Skocz do zawartości

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A jak się tańczyć nie umie, to co wtedy? :F

banan575    104
Napisano (edytowany)

Krisma, czy ty czujesz jak rymujesz ?

Takie pytanie mam do bardziej doświadczonych kolegów. Mimo mojego wieku, martwię się, że żadna dziewczyna nie będzie chciała na poważnie związać się z mężczyzną pracującym na roli, bo jak pewnie sami wiecie, stereotyp rolnika, to śmierdzący, podpity facet, w ugnojonych gumowcach i widłami w ręku. Więc tutaj nasuwa się myśl, jak "podejść" dziewczynę, którą dopiero co poznałem, i załóżmy nie wiem, że jestem rolnikiem, aby dała swój numer telefonu, i się spotkała, a jak zagadać, lub zaprosić gdzieś na wspólny spacer itd. dziewczynę, która wie, że jesteś rolnikiem, a ona po prostu nie chce być z kimś takim?

Walisz wprost. Ze chcesz nr do niej bo chcesz Jà zaprosic na kawe,

A co do dziewczyny ktora wie ze jestes rolnikiem i niechce byc z takim to daj sobie spokoj. Po co cos na sile.

Co do tanca to chlopak powinien umiec przynajmniej proste kroki.

Panowie a jak Wam wyszly lowy po wczorajszych na imprezach dyskotekach festynach itp??

Edytowano przez banan575

nikolas29    165

tyle razy sie było na discu i chlopaki nic...wszystkie noce na daremnie / była du..a ale ze :o mnie

• Like 1

jonkszi    62

Raczej z tym sianem to nietrafione bo albo siedzi w drzewkach bądź w truskawkach.

Krisma    11

Lepiej byście się wszyscy zebrali i pojechali niebieskookiej pomóc przy tych truskawkach. Robota raz, dwa by poszła.

nikolas29    165
Napisano (edytowany)

no tak ona siana nie ma ale moze chlopak ma

a truskawa tez

Edytowano przez nikolas29

banan575    104

Bylam raz na festynie z piana czyli festyn piana party.

Tyle bylo dziewoszek tyle chlopakow. Dziewczyny podpieraly lawki, chlopaki calowaly sie z butelka piwa.

A my poszlismy w ta piane. Jak zaczelismy sie bawic w tej pianie to i dziewoszki zaczely choplakow wciagac w ta piane.

zabawa byla na maxa. Moim zdaniem dzisiejszym chlopakom brakuje j.... a Ci co je maja to sa zajeci. :rolleyes:

damii1    13

A co do dziewczyny ktora wie ze jestes rolnikiem i niechce byc z takim to daj sobie spokoj. Po co cos na sile.

Panowie a jak Wam wyszly lowy po wczorajszych na imprezach dyskotekach festynach itp??

wczorajszej nocy 2 dziwczynki ;) nawet nawet :P jade dzis na kwe :P tylko nie wiem jak to zrobic zeby do 2 zawitac :P jak myslicie czekolatki do kawki pasuje wzic co nie ? jak u was wyglada wizyta chłopaka u dziewczyny pierwszy raz?

banan575    104

Wez czekolade, a podczas spotkania nic nie mow o gospodarce, wkrec panne tak zeby rozmawiac o wspomnieniach jakie mieliscie.

Wspomnienia to najlepszy temat, Takie moje zdanie.

Powiadasz masz 2 dziewoszki??? A jak to z godzinami sie umowiles???

fineasz007    17
Napisano (edytowany)

Nie wiem dlaczego w Polsce przyjęło się stwierdzenie, że ktoś zaprasza na kawę. Często to, co serwują ludzie, nawet nie powinno tej nazwy nosić. Sypana z kilku łyżek, podawana razem z gęstym mułem na dnie szklanki, pamiętającej czasy generała Wojciecha Jaruzelskiego, przecież tego nie da się pić. Nawiązując do pytania, na pierwsze spotkanie najlepiej zabrać ciasto, bo przede wszystkim zawsze będzie coś do tej nieszczęsnej kawy, a poza tym jak mówi staropolskie przysłowie - przez żołądek do serca.

Edytowano przez fineasz007

damii1    13

no z godzinami bo jak inaczej :P wiedza ze jestem rolnikiem :) na okolice jestem znany i sie tego nie wstydze zie pracuje na roli :) a temat POLE to nie z dziewczynami :) tak jak mowisz WSPOMNIENIA to jest dobre :)

Nie wiem dlaczego w Polsce przyjęło się stwierdzenie, że ktoś zaprasza na kawę. Często to, co serwują ludzie, nawet nie powinno tej nazwy nosić. Sypana z kilku łyżek, podawana razem z gęstym mułem na dnie szklanki, pamiętającej czasy generała Wojciecha Jaruzelskiego, przecież tego nie da się pić. Nawiązując do pytania, na pierwsze spotkanie najlepiej zabrać ciasto, bo przede wszystkim zawsze będzie coś do tej nieszczęsnej kawy, a poza tym jak mówi staropolskie przysłowie - przez żołądek do serca.

co ty mowisz ze nie da sie pic? chyba sobie zartujesz... prawdziwa kawa własnie z tym " mułem " a nie jakies rozpuszczalne nie wiadomo co... no ewentualnie z ekspresu tez jest bardzo dobra :) ale nie kazdego stac na ekspres..

variotta    8

łowy połowy jak co sobota , trafiła się nie jedna fajna sarenka ,nowe znajomości ,numery obowiązkowo zebrane a reszte to czas pokaże

banan575    104
Napisano (edytowany)

Ciasto, kawa, czekolada, byle co. wazne zeby wspolny jezyk znalesc i zeby byla prowadzona konwersacja. A nie byc jak mul i siedziec i modlic sie przy kawie.

Gdzie badz bylam czy na ognisku czy u znajomych to zawsze byl temat WSPOMNIENIA a smiechu bylo co nie miara jak ktos umial to opowiadac.

@fineasz kawa czarna fusiasta jest tradycyjna i najlepsza.

Nie kazdemu podchodzi kawa z ekspresu.

Majac mozliwos zrobienia jednej z nich to zawsze proponujesz wybor. albo z fusami albo bez.

Edytowano przez banan575

nikolas29    165

ach te wspomnienia...mnie kawy nauczyla żona pić jak do niej jezdziłem...sama pila a ja z nienacka podbierałem jej po łyku i sie wciagłem

banan575    104

Mojemu jak zaczelam robic kawe to odrazu na pierwszym spotkaniu powiedzial ze on lubi kawe duza czyli w kuflu po piwie.

Po kilku dniach moja mam kupila specjalnie dla niego kufel do piwa. :D

Teraz jak zajezdzamy do moich rodzicow to mamuska robi kawe i jemu w kuflu kawe z mlekiem.

Nawet jak jestesmu u tescow to widze ze tesciowa robi kawe w szklance do piwa. :D

No i do takiej fusiastej kawy (nie koniecznie w kuflu) jakis kawalek ciasta no i ciekawa rozmowa i jest git. Tylko bron boze nie o swoich pasjach.

Pasje to sie powinno poznawac a nie kogos do tego namawiac. :rolleyes:

nikolas29    165

bananko pochasało by sie nam jeszcze co?? milo po wspominac...albo zamienic slubna na chwile z inna

lukas15    0

powiem, że łowy się nawet udały :D

banan575    104
Napisano (edytowany)

bananko pochasało by sie nam jeszcze co?? milo po wspominac...albo zamienic slubna na chwile z inna

Wiesz jak mam czas i ochote to jade poszales na zabawe, a jade ponad 60km w jedna strone.

Czy ja bym miala zmienic??? Nie, bo przez 7lat docieralismy sie no i dotarlismy sie. Byly wzloty i upadki, smiech i placz. no i jak sam wiesz zycie to nie bajka.

@lukas pochwal sie na jakim etapie jestes bo wczorajszych lotach (zabawie) ??

Edytowano przez banan575

jonkszi    62

Kawa najlepsza jest jeszcze inna prawdziwa kawa naparstek powiedzmy 25 ml i pół dnia oczy na wierzch wychodzą. A zwyczajną kawa jest dobra tylko trzeba kupić kawę w ziarnach i młynkiem zmielić i zaparzyć tylko uważać nie kupić przypadkiem kolumbijskich ziaren bo są niedobre.

banan575    104

Zeby dobrej kawy sie napic to trzeba i zaplacic. Nie kazdego stac zeby drogo placic za kawe. kupuje sie takie na jakie kogos stac.

@jonkisz tak jak piszesz w ziarenkach, zmielona w mynku i zaparzona, ale to jest drogo.

Co do kawy to nie kazdy trafic w gust. Bo kazdy w domu robi dla siebie po swojemu.

A w gosciach sie pije i sie je to co podaja, Nikt nikogo nie zmusza tylko kazdy sam sie czestuje.

Ktos kto nie lubi kawy to mozna mu zaserwowac herbate.

To tak jak z wodka, kazdy ma swoj gust, a w gosciach sie pije jaka jest, wazne zeby byla zmrozona.

marcin974    25

Wiesz jak mam czas i ochote to jade poszales na zabawe, a jade ponad 60km w jedna strone.

ja ostatnie bodajże sześć imprez po 50km w jedna jeżdżę, korci mnie wyskoczyć do fajnego klubu oddalonego o 80km ale nie mam z kim sie wybrac :P

banan575    104
Napisano (edytowany)

50 to tez kawalek, no 80 to juz spory.

Wlasnie skad ja to znam?? Pojechalby tylko nie ma z kim.

Ja te 60 jade tylko ze ja mam z kim, czasami jedzie siostra i jakas kolezanka., my jedziemy tylko potanczyc, moj czasami tam spotka swoich kolegow no to tam cos lyknie.

Ale glownym celem jes taniec.

Jak bylismy na piana party to moj w garniturze w tej pianie szalal.

Zawsze jezdzimy tylko wtedy jak ma grac zespol THE BROX w naszych regionach (podkarpackie i lubelskie ) jest popularny ten zespol.

http://www.thebrox.com/

Znalam przypadek jak chlopak z kolegami z Rzeszowa do Warszawy pojechal na impreze, a wyjechali o godz 22.

Edytowano przez banan575

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się