Skocz do zawartości
phantom

Dopłaty bezpośrednie 2015

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
rami    6

witam  ja tam dziś dostałem decyzję o dopłatach i resztę kasy na konto to jest 02-02-2016

do 15 maja nie żadnej różnicy 

Zadzwoniłem z ciekawości pod ten numer co tu podajecie i powiedziała mi ta pani że po 29 Lutego ruszy system dla Młodych Rolników i wtedy mogę spodziewać się przelewu. :)

Każdy inaczej szwagier dostał juz a miał młodego rolnika

Wiadomość z agroFakt.pl

Renault85-15TX    169

Hahahahaha.... czyli wychodzi że system działa dla młodych rolników. Te barany w ARiMR sami nie wiedzą co mówią i sami nie wiedzą komu płacą. 

Jednak moja teoria się sprawdziła, czyj wniosek podejdzie pod rękę ten dostanie kasę i tyle w temacie. 

Vixa balet :D

Chudy1217    2

mój kumpel też dostał a ma młodego rolnika więc nie wiem o co im chodzi z tym całym systemem nie uważacie??

marekfarmer    4982

dostał płatność dla młodych rolników ????

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

robert55555    29

Hahahahaha.... czyli wychodzi że system działa dla młodych rolników. Te barany w ARiMR sami nie wiedzą co mówią i sami nie wiedzą komu płacą.

Jednak moja teoria się sprawdziła, czyj wniosek podejdzie pod rękę ten dostanie kasę i tyle w temacie.

Kolego tak nie działa jak napisales. Pracownicy dostaja listę wnioskow do wydania i tylko z tej listy wydaja. Dopiero tutaj pracownicy BP moga wybrać komu najpierw wydac decyzje.

Ktoś kiedyś napisał, że ściana wschodnia Polski dostanie najpóźniej dopłaty bo mamy najdalej do Brukseli ;)

Więc chłopaki czekajmy z uśmiechem na dopłaty :):D

patfilmax    7

Jakie zdziwienie jak zobaczyłem dopłaty na koncie, gospodarstwo 60ha w listopadzie zaliczka tydzień temu decyzja dzisiaj reszta dopłat. (nie sieje buraków)

Cezary4514    50

@patryk4427 ja sieje min. buraki ale dopłat nie było żadnych.  i w okolicy także nikt nie dostał jeszcze. Lubelszczyzna

sybiuszek24    3
Napisano (edytowany)

A u mnie ani decyzji,zaliczek i nic na końcie,składane 9 ha plus dodatek MR,czekamy dalej.

Edytowano przez sybiuszek24

Igor03    2

Opolszczyzny ok 60 ha brak zaliczki , dopłaty do buraków cukrowych i decyzji .

andrzej1988    102

ile teraz jest do ha ziemi srednio doplaty ?

standardowa dopłata troche mniej wychodzi niz poprzednio. Pisałem wczesniej chyba. Kolega dostał decyzje to z 300 zł mnie bedzie miał do wszystkiego chociaz miał posianego troche łubinu to i tak mniej mu wyjdzie niz w 2014 gdzie nie miał strączków. Łubinu miał z 0,20 ha czyli jakies 82 zł dopłaty . Jak by nie miał łubinu to by jeszcze mniej wyszło. Jego areał jest nie duzy bo zaledwie 3,10 ha.

Dasiekk    27

Jak wygląda kwestia z dopłatą do lucerny ekologicznej?

Gdzieś coś słyszałem, gdzieś coś czytałem ale nic pewnego nie wiem a mam ponad 10ha z którymi nie bardzo mam plan działania bo daleki dojazd i coś "pod dopłaty"bym na tym kawałku zasiał.

Piter72    0
Napisano (edytowany)

Wreszcie kasa na koncie jednak bez ONW.Powiat lubartowski.

Edytowano przez Piter72

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez yacenty
      Co się zmieni w dopłatach bezpośrednich w 2017 roku?
      Jakie stawki dopłat bezpośrednich?
      Kiedy trzeba składać wnioski na dopłaty bezpośrednie na sezon 2017?
    • Przez rolnik22
      Czy już coś wiadomo jak będą wyglądały nabory na PROW 2014-20? Na jakich zasadach będą przyjmowane wnioski o dofinansowanie z UE? Co z Młodym Rolnikiem i Rentami Strukturalnymi na kolejne lata?
    • Przez karolr2
      Witam chcę założyć nowy temat poświecony modernizacji małych gospodarstw na terenach południowowschodniej części Polski.Słuchałem dzisiaj ministra Kalemby i podobno sie szykuje jakaś dla nas pomoc.Jeśli ktoś coś wie to proszę niech się wypowie w tym temacie. Z tego co wiem ja to ma być pomoc dla gospodarstw o wielkości średniej wojewódzkiej ilości posiadanych ha
    • Przez kamil1985
      Młody rolnik w 2017. Jak skorzystać, kiedy nabór? Ciąg dalszy dyskusji z wątku 
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88807-m%C5%82ody-rolnik-2016/
      Szukasz więcej informacji o programie Młody Rolnik? Rozwiązania wszystkich problemów znajdziesz w wątku
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/2868-m%C5%82ody-rolnik-nowe-zasady/page-1590?view=getlastpost

• Przez marluk
      witam

czy wie ktos w ramach tego programu przez jak długi czas od otrzymania pomocy nie mozna zakonczyc dzialalnosci gospodarczej? czytalem rozporzadzenie ale moze mi cos umknelo.