Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Z liści? to chyba mowa o buraczanym?   😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dobra sprężarka, albo jak już to odkurzacz przemysłowy, ten który pokazałeś tylko wyłapie grubsze cżęści a z drobnych narobi więcej kurzu niż typowa sprężarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19800

jakieś propozycje?

2 minuty temu, Sean napisał:

Dobra sprężarka, albo jak już to odkurzacz przemysłowy, ten który pokazałeś tylko wyłapie grubsze cżęści a z drobnych narobi więcej kurzu niż typowa sprężarka.

sprężarka nawet najlepsza nie zrobi takiej roboty jak odsysacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno
1 minutę temu, Sean napisał:

Dobra sprężarka, albo jak już to odkurzacz przemysłowy, ten który pokazałeś tylko wyłapie grubsze cżęści a z drobnych narobi więcej kurzu niż typowa sprężarka.

 

 

 

 

 

@Sean to ma ponoć zdmuchiwać zanieczyszczenia a nie je wciągać , bynajmniej inni tak z tego korzystają bo większa siła jest na wydmuchu niz na ssaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak zdmuchiwać to wentylator do siana byłby lepszy może.    😋

5 minut temu, soltys48 napisał:

jakieś propozycje?

sprężarka nawet najlepsza nie zrobi takiej roboty jak odsysacz

Czyli Sołtys chce odsysać jednak nie zdmuchiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie ten styl .Tamtego idzie odróżnić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja nie wiem, ale niektórzy to myślą że potencjalny klient to zwykły debil i mu nawali kasy za stare odmalowane redło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo11    41

Troszkę drogi ten zaczep :35_thinking: są fanatycy, i ludzie co uważają że Zetory to najlepsze cudo warte każde pieniądze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Ja do czyszczenia kombajnu wypożyczam markową dmuchawę do liści - 40zł za dobę - wyczyszczę kombajn i prasę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108

Nie wiem jak Nac , ale używałem Stihla , do dmuchania liści , trawy suchego piachu jak znalazl. Ciągnie też dobrze xD

Jak do użytku zgodnie z przeznaczeniem to maszyna jak znalazł ;)

 

Nie odświeżyło mi postów . Kurz z grubsza zdmuchniesz  ;)

Edytowano przez withanight

Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1560
8 godzin temu, zetorki12 napisał:

Nie ten styl .Tamtego idzie odróżnić .

Dokładnie. Byłaby naklejka na szybie z przodu na górze no i komplet kluczy i gaśnica 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alvaroalvaro78    141
10 godzin temu, soltys48 napisał:

Mam taki McCulloch tyle że bez opcji wyciągania - tylko wydmuch. Super sprawa codziennie rano zaczynam dmuchanie od niego. Pozniej idzie sprężarka. (mam deutza 4065hts z silnikiem chłodzonym powietrzem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio200    3400

Artukuł na średnim poziomie. Kto do ciągnika 80km zaczepia pług 4 skibowy obrotowy jaki to ciągnik by nie był.

90% awarii i usterek nigdy u mnie nie wystąpiło a tłukę ruska już 10 lat.

Taki artykuł można o każdej marce napisać. I też sporo znajdzie się ciekawostek.

Rusek jak na swoją śmieszną jak na tamte czasy cenę był strzałem w 10. roboty zrobił ogromnie dużo, spalanie niskie kabina nawet cicha i ogrzewana. Uciąg i podnośnik jak na 80km też dobry.

Koszty eksploatacji śmiesznie niskie.


czesio200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19800
11 godzin temu, alvaroalvaro78 napisał:

Mam taki McCulloch tyle że bez opcji wyciągania - tylko wydmuch. Super sprawa codziennie rano zaczynam dmuchanie od niego. Pozniej idzie sprężarka. (mam deutza 4065hts z silnikiem chłodzonym powietrzem)

w kumbajnie da radę?

5 godzin temu, czesio200 napisał:

Artukuł na średnim poziomie. Kto do ciągnika 80km zaczepia pług 4 skibowy obrotowy jaki to ciągnik by nie był.

90% awarii i usterek nigdy u mnie nie wystąpiło a tłukę ruska już 10 lat.

Taki artykuł można o każdej marce napisać. I też sporo znajdzie się ciekawostek.

Rusek jak na swoją śmieszną jak na tamte czasy cenę był strzałem w 10. roboty zrobił ogromnie dużo, spalanie niskie kabina nawet cicha i ogrzewana. Uciąg i podnośnik jak na 80km też dobry.

Koszty eksploatacji śmiesznie niskie.

na ruskiego nigdy złego słowa nie powiem, np 360 bije na głowę, podobnie jak 385/902/912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No no co chcesz łod łursusa? Dobrego słowa o nim nie powiem. 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj