Polecane posty

jahooo    9276
rolnik34    246
49 minut temu, Bananek napisał:

tak do 10tys. bez tura. moze byc 4x2. napedy nie obowiazkowe, dlatego biore pod uwage 360 i mtz 50.

sm

 

19 minut temu, Rolnik7343 napisał:

ja ? sporo przeglądam ogłoszeń i a 10 tyś to nawet 60tka w stanie złomowym prawie jest

ja kupilem c 360 za 7 tys 79 r z papierami i w pole bez dokladki wienc kto szuka ten znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859

A tu był kupiony Perkins z 90 roku za 21 tys i też od razu w pole 👌 a ogólnie miał już remont podnośnika i założona nową głowice bo pękła 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791
37 minut temu, rolnik34 napisał:

sm

 

ja kupilem c 360 za 7 tys 79 r z papierami i w pole bez dokladki wienc kto szuka ten znajdzie

 

wepchnąłeś z drogi i tam stoi????? 😉

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
28 minut temu, Rolnik7343 napisał:

Czemu nie ? Wycieczkę sobie zrobisz 😀

Teraz dużo roboty w polu a na taką wycieczkę trzeba poświęcić dzień czasu. Jak nie znajdzie się nikt z bliskiej okolicy to wtedy będę zmuszony jechać w ciemno. Druga sprawa to transport który też mnie sporo wyniesie znając życie i się zastanawiam czy w ogóle warto się interesować 

Edytowano przez Rolnik_z_Podkarpacia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To skoro taka "okazyjna" , to czemu pomimo tylu wyświetleń nikt nie kupił ? Przyczepy to dość chodliwy towar .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28772

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9276

Napisałem - cudów nie  będzie. Ja mam MTZ-50 z 1971 roku i robotę co ma zrobić, robi. Tu ważniejszy jest stan, niż rocznik.

DOBRY - ŁADNY - TANI

Wybierz dwa przymiotniki

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380
2 godziny temu, Rolnik7343 napisał:

nie koniecznie, im niższa cena tym więcej trzeba się naszukać, znam przypadek akurat w niemczech znajomy kupił international tylko nie pamiętam jaki model za 500€ z pękniętym blokiem reszta sprawne ale jeździł po wioskach i się pytał o łomy i taka perełka się trafiła chyba za 10 razem 

57 minut temu, Rolnik_z_Podkarpacia napisał:

Teraz dużo roboty w polu a na taką wycieczkę trzeba poświęcić dzień czasu. Jak nie znajdzie się nikt z bliskiej okolicy to wtedy będę zmuszony jechać w ciemno. Druga sprawa to transport który też mnie sporo wyniesie znając życie i się zastanawiam czy w ogóle warto się interesować 

 


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28772
2 minuty temu, jahooo napisał:

Napisałem - cudów nie  będzie. Ja mam MTZ-50 z 1971 roku i robotę co ma zrobić, robi. Tu ważniejszy jest stan, niż rocznik.

DOBRY - ŁADNY - TANI

Wybierz dwa przymiotniki

 

MTZ to technologia nie zmieniana od 40 albo i 50 lat, można wziąć silnik od takiego z konca lat 90 o założyć bez problemów do takiego z 1971r., W jd już tak się nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380
2 minuty temu, bratrolnika napisał:

MTZ to technologia nie zmieniana od 40 albo i 50 lat, można wziąć silnik od takiego z konca lat 90 o założyć bez problemów do takiego z 1971r., W jd już tak się nie da...

da się, wszystko się da tak jak c330 3p i ursus bizon V8. tyko pytanie ile trzeba pracy włożyć 


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
1 godzinę temu, Rolnik_z_Podkarpacia napisał:

Teraz dużo roboty w polu a na taką wycieczkę trzeba poświęcić dzień czasu. Jak nie znajdzie się nikt z bliskiej okolicy to wtedy będę zmuszony jechać w ciemno. Druga sprawa to transport który też mnie sporo wyniesie znając życie i się zastanawiam czy w ogóle warto się interesować 

dawaj namiary to przyjadę ci pomóc 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28772
41 minut temu, igor10246 napisał:

da się, wszystko się da tak jak c330 3p i ursus bizon V8. tyko pytanie ile trzeba pracy włożyć 

W mtzcie to jest pług&Play, odkrecasz jedno przykrecasz drugie, jedziesz dalej. Kombinacje z dorabianiem przejściówek to bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki7745    241

witam pytanie do forumowiczów ile może być warta c 360 pierwszy właściciel stan bardzo dobry szanowana robiła kiedyś dużo a ostatnie lata lekkie prace rocznik 86 ostatnie wydanie

 

 

Edytowano przez jarecki7745

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

5 tysięcy . Gdzie mam po nią podjechać ? 9_9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj