Polecane posty

bezbarwny    1268

Do komplementów którymi Cię obdarowałem, dodał bym jeszcze - uparta

Dokładnie tak ,ale jak widać Tobie się wydaje że wiesz gdzie powinno być miejsce kobiety w gospodarstwie mlecznym

(Prosiłem - wskaż post w którym napisałem bądż upierałem się co do zakresu prac, jakie może/powinna( :rolleyes: )wykonywać kobieta w gospodarstwie MLECZNYM :) )

...komplementów cd - uparta, ale niekonsekwentna;

Kolego Bezbarwny ......Już mi się nie chce z Tobą sprzeczać .

:P

 

. Weź jeszcze pod uwagę, że gospodarstwo gospodarstwu nierówne i nie wszyscy są zmechanizowani w pełni ,a i ta mechanizacja sama nie zrobi . I co np. będzie jak ten pan rolnik zaniemoże ....

...toż napisałem, że żona w gospodarstwie pomagać może(nie mylić z pełnoetatową harówą)

Pozdrawiam Meg...pozdrawiam serdecznie :)


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mika tzn to ty szukasz faceta na wieś i pewnie też nie możesz znaleźć, a jak panowie z portalami randkowymi, próbowaliście się gdzieś zalogować, może sympatia albo takie coś by pomogło bo jak się nie może znaleźć w swojej okolicy to gdzieś indziej w kraju pójdzie po myśli w końcu ciężko by było zjeździć cały kraj

Ja mam 20 lat !!! i muszę ci powiedzieć,że nie szukam faceta. Jakoś nie mam z tym problemu. Na forum się włączyłam, żeby podzielić się swoimi spostrzeżeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Pozdrawiam Meg...pozdrawiam serdecznie :)

Ja Ciebie też ...uparta ,niekonsekwentna złośnica ;)

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robercik1   
Gość Robercik1

Dziewczyna jest do szanowania i kochania, nie do roboty, co to jest jakiś wół? Chociaż teraz ciężko o dziewczynę, która by chciała teraz spędzić resztę życia z swoją druga połówką na wsi.

jak ktoś kogoś kocha naprawdę to co to ma do tego gdzie bd mieszkać. Jesli by dziewczyna cie kochała a niechciała z tobą mieszkać na wsi bo co... bo nie pachnie jak w galerii to kij jej w oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateo169    0

Nie wiem jak to napisać ale szukam kochanki na gospodarkę takiej do tańca i .......... takiej słowianki co jej mama w genach dała ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

Jestem pod wrażeniem 20 letnia dziewczyna na forum rolniczym napisz autobiografie prosze bo nie mogę uwierzyć tak przynajmniej 3 zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ale patrzcie w nicku ukryła swój wiek, a tu tylko wystarczyło ją pięknie i łatwo i suptelnie podejść i już coś wiadomo, mika napisz jeszcze coś o sobie co lubisz, no chyba że dalej robimy podchody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

A jednak miałem rację hehe chętni się znależli ;):P.

Edytowano przez Tomasz78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Rób sobie podchody :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No wiesz póki kobieta nie ma GPS-a na palcu to można próbować :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jestem pod wrażeniem 20 letnia dziewczyna na forum rolniczym napisz autobiografie prosze bo nie mogę uwierzyć tak przynajmniej 3 zdania

Szukaj w postach, coś o sobie kiedyś już mówiłam

 

Mam GPS- a w postaci brata haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

robi sie bardzo ciekawie Jest idealna kandydatka do tematu forum

 

mika napisz coś na szybko bo ja bardzo leniwy jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Kandydatka niestety przez jakiś czas nie będzie aktywna w waszych rozmowach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nawet zmieniła zdjęcie profilowe, parę dziewczyn już tu było ale nie zniosły molestowania psychicznego. :D Coś mi się wydaje że brunetka z brązowymi oczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Trafiłeś brunetka z piwnymi oczami :P

 

Gdzie tam ja się przyzwyczaiłam do takiego towarzystwa facetów. Na politechnice studiuje pełno ich. Poprostu trochę dużo nauki mnie czeka w najbliższym okresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Zarządzanie i Inżnierię Produkcji oraz Matematykę

 

Proponuje wam zająć się waszym tematem, podyskutujcie sobie o tym z czym macie problem. A o mnie skończcie debatę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

tak szczerze to wpadłaś jak mała owieczka do klatki z wilkami domyśl się jak sie to skończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidki16    21

@mika26 odezwałaś się no i to teraz chłopaki będą do ciebie garnąć :D dla mnie jestes ciut za stara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@mika26 odezwałaś się no i to teraz chłopaki będą do ciebie garnąć :D dla mnie jestes ciut za stara :D

Ciut za stara:P Powiem ci,że teraz niektóre 16 latki wyglądają starzej od dziewczyn w wieku 20, 25 lat

 

Postaraj się nie cytować poprzedniego posta. +1 punkt ostrzeżeń

Edytowano przez KRISTOFORn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Brunetka o piwnych oczach. Imię na pewno na M obstawiam Mirella ale tu już mam tylko 10% pewności. Co do studiów nie ucz się ja jak się uczyłem to zawsze nie było więcej niż 3,5. Po roku studiowania obrałem technikę na kamikaze na pierwszy termin szedłem tak z ciekawości o dziwo 90% zdane nieraz na 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

kto pamięta z jakiego to filmu; 'górna granica to 16'

 

zetor mylisz się Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj