Polecane posty

bratrolnika    28759

Ale rama konkretna trzeba przyznać. I opony chyba 900 widzę

To ta co ci ojciec tydzień truł czym to pociagniesz????😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19716

Rama po chuju praktycznie nie do zgięcia a ciężka ,że ho ho.....

farmtraczyna wątpie żeby pełną po polu woził

Opony 825, na pierwszej osi roczne ruskie

 

Nie nie tamta co z ojcem miałem przeprawę to była MIEDEMA

Edytowano przez soltys48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Rama pancerna dwie puchy farby i zaraz będą ochy i achy @soltys48 do dzieła 👍

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19716

jest dół w świetnym stanie-jak nówka i góra ale bez podłogi, siłowniki i hamulce są, nowy zaczep, opony oryginalne w dobrym stanie ogólnie bardzo fajna baza,

Liczyłem tak na szybko to bez dotykania sie do niej w 15 tys będę miał przyczepę tip top

 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19716

wiaty Panie wiaty, te co na zdjęciu to odpady po mojej i kolega na szopkę dostanie je w prezencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, soltys48 napisał:

Ale jak który zacznie się śmiać  to w pape zarobi😉

20190216_161710.jpg

20190214_152725.jpg

🤣😀😃😆😅😂😄😋😋😋😋 i co mi zrobisz? 😉

1 godzinę temu, soltys48 napisał:

Ale jak który zacznie się śmiać  to w pape zarobi😉

20190216_161710.jpg

20190214_152725.jpg

🤣😀😃😆😅😂😄😋😋😋😋 i co mi zrobisz? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4412

Potraktuje cię upomnieniem,a przy najbliższym spotkaniu  ,,wyprowadzi''ci jedynki na spacer😊Albo 0,7 łykniecie i nie było tematu...(każdy pretekst dobry by przyjąć coś na watrobę)

Edytowano przez Baks00
  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No o wątrobę to trzeba dbać nie ma co. A i jak człowiek się od kazi raz na jakiś czas to zdrowszy i nie choruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19716
5 godzin temu, Thomas2135 napisał:

🤣😀😃😆😅😂😄😋😋😋😋 i co mi zrobisz? 😉

🤣😀😃😆😅😂😄😋😋😋😋 i co mi zrobisz? 😉

Tomek nie igraj......😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Soltys a jakieś zdjęcia tych wiat na słupach masz? Bo będę kleił coś podobnego i zastanawiam się jak to wszystko górą dobrze połączyć,  słupami czy wieniec do okoła zalać? I jakieś "podpowiedzi" mile widziane 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7906

Ja też się podpinam pod Tobiego pytanie. @daron64ale przy takim talerzu to i rozsiew jest szerszy. W Warszawie w MPO mieliśmy dwie pługosolarki z takimi urządzeniami to powiem wam że jak się trafiła mokra sól to w tych nowszych urządzeniach na taśmę sól zawieszała się albo taśma się ślizgał a w tych nigdy nie było problemu a jak w wapno się będzie zachowywać to nikt tego nie wie do puki nie spróbuje 

Edytowano przez stempos1980
Dopisanie posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15388

Mam pytanko jak ktoś posiada przyczepę metaltech 10 t  jakby mógł zmierzyć wysokość od ziemi do górnej krawędzi górnego borta jaka jej wysokość całkowita.

Bo w charaktetystyce technicznej nie dali tego wymiaru.

Edytowano przez Rolnik1973

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marecki2922    517

stempos1980 , to mieliście takie na ślimak ? Właściwie to wapno czy sól to bardzo podobna masa więc może i wapno by poszło 


Kupię rozsiewacz do wapna o ładowności 5 ton i więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28759
8 minut temu, Rolnik1973 napisał:

Mam pytanko jak ktoś posiada przyczepę metaltech 10 t  jakby mógł zmierzyć wysokość od ziemi do górnej krawędzi górnego borta jaka jej wysokość całkowita.

Bo w charaktetystyce technicznej nie dali tego wymiaru.

Widłami kostek nie wrzucisz, zapomnij😂 chyba że masz trzymetrowy trzonek

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15388

Nie o słomę chodzi, jest 8t, ale wygląda na wysoką a pasowałoby by była niższa z 40 cm bo żmijka o dach zapierała do metaltecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19716
1 godzinę temu, tobi866 napisał:

Soltys a jakieś zdjęcia tych wiat na słupach masz? Bo będę kleił coś podobnego i zastanawiam się jak to wszystko górą dobrze połączyć,  słupami czy wieniec do okoła zalać? I jakieś "podpowiedzi" mile widziane 😉

Mam

I już po przyczepie.....

Ale w przyrodzie nic nie ginie

20190217_082102.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@Rolnik1973, nowa będzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj