Polecane posty

grego    385
Dnia 8.05.2018 o 10:14, marko-kolo napisał:

 

pomylił widocznie fora i jak się skończyła zabawa to teraz beczy bo tu miał ubaw  za darmochę 

Luki tokenów już  nie masz za co kupować ze tęsknisz za'' dziewczynami'' ? :D:D:D

 

Jednak pewni ludzie się nie zmienią nigdy, piszą i komentują coś o czym nie maja pojęcia, a co gorsza się z tego śmieją, choć  sprawa może być nie do śmiechu i tak najpewniej jest, ale co tam grunt to się dobrze posmiać czyimś kosztem, nawet te same uśmieszki pozostają ;).

Straszny hejt się tu wylał na Luka, a przecież nigdy nie jest tak, że wina leży po jednaj stronie, a może on chce właśnie wziąć odpowiedzialność za to co się stało, tylko drugiej stronie jest to nie wygodne i mu to utrudnia? Jeśli już szukać winnych to trzeba zacząć przede wszystkim od siebie i tyczy się to obu stron, nawarzyło się piwa to trzeba je teraz wypić, nawet jesli jest bardzo gorzkie.

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Witaj @grego dawno Ciebie tu nie było.   :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108
6 godzin temu, grego napisał:

 

Jednak pewni ludzie się nie zmienią nigdy, piszą i komentują coś o czym nie maja pojęcia, a co gorsza się z tego śmieją, choć  sprawa może być nie do śmiechu i tak najpewniej jest, ale co tam grunt to się dobrze posmiać czyimś kosztem, nawet te same uśmieszki pozostają ;).

Straszny hejt się tu wylał na Luka, a przecież nigdy nie jest tak, że wina leży po jednaj stronie, a może on chce właśnie wziąć odpowiedzialność za to co się stało, tylko drugiej stronie jest to nie wygodne i mu to utrudnia? Jeśli już szukać winnych to trzeba zacząć przede wszystkim od siebie i tyczy się to obu stron, nawarzyło się piwa to trzeba je teraz wypić, nawet jesli jest bardzo gorzkie.

Nie wiem w jaki sposób zostałeś poczęty , ale mi od zawsze się wydawało , że dzieci to się z kopulacji biorą a nie z urojeń . 

Jeszcze jakieś Pytania ? 

9d1ee59383707162bc3d4d2190dc6104_orig.jp

  • Haha 1

Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8061
6 godzin temu, grego napisał:

 

Jednak pewni ludzie się nie zmienią nigdy, piszą i komentują coś o czym nie maja pojęcia, a co gorsza się z tego śmieją, choć  sprawa może być nie do śmiechu i tak najpewniej jest, ale co tam grunt to się dobrze posmiać czyimś kosztem, nawet te same uśmieszki pozostają ;).

Straszny hejt się tu wylał na Luka, a przecież nigdy nie jest tak, że wina leży po jednaj stronie, a może on chce właśnie wziąć odpowiedzialność za to co się stało, tylko drugiej stronie jest to nie wygodne i mu to utrudnia? Jeśli już szukać winnych to trzeba zacząć przede wszystkim od siebie i tyczy się to obu stron, nawarzyło się piwa to trzeba je teraz wypić, nawet jesli jest bardzo gorzkie.

Witaj @grego :) gdzieś ty chłopie się zawieruszył i jak tam twoje sprawy się mają. o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709
Napisano (edytowany)
6 godzin temu, grego napisał:

 

Jednak pewni ludzie się nie zmienią nigdy, piszą i komentują coś o czym nie maja pojęcia, a co gorsza się z tego śmieją, choć  sprawa może być nie do śmiechu i tak najpewniej jest, ale co tam grunt to się dobrze posmiać czyimś kosztem, nawet te same uśmieszki pozostają ;).

Straszny hejt się tu wylał na Luka, a przecież nigdy nie jest tak, że wina leży po jednaj stronie, a może on chce właśnie wziąć odpowiedzialność za to co się stało, tylko drugiej stronie jest to nie wygodne i mu to utrudnia? Jeśli już szukać winnych to trzeba zacząć przede wszystkim od siebie i tyczy się to obu stron, nawarzyło się piwa to trzeba je teraz wypić, nawet jesli jest bardzo gorzkie.

Witaj madralo ...co tam slychac ? Pochwal sie co tam upolowales ? Nie wstydz sie .....:Dco tam takie gorzkie te piwo ? 

Chwal sie , przeciesz tak pouczales wszystkich o kobietach itp. ...miej odwage i podziel sie z nami swoim szcesciem i sukcesem .....a moze czar juz prysl ?

Edytowano przez marko-kolo
  • Haha 1

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25637

O cholercia ja to na prawdę żółtodziób na tym forum 

Widzę że wszyscy się  znają 

No dobra - cześć  tu Sławomir, chłopak  z gospodarki (choć teraz jak dziadek się czuję) :D

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman4321    1385

No właśnie co się stałaneło  Upolował czy został upolowany? Śluby milczenia się skończyły?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Nie no, ja nic nie wiem :D....


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30pawel   
Gość 30pawel
@withanight Do takich rzeczy potrzebne są dwie osoby, bo samemu by troche ciężko było. @grego "Jeśli już szukać winnych to trzeba zacząć przede wszystkim od siebie i tyczy się to obu stron, nawarzyło się piwa to trzeba je teraz wypić, nawet jesli jest bardzo gorzkie" Święte słowa. każdy odpowiada za swoje błędy i ch.. komu do tego. Dziwicie się że w tym temacie nie ma dziewczyn?! A niby co mają tu robić? czytać jakieś pierdoly które z tematem nie mają nic wspólnego. "są tu ludzie którzy się kilka lat znają" I co z tymi znajomosciami? właśnie je szlak trafia. teraz to mi sie z was śmiać chce. Od prywatnych spraw jest pw a nie publiczny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Pw to powinno byc zablokowane bo to wlasnie dobry przyklad jak sp***dolic i upublicznic prywatne sprawy ...co uczynili w\w i nie oni pierwsi i ostatni 

I co mamy beczec ? :D:D:D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108

Gdzie tu privy ? Toż to screen z publicznego forum, widac przecież . ;)


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

A dzięki chłopaki, również witam ;). U mnie całkiem nieźle wręcz znakomicie... ;), tylko obowiazków coraz więcej :/.

Cytat

Nie wiem w jaki sposób zostałeś poczęty , ale mi od zawsze się wydawało , że dzieci to się z kopulacji biorą a nie z urojeń

Jeszcze jakieś Pytania ?

Zabawne, że o tym wspominasz. Mam XXI wiek, sa i juz inne sposoby , może Ci się kiedyś przyda jak zaniemogniesz ;).

Ja to też zawsze trafie na jakiegoś pretorianina, no pech :P.

 

@Marko, byłe pewien, że się ucieszysz z mojego powrotu ;). Piwko jak piwko, czasem cierpkie, ale za plecy go nie wyrzucam ;)

 

No sorry, ale z tego co tu widzę to oni sami obrzucają się publicznie gównem tylko jeden robi to chamsko i jest nie popularny, drugi potrafi za to pisać wyrafinowanie, robiąc z siebie ofiarę, budząc powszechną sympatie, a pewnie oboje są siebie warci jak to zwykle bywa. Gówno to gówno w takiej czy innej postaci, trzeba było myslec wcześniej by nie doprowadzić do tego smrodu, odświeżacz teraz nie pomoże. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108
8 minut temu, grego napisał:

A dzięki chłopaki, również witam ;). U mnie całkiem nieźle wręcz znakomicie... ;), tylko obowiazków coraz więcej :/.

Zabawne, że o tym wspominasz. Mam XXI wiek, sa i juz inne sposoby , może Ci się kiedyś przyda jak zaniemogniesz ;).

Ja to też zawsze trafie na jakiegoś pretorianina, no pech :P.

 

@Marko, byłe pewien, że się ucieszysz z mojego powrotu ;). Piwko jak piwko, czasem cierpkie, ale za plecy go nie wyrzucam ;)

 

No sorry, ale z tego co tu widzę to oni sami obrzucają się publicznie gównem tylko jeden robi to chamsko i jest nie popularny, drugi potrafi za to pisać wyrafinowanie, robiąc z siebie ofiarę, budząc powszechną sympatie, a pewnie oboje są siebie warci jak to zwykle bywa. Gówno to gówno w takiej czy innej postaci, trzeba było myslec wcześniej by nie doprowadzić do tego smrodu, odświeżacz teraz nie pomoże. 

Jak już czymś próbujesz zabłysnąć to zrób to chociaż na temat... Dobrze wiesz o co mi chodziło a głupa palisz niczym...


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385
Napisano (edytowany)

Do złudzenia mi kogoś przypominasz... :D

Nie ma się co tak spinać xD

Edytowano przez grego
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108

No strzelaj- Piotruś może ? :D zapewniam Cię , że i tak nic nie ustrzelisz . Ale mysl sobie co chcesz , guzik mnie to obchodzi ;) dla Twojej wiadomości , jak Byłeś nie obecny , jakiś czas zdjęcie w awatarze miałem,  nawet swoje prawdziwe i nie ściągnięte z sieci :)


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709
Napisano (edytowany)

Widzisz grego sam nie jestes w temacie a piszesz ..

ale spoko z tym ze zrobili gowno oboje to masz racje tylko to to wszyscy wiemy ....niemniej jednak jedno z nich ciagle  uzywa szantazu i wraca do tematu bo nie moze sie pogodzic ze ktos zmienil zdanie ....takie zycie do tanga trzeba dwojga i nic nie jest  na wieki 

Grego ja sie ciesze twoim szczesciem i zyj bogato i szczesliwie i niech sie zdrowo chowa ¬¬

Musiales upolowac naprawde piekna i madra kobiete ...w koncu takie miamiales wysokie wymagania :D

Edytowano przez marko-kolo
  • Thanks 1

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Tyle, że nie zawsze jest wszystko takie proste jakby się mogło wydawać...

Nie mam zwyczaju pisać o czymś o czym nie wiem i dziekuje za jakże szczere życzenia ;)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Gdybym zdobyl sie na szczerosc i napisal co wroble cwierkaja to bys nie podziekowal :D...bo nie ma czym sie chwalic i tylko ogon zwijac pod siebie madralo 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385
Napisano (edytowany)

A gdybys był bystrzejszy to byś wiedział, że podziękowania nie były jednak takie szczere :P.

Ale to był Twój odwieczny problem i nic sie nie zmieniło :D.

 

Edit

Ja w sumie też uważam, że to całe przedstawienie jest żałosne, ale jak już jest to czemu obrywa tylko jedna strona?
Lucky szantażuje? O nie godny! Ale na pewno druga strona nie ma się czego bać, przecież ona jedna była od samego początku w porządku, nikogo nie oszukiwała to nie ma się co przejmować takimi bredniami Luckiego ;). W sumie to najlepszym wyjściem z takiej sytuacji jest wyjaśnienie wszystkiego z zainteresowanymi stronami i ucięcie  spekulacji czy rzekomego szantażu, a nie jakies tam żale pisać w necie, ale przynajmniej marko ma z czego się pośmiać ;). Może Luck własnie tego chce, a robicie z niego potwora :P

 

Miło było wpaść i stwierdzić, że od roku nic tu się nie zmieniło, jak było tak jest :D

Edytowano przez grego
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709
Napisano (edytowany)

Grego co mi tu imputujesz ?....moze przeczytaj pare razy jak masz problem bo widze ze dokonujesz naidpretacji w swoim stylu ...troche to plaskie :D

 

 

Nie no luki nigdy nikogo nie straszyl....przeciesz to w nie jego stylu ¬¬

Dziewczyna spuscila po nim wode i jasno napisala zeby sie odpierd.....co tu jest do wyjasniania i komu ?

A to co on sobie ubzdural i to czego chce czy chcial to kogo to obchodzi ? Po co te mialki i ten placz ....jeblo ,skonczylo sie ble ble i tyle ...tak koncza internetowe podrywacze :D

 

Edytowano przez marko-kolo
  • Like 1

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385
Napisano (edytowany)

Internetowe powiadasz? hmm

No właśnie miał podstawy straszyć i komu czy nie? Jak nie to przecież nie ma żadnego problemu, dziewczyna może spać spokojnie. A jak czuje sie nękana czy pomawiana to zgłosić na policje i tyle, a nie lamentować tu na forum, że ktoś chce jej bezpodstawnie rodzine rozbić. Niech zgłosi i skończy sie ta telenowela brazylijska...

 

A swoją drogą tak z zasady to jest jakaś różnica między podrywaczem, a podrywanym jeśli już się spikną? Jest tu czyjaś większa wina czy ofiara? Bo chyba to sugerujesz?

 

Edit

Cytat

... moze przeczytaj pare razy jak masz problem ...

... Dziewczyna spuscila po nim wode i jasno napisala zeby sie odpierd.....co tu jest do wyjasniania i komu ? ...

Wiesz, postanowiłem Cie posłuchać i przeczytać pare razy to co napisałeś i musze jednak Ci przyznac racje, zwrócić honor, uderzyć się w pierś. Przecież nikt nie musi się bać konsekwencji, nikt nie został skrzywdzony, no może z wyjątkiem dumy nikczemnego podrywacza :P. Tak jak cały czas to powtarzasz w każdym poście, bo zwyczajnnie nic sie przecież nie wydarzyło, ktoś tam zagadał przez neta, ktoś go odrzucił i tematu nie ma. Oczywiście przyjmując Twoją wersje, że tak właśnie było...

Szkoda, że ty nic nie wyczytałes z tego co ja napisałem, bo przecież mogło być zupełnie odwrotnie tak jak twierdzi druga strona, a ktoś tam zdaje się rodzine miał, więc pojawiają się te osoby trzecie, których to juz może dotyczyć i wtedy sprawa już chyba nie jest tak płytka do jakiej ją sprowadzasz ;)

Edytowano przez grego
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709
Napisano (edytowany)

chłopie jak by tak każdy ujawnił z kim pisał i o czym to dopiero by było wesoło ...

nie no odrzucony powinien w ramach zemsty poinformować osoby trzecie  :D...przecie taka wielka krzywda i płacz bo już nikt go nie kocha 

co za sranie w banie i pierdu pierdu i nie jadu ;)

 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385
Napisano (edytowany)

A tam zaraz zemsty, może go jednego ruszyły wyrzuty sumienia za to czego doszło i nie mógł już dłużej żyć z takim obciążeniem na duszy :P.

Zaczynasz już się gubić w zeznaniach i wersjach, ale rozumie, że musisz robić dobrą mine do złej gry, trzymajac się tylko jednej kwestii ;).

Swoją drogą, w ramach przyzwoitości już może nie wspominaj jak to jedna z nich została tu pokrzywdzona, a jak powinna się zachować druga, wszelkimi zasadami moralnymi oboje już dawno wytarli sobie tyłki sami ;).

Edytowano przez grego
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj