Skocz do zawartości
dareq1994

dodatki do zetora 8011

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Dodatki
dareq1994    1

witajcie. Chciałbym trochę zmienić mojego zetora 8011 na ładniejszego. Został odmalowany i chciałbym do niego dorzucić coś jeszcze. Co proponujecie?

Wiadomość z agroFakt.pl

maciejo360    27

Ich już nie da się upiekszyć :) a tak serio to poza malowaniem i nowymi nanaklejkami to nigdy nie widziałem żadnego Zetora ani Ursusa z dodatkami z zewnątrz

romek6340    203

Odśwież lakier, załóż dodatkowe lampy robocze, obciążniki i możesz jeszcze ramkę z przodu ochronną na maskę (lampy) dorobić i wydech z nierdzewki :D Ogólnie to jakaś ramka do mocowania halogenów czy ochronna na kabinie też by się sprawdziła. Nic więcej co by zdobiło, a nie szpeciło ciągnik nie przychodzi mi do głowy :D

OKEY    154

Ciągnik to nie choinka , jeśli coś dodajesz to to co sie przyda a nie będzie tylko wyglądało. Moga być dodatkowe światła , wyciszenie kabiny, silowniki wspomagania podnośnika, euro haki , jeśli potrzeba to dodatkowe obciążniki, jeśli nie masz to orbitrol , dobry fotel kierowcy

FINN    994

znajdz na necie zdjęcia zetorów ze słowacji i czech... będziesz miał nie zliczoną ilośc pomysłow... ;)

maciejo360    27

Jak chcesz mieć luksus no to:

-radio

-wentylator

-nagrzewnica

-światło w kabinie

-elementy typu światła i inne takie bajery sterowane z jakiejś konsoli

-maty wyciszające

-trzymak na butelki :D

-jak palisz to popielniczka

-wygodne miejsce dla pasażera

-skrzynka na narzędzia

Mikruss    71

jak kompletny z nagrzewnicą i całą podsufitką to wg mnie cena ok.

ja do swojego ciągnika zakładałem ogrzewanie, robilem podsufitke i pierdoły inne to wyszło podobnie a do tego kilka dni roboty było.

Ale przynajmniej było ogrzewanie zimą a latem nawiewy i radyjko i wszystkie przełączniki jak trzeba zamontowane.

dareq1994    1

a co powiecie na to byzy kupic sam ten plastikowy wkład tec co od srodkai widac (pułka na radio i miejsce na nawiewy) pasowało by do niskiego dachu?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez AdamZetor12145
      Przy Zetorze 12145 mam opony tył 18.4 R34 i przód 14.9 R24 i planuję zmianę opon na tył 600/65 R34 i tył 480/65 R24 czy to dobry wybór ?

pomyłka... przód 480/65 R24
    • Przez ferguson235
      czeski odpowiednik ursusa C385/902. Co sadzicie o tym zetorze, wady zalety, i jak to sie stalo ze 8011 jest prawie identyczny do C385/902 ?
    • Przez dzarjan8111
      Czy na tabliczce znamionowej po prawej panelu sterowania znajduje się numer nadwozia czy jest to jakis numer seryjny? Ponieważ w oglądanym egzemplarzu ma jedna cyfrę więcej i różni się od numeru nadwozia obok pompki hamulcowej który zgadza się z dowodem. Ciągnik wygląda na orginał, byłbym wdzięczny za szybka odpowiedz ponieważ zastanawiam się nad zakupem.
    • Przez Sylwekx25
      Witam chciałbym uzyskać pewne i szczerze odpowiedzi najchętniej od użytkowników tych maszyn. Moje pytania to:
      czy rzeczywiście ten traktor ma te 155 km czy tak jak gdzieś tutaj czytałem dużo mniej . tzn około 130.
      Czy poradzi sobie bez zbędnego katownia z takimi maszynami : pługiem zagonowym 5x45 lub obracalnym 4x45 ,gleby mam w większości lekkie aczkolwiek jest kilka kawałków ciężkiej gliniastej 3 twardej jak asfalt w dodatku pod lekkie wzniesienia ,
      druga maszyna to gruber 13 łap na sercowych redlicach 
      i trzecia maszyna to agregat uprawowy 5.20 na wysokim wąskim zębie ,z przodu włóka z tyłu podwójne wały strunowe.
       lub agregat uprawowo-siewny na bronie wirnikowej 3 metrowy.
      Kolejne pytanie to jakże rozbieżne opinie o spalaniu czytałem że pali i 15 litrów na godzinę i 22 i nawet 30... wiadomo zależy od stanu silnika , warunków ,operatora ,ale np dajmy na to przy tym pługu 5x45 przy normalnej pracy bez żadnego katowania orientacyjnie na jakim poziomie będzie spalanie ?
      i ostatnia rzecz czy za około 30 tysięcy da się kupić coś konkretnego z tych modeli czy raczej w tej cenie będą same trupy?...
      Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuję . Pozdrawiam.
    • Przez jendrek997
      Witam jak w temacie mam problem z rozłaczeniem napedu w przystawce sa tarczki kostka z linką nowa prosze o pomoc