phantom

Dopłaty bezpośrednie 2015

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
thor1984    685

Kasa na koncie oprócz ONW. Gospodarstwo poniżej 10 ha, owoce miękkie, rośliny wysokobiałkowe i bydło. Brak pisemnej decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek101    144

Kiedy ma wejść to dofinansowanie do małych gospodarstw bo niby miało być na ten rok a mówią coś o następnym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr190    1

Brak dopłat, ONW, zaliczki ale wniosek na 2016 dziś już przyszedł. Woj. Lubelskie Ktoś dostał jakieśkolwiek dopłaty z Lubelskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek    21

W moim przypadku traktuję dopłaty jako bonus a nie źródło dochodu, całą dopłatę co roku przeznaczam tylko i wyłącznie na inwestycje w gospodarstwie, z natury na maszyny albo wymieniam stare albo dokupuję takie których nie mam a mi są potrzebne, powiat Kolno woj podlaskie ani decyzji ani dopłaty 

Edytowano przez Tygrysek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr190    1

Witam zaliczkę dostałem koniec października decyzję tydzień temu a pozostałe wczoraj powierzchnia 9,9 ha woj lubelskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

panowie a jak wplynela doplata to decyzja bedzie czy gdzie trzeba zadzwonic by przyslali decyzje bo cos malo tej doplaty przyszlo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mat2000_2000    37

Witam zaliczkę dostałem koniec października decyzję tydzień temu a pozostałe wczoraj powierzchnia 9,9 ha woj lubelskie

 

Jaki powiat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

coś takiego miałem:

 

PRZELEW UZNANIOWY (NADANO 23-12-2015) KODP770057844KODK NR DEC./UM.0047-2 015-007853 NAL. 1652 17/POTR. ZA OK RES: DECYZJA BEZ FAKTYCZNEGO DORĘC ZENIA PROW_ARIMR 10101010 10101010100088201498300000 NBP O/Okr./W-wa

 

Dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie też brak dopłaty, obszar (coś ok 20ha+ krowy ) ,woj;lubelskie pow;zamojski . Znajomych się pytam w okolicy to też nikt nic nie dostał . W tamtym roku już miałem dopłatę w te porę . A by już się przydało co kupić na czterech kołach . :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Warmia gospodarstwo ojca 10ha 60 sztuk bydła zadeklarowanego  całość na koncie wraz z onw i zaliczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciapek16    0

Witam dostał już ktoś z woj Kujawsko-Pomorskiego Powiat Aleksandrów kujawski


 

Edytowano przez ciapek16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milosz27    177

Kujawsko-pomorskie cos na razie cisza. W mojej okolicy nie slyszalem zeby ktos dostal.


Kupie Jonh Deere 6400, 6410, 6506, 6600, 6610.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Decyzja 27,kasa 28 na koncie powyżej 10 ha. pow. Radom  :rolleyes:  :D  :rolleyes:  :D !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Witam zaliczkę dostałem koniec października decyzję tydzień temu a pozostałe wczoraj powierzchnia 9,9 ha woj lubelskie

Cisza póki co....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzikidaniel    227

Decyzja u sąsiadów (pomorskie, powiat kościerski), pow 26 ha bez EFA + krowy i bydło. Otrzymali też jakąś dopłatę (oprócz dyscypliny) o której nic nie słyszałem wcześniej. Ktoś coś wie?


C328, U-912, R 103-54, Ares 710, Ares 630, Axion 850

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kristofer85    1

 

Witam dostał już ktoś z woj Kujawsko-Pomorskiego Powiat Aleksandrów kujawski

 

zaliczka w pazdzierniku,narazie cisza,powyzej 15 ha +efa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Witam panowie, dostał ktoś już decyzje lub przelew z woj Łódzkiego pow Sieradzki powyżej 20 ha + bydło +efa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez zenmaniek
      Witam
      Jest tu ktoś kto korzystał z dofinansowania na wymianę dachu z azbestu, chce wiedzieć czy w ogóle warto brać to pod uwagę?
    • Przez odrion
      Panowie i być może Panie. 
      W temacie nowych dopłat wszystko już jest jasne. Wystarczy przejrzeć 1200 stron WPR. To wszystko jest dostępne i każdy może sobie sprawdzić. Mi też nie chce się pisać za dużo bo po pierwsze każdy ma inną sytuację a po drugie zaraz to zginie w tym temacie. Proponuję założyć nowy temat o dopłatach i tam chętnie odpowiem na pytania. 
      Ale jedna rzecz warto tutaj napisać. DkR7 która wprowadza wymóg 3 roślin od 10ha na 2023 jest zawieszona, więc mamy tak nietypowy rok że można siać i 100% 1 rosliny. 
      Dla przypomnienia DKR to coś co jest obowiązkowe i w kolejnych latach (od 2024 ) bez spełnienia wszystkich DKR będzie zero dopłat. 
      Na 2023 zawieszono DKR 7 i 8, a więc zmianowanie, dywersyfikacje oraz tzw. ugorowanie. Wymagana jest pokrywa roślinna na 80% GO. 
      Zróżnicowana struktura upraw to ekoschemat i to dość nisko wyceniany (ok 300 zl). Ten ekoschemat to porażka, bo jare i ozime to 1 roślina, rzepak i zboża są w 1 grupie i nie mogą przekroczyć 65%. Dodatkowo wymóg bobowatych. Zresztą tutaj wyciąg z WPR dotyczący tego ekoschematu. Ekoschemat to jest coś dodatkowego i nie ma wpływu na pozostałe dopłaty.  DKR muszą być spełnione a ekoschemat może być spełniony. 
      Podsumowując na 2023 większość tragicznych ograniczeń jest zawieszona.

    • Przez Lebioda
      Witam. Jak sadzicie czy na nabor KPO. Rolnictwo 4.0 bedzie mozna kupic opryskiwacz z nawigacja? 
    • Przez karolr2
      Witam chcę założyć nowy temat poświecony modernizacji małych gospodarstw na terenach południowowschodniej części Polski.Słuchałem dzisiaj ministra Kalemby i podobno sie szykuje jakaś dla nas pomoc.Jeśli ktoś coś wie to proszę niech się wypowie w tym temacie. Z tego co wiem ja to ma być pomoc dla gospodarstw o wielkości średniej wojewódzkiej ilości posiadanych ha
    • Przez karol
      Informuję wszystkich że 15 lutego tego roku (2008) upływa termin dostarczania wniosków o dopłatę do materiału siewnego. Dotyczy to tylko roślin ozimych.
       
      Więcej na stronie Agencji Rynku Rolnego
       
      www.arr.gov.pl
       
      Wniosek
      http://www.arr.gov.pl/data/01593/dms_p1_f2.pdf
       
      Instrukcja
      http://www.arr.gov.pl/data/01593/instrukcja_dms_p1_f2.pdf
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj