Rzepakowiec

Members
 • Ilość treści

  387
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

25 Excellent

O Rzepakowiec

 • Ranga
  Zaawansowany

Ostatnio na profilu byli

1354 wyświetleń profilu
 1. Jechać teraz z chwastami? kukurydza 5-6 lisci. Na 14 może coś przepadać. W najbliższe dni raczej nie mam możliwości.
 2. z moich dotychczasowych doświadczeń azoksy i dwa triazole fajnie się sprawdzały
 3. Jechać z kierem na T2 w późnej pszenicy po kukurydzy? T1 robione 3/4 tygodnie temu. Narazie na deszcz się nie zapowiada.
 4. Panowie w sobotę chciałem robić poprawki na chwasty, a w późno sianych pszenicach T1+R1. Takie temperatury w tygodniu nie są zbyt niskie żeby w sobotę jechać?
 5. kiedy jechać z drugą dawka na pszenicę po QQ 390 roślin i jedno dwa rozkrzewiania.
 6. Pierwszy raz mam pszenicę po QQ, jest na wierzchu. Miałem plan dać 100kg siarczanu magnezu, 200kg saletry na pierwszą dawkę, na drugą 100kg saletry, a następnie skończyć nawożenie w mniej wiecej fazie drugiego kolanka mocznikiem tak żeby dobić 150N w czystym składniku. Dobra strategia czy coś zrobić inaczej?
 7. ale jednak ciśnienie bardzo małe, na wysokich obrotach już ma trudno dojść do 2, więc jak uda się dokończyć pracę to na pewno zostanie rozebrany i sprawdzony.
 8. Na gospodarstwie będę dopiero w weekend, więc wtedy nagram.
 9. olejem nie pluje, oleju nie ubywa czyli raczej w porządku, ale może uda mi się podpiąć jakiś inny dla pewności. innego ciągnika nie mam, a sieje pszenicę po kukurydzy. Oby nic się nie stało
 10. Witam, kupiłem na wiosnę zetora 8145 sprowadzonego z finladii. Na oględzinach wydawało się, że wszystko w porządku chodził równo, ładnie palił pojeździłem trochę wszystko w porządku. Ciśnienie oleju w silniku też ok, przepracował 40mtg i zauważyłem, że ciśnienie na obrotach jalowych spada na około 0,6 0,8 bara. W dodatku z odmy wydobywa się biały dym. Mam jeszcze 9ha do orki oraz uprawy po kukurydzy, więc będę musiał tak robić. Jakieś pomysły co to może być? Na wysokich obrotach ciśnienie jest ponad 2,5.
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj