Polecane posty

bratrolnika    28759
1 godzinę temu, Miran napisał:

https://www.otomoto.pl/oferta/massey-ferguson-3065-ID6yPBCx.html

Był kiedyś za 42500. Dobra cena? Co on ma na tylnych felgach? 

Pierścienie wzmacniające felge . Kumpel ma takiego 3050,i też ma takie pierścienie, podobno chodził w kosiarce do poboczy, to jest po to żeby felgi wytrzymały obciążenia max wychylonej kosiarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Bzdury gadasz te pierścienie to są do mocowania kół bliźniaczych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710
2 godziny temu, hardkor113 napisał:

Wole taki stary niż polski nowy.

A ziemi lekkiej nie posiadam.

za taką kasę wytłuczoną amazonkę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

17 tys za stare amazone to jeszcze niektorym mało, no weźcie nie przesadzajcie.

Co do jendego talerza do dzis amazone takie robi i sieje super nawet  w piachu, kołka dogniatające jak ktos rzepaku nie sieje to tez zbedny balast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hardkor113    637
1 godzinę temu, soltys48 napisał:

za taką kasę wytłuczoną amazonkę??

Skąd wiesz że ona jest wytłuczona.

Mówie wole kupić taką amazonke niż nowego polskiego poznaniaka czy agromasza a pózniej kombinować żeby cholerstwo dobrze ustawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710

a co ktoś ją kupił i obsiewał 15 ha rocznie???

sam mam amazonkę-a wiesz dlaczego??Bo jak szukałem używki-bo tylko na taki mnie było wtedy stać to ta stara amazonka biła na łeb równie stare poznaniaki.Jednak jak bym miał teraz kupować za tyle szmalu używkę to wolałbym kupić nowy polski.Skąd masz informacje,ze nowe polskie ciężko ustawić??Kolega ma agro masza i jak się wykręci próbe to wysiewa tyle ile się wykręci.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hardkor113    637

Znajomy kupił cały zestaw z uni i po roku czasu sprzedał siewnik bo go nie szło ustawić i kupił kongskilde.A agromasza nie mówie że sie nie da ustawić ale jak widziałem jak u sąsiada wschodzi po nim to ja dziekuje.

To co polecasz  w takim razie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

za 10tys. można kupić ładnego NN a nie przereklamowaną amazonkę, płacenie za kolor i napis


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710

Masz racje amazonka to nie taki cud , choćby stara hassia jest dużo lepsza

co??wszystko w dobrym stanie i w przyzwoitej cenie.

Edytowano przez soltys48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja nie twierdzę, że zachodnie są złe, ale nie za te pieniądze. To chyba za markę taka dopłata. Moim zdaniem nie powinien kosztować więcej jak 8-10 tyś. Co do słabych wschodów po agromaszu to niewiadomo czy ktoś to dobrze ustawił. Nawet ciężka ziemia jak będzie dobrze doprawiona, albo siane krótko po orce to jak nie dopilnujesz wysieje za głęboko niezależnie od marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hardkor113    637

Nie wiem w czym jest ta hassia lepsza siałem nią osobiście (pozyczałem) owszem żle nie sieje ale moja obecna isaria uważam że sieje lepiej (tyle że jest wąska i nie moge siać nią rzepaku)

A na nowy polski mnie nie stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710

hassia ma choćby taką przewagę że nie trzeba odkręcać trybików żeby siać raps wystarczy przestawić wajchą i gotowe, konstrukcja jest bardziej zwarta i co za tym idzie lżej się dżwiga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Właśnie w ogłoszeniach widziałem że ma tego trochę . Był tam kto ? Widział ktoś czym tam handlują ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hardkor113    637

Wiem że coś ma ale tak po zdjęciach to wydaje mi sie że nic specjalnego.

A co do kolesia to kiedyś dzwoniłem do niego za rozsiewaczem to sie wydawał strasznie chamski wiec może być trudno z nim sie dogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benio1967    154

Kilka maszyn u niego kupiłem-ma nowe i używane w dobrych cenach-kupywałem przy stacji kontroli pojazdów bo dalej jest jeszcze drugi skład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF675ursus    1456
3 godziny temu, hardkor113 napisał:

Znajomy kupił cały zestaw z uni i po roku czasu sprzedał siewnik bo go nie szło ustawić i kupił kongskilde.A agromasza nie mówie że sie nie da ustawić ale jak widziałem jak u sąsiada wschodzi po nim to ja dziekuje.

To co polecasz  w takim razie ?

Siewniki Kongskilde robią w Kutnie. A to większe gówno niż Unia, tak że z deszczu pod rynnę z tą zmianą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, MF675ursus napisał:

Siewniki Kongskilde robią w Kutnie. A to większe gówno niż Unia, tak że z deszczu pod rynnę z tą zmianą...

Czemu większe gówno? 


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4404
3 godziny temu, benio1967 napisał:

hardkor113 w Żółkiewce niedaleko od ciebie widziałem na składzie kilkanaście siewników zachodnich.

Tam jest kilku handlarzy,i rzeczy bez rewelacji.Ja szukałem siewnika i bylem tam -wtedy nic godziwego nie mieli.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj