid-Zetor    1

Vademecum właśnie się uczę jako mechanik tylko że samochodów pojazdowych a co do ciągników muszę nabrać doświadczenie.

Także sorry że zadaje takie pytania dla mnie jest to ważne.Dzięki Rolnik 1973 :)

GoRAL1    63

samochodów pojazdowych 

gratuluje nowego zawodu

cos mi sie wydaje ze jeszcze cała wiedza przed toba

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez maciu41
      Witam wszystkich, założyłem do swojego t25 wspomaganie, Orbitrol 100, pompa nsz10 na pasku, zawor przelewowy. Problem polega na tym, że na początku po odpaleniu wszystko działa dobrze i lekko, z czasem po nagrzaniu wspomaganie dziala coraz gorzej i tylko na wyższych obrotach. Co moze być tego przyczyną? Może złej jakości olej ktory po delikatnym nagrzaniu traci właściwości?
    • Przez karoleeeq
      Witam posiadam ciagnik wladimirec t25 i zastanawiam sie nad wymianą rozrusznika bo ten jest od nowości dużo prądu żre i kręci słabo dodam że nowe akumulatory. I nachodzi mnie pytanie jaki rozrusznik taki do 300zł max polecacie czy szybko obrotowy nada się bez przerabiania czy planetarny nie wiem czym one się różnią i polegam na was, chodzi mi oto żeby nie przerabiać nic bo jak już wspomiałem teraz siedzi ten orginalny i chciałbym żeby nowy popodłączać i odrazu palić./ z góry dzięki za odpowiedz
    • Przez mateusz9614
      Witam 
      Dziś w moim władimircu padł alternator , i teraz mam takie pytanie do was koledzy , ponieważ u mnie z altka wychodzą tylko dwa kabelki i alternator stary ma wbudowany regulator napięcia , więc chodzimi o to czy zastąpie go jakimś altkiem z samochodu. Jest coś takiego możliwe ?
    • Przez babel1992
      Witam. Wczoraj znajomy mechanik wymienił mi alternator w moim t 25 na alternator nowego typu (3 kable). czy to normalne że kontrolka ładowania gaśnie dopiero na wyższych obrotach ? 

• Przez jarox1100
      Witam po wymianie uszczelek popychaczy i wyregulowaniu zaworów w moim T25 nie można zgasić traktora nawet jak się wyciągnie wajche odprężnika to dlej chodzi.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.