marijusz

Ceny bydła rzeźnego w 2015

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mati2411    3

Kujawsko - Pomorskie
byk hf 20 miesięcy 572 kg 6,50 zł
byk mo 20 miesięcy 627 kg 7 zł
ceny i wagi brutto, sprzedane z powodu braku paszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Koledzy oszacujecie mi tego byczka, bo macie lepsze oko niż ja. Sprzedaję raptem jednego rocznie i przy MO można się w wadze machnąć. Dobrze myślę, że ma ok750 kg? Wiek 25,5 msc. Śruty zjadł tyle co nic stąd taki wygląd.
aa4c2ce14ecce267med.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodyhef    214

Wydaje się być wysoki, więc moim zdaniem ma właśnie coś koło 750, ogólnie ładna sztuka więc i cena powinna być adekwatna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556

z tego profilu wyglada przyzwoicie ale ocenianie wagi na podstawie foto to jak wrozenie z fusow (pewnie ponad 700 kg ma )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dzięki za podpowiedzi. Wiem, że to wróżenie, ale jakąś orientację mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzikidaniel    227

Skiba od przyszłego tygodnia obniża ceny. Wczoraj poszedł byk MS 20 miesięcy i 954 KG oraz jałówka MM 14 miesięcy i 626 KG. Zobaczymy jak się wybiją. Bysior mnie zaskoczył bo obstawiałem 100 KG mniej.


C328, U-912, R 103-54, Ares 710, Ares 630, Axion 850

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EppS    91

Jak zawsze, jedni twierdzą że drożeją inni że tanieją a o prognozę nawet na jeden miesiąc trudno. Ja trzymam jeszcze miesiąc mam nadzieję że zyskam na tym. Informacja z drugiej ręki pośrednik za poprzedni tydzień +20 groszy (wielkopolska).


NAPIS ćWICZEBNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajny    4

na chwile obecną zapowiadają się a właściwie wchodzą w życie dość spore obniżki buhaja i krowy,w dłuższej perspektywie powinno być jednak na plus ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiek851    8

Milanowski z Netty wczoraj obniżył cenę o 0,50 zł/kg. Ponoć miał 3 tiry pełne po ok. 35 szt. na każdym na skupie. Ludzie nie mają paszy i wysprzedają wszystko co się da. Woj. Podlaskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

jeszcze z rok suszy i dopiero bedzie cena na bydło  B)

moze wkoncu byki beda po 10 zł za 2-3 lata   :D

Edytowano przez odwajler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akowicz111    159

17 lipca sprzedane 2 krowy na WBC do Łuniewskich , po przeliczeniu na żywą 6,20 zł brutto. ( od tego poniedziałku potaniało u nich bydło)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rademenez    11

w środę sprzedane byk rw 690 kg po 6,70 oraz mm 720 kgo po 7,30 za kilogram. Wagi i ceny brutto woj podlaskie. Propozycja była po 7 zł i 7,50 ale miały przekroczone 24 miesiące i nie chciał dać więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez donweter1989
      No to mamy 2019 rok więc pora na nowy temat. To jak tam w cennikach bydła w tym roku do góry czy do góry😛 Do jakiej ceny za żywiec wołowy dobijemy w tym sezonie? czy to skupy nas dobiją?
      Kontynuacja tematu: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/263888-cena-bydla-2018/
    • Przez Scappy
      Witam czytających. Jakie macie sposoby na osobniki które lubią kopać przy dojeniu ? Jak się przed tym zabezpieczyć ? Są jakieś patenty na to czy wynalazki ? Pozdrawiam 😉.
    • Przez Jarosław1981
      Jestem zainteresowany w kupowaniu byczków i jałówek (żerlaki,odsaki,cielaki) z Łotwy i Estonii. Co myślicie o tym?  Ktoś może już ma takie doświadczenie?
    • Przez NiMamHa
      Bydło. Jakie jest wasze zdanie w temacie hodowli byków. Zastanawia mnie czy hodowla byków luzem to mit, że są spokojniiejsze czy jednak prawda?. A może są tacy którzy zdecydowanie popierają metodę wiązania byka łańcuchem jeden obok drugiego?. 
      Czekam na wasze odpowiedzi 😉
    • Przez afily
      Witam, podczas dojenia przez przypadek podłączyłem krowę z antybiotykiem, na około 15 sekund i zdążyłem założyć dojarke na dwa wymiona. Czy takie coś spowoduje jakieś konsekwencje, wyjdzie w probach? 
      25 sztuk dojnych, wszystko do tego samego zbiornika, ok. 700l dziennie
      Mogę dodać, że mleko odjeżdża za godzinę jak to pisze więc trochę słaba sytuacja...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj