Skocz do zawartości
Kamilek1

Pompa wtryskowa JOHN DEERE 6210 - PROŚBA O POMOC

Polecane posty

Kamilek1    17

Witam, musze wymienic pompe wtryskowo paliwowa w JD 6210 i szukam namiarow na jakis slep w ktorym ja dostane w rasadnej cenie. Nową lub używaną. Bo urawala sie głowica i za naprawde pompy mi zaspiewali 4 tys zł wiec to jest nie oplacalne. Moze ktos cos polecic? link czy tam nr tel

z góry dziekuje i pozdr

wujekk110    4

Witam, musze wymienic pompe wtryskowo paliwowa w JD 6210 i szukam namiarow na jakis slep w ktorym ja dostane w rasadnej cenie. Nową lub używaną. Bo urawala sie głowica i za naprawde pompy mi zaspiewali 4 tys zł wiec to jest nie oplacalne. Moze ktos cos polecic? link czy tam nr tel

z góry dziekuje i pozdr

Mój kolega zamontował pompę wtryskową od ciągnika MF. Ustawiali i kalibrowali ją w zakładzie koło Lubartowa. Dobrze pracowała przez 5 lat. Miesiąc temu przeprowadził regenerację i jeździ dalej, Była dużo tańsza,

Kamilek1    17

no dokladnie tez cos takiego planuje zrobic tylko do tego tego niby od mf nie pasuje a podobno od bosza jakas samochodowka czy cos.. dzialamy z mechanikiem i koszt ma wyjsc ok 2 tys

Wiadomość z agroFakt.pl

mariuszd93    489

Tu  zapytaj 

http://olx.pl/oferta/renault-czesci-uzywane-wszystkie-modele-CID757-ID6OcRt.html#2060030e50;promoted

w  renówkach  były silniki JD 

dopiero  spojrzałem  ze  temat  dość  stary , tylko kilka  odpowiedzi  świeżych  , więc  pewnie  sytuacja  opanowana... 

Edytowano przez mariuszd93

;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez zielo0ony
      Witam serdecznie, 
      Przejrzałem nasze forum w poszukiwaniu opinii na temat traktorów wyższej mocy. Niestety nic sensownego nie znalazłem i w związku z tym postanowiłem założyć osobny temat. 
      Chciałbym aby każdy kto wie coś na ten temat się wypowiedział.
      Mamy do porównania Claas ARION, AXION oraz John Deere 7430 7530 lub 7720 7820.

• Przez miron_ol
      Witam, szukam ciągnika i wybór padł na JD 7600. Znalazłem w necie ogłoszenie z takim ciągnikiem ale skrzynia jest w trybie awaryjnym, ciągnik jeździ ale 2 km/h. Sprzedający mówi że to wina modułu i wystarczy go wymienić, naprawić. Wydaje mi się że to może być coś więcej, bo jeśli to tylko moduł to dlaczego tego nie zrobi i wystawi ciągnik w normalnej cenie a nie powiedzmy promocyjnej. Podejrzewam że skrzynia nadaje się do remontu. Proszę was o informację co może być z tą skrzynią, jaki mniej więcej koszt naprawy i gdzie ewentualnie mogę ją zrobić. Jestem spod Olsztyna, Warmińsko-mazurskie. 

• Przez lolq1660
      hej poszukuje jakiegoś dobrego uzasadnienia zakupu przyczepy skorupowej o ład. 8t i wału posiewnego o szer. 5m na areał 23ha, może jest jakiś "specjalny" język który oni akceptują? Zależy mi na czasie więc jeżeli ktoś byłby skłonny mi pomóc byłbym bardzo wdzięczny, a jeżeli owe uzasadnienia przejdą jestem w stanie za to zapłacić 😉
    • Przez tomo_91
      Dzień dobry pierwszy raz zakładam temat na forum mam problem z wyżej wymienioną ładowarką teleskopową, podczas odpalania mam wrażenie, że coś obciąża silnik i gdy kręcę rozrusznikiem dopiero po np. 15 sekundach silnik zaczyna mieć lżej  i rozrusznik zaczyna kręcić z odpowiednią prędkością i odpala. Sytuacja występuję w 2/3 przypadków. O ile w temperaturze dodatniej nie jest to uciążliwe bo akumulator daje radę to zimo trzeba się namęczyć podgrzewanie silnika itp też ledwo daje radę. Rozrusznik ok, akumulator ok, silnik i wtryski ok, 
      Może ktoś spotkał się z taką sytuacją. Serwis też nie miał na to pomysłu.
    • Przez Mareczeq
      Witam. Ostatnio narodził sie we mnie pomysł skorzystania z funduszów z UE. Początkowo moją uwagę przyciągną program ,,rozpoczęcie działalności pozarolniczej" Niestety po dokładniejszej analizie kryterii tego programu zrezygnowałem z niego z powodu konieczności przejscia na ubezpieczenie ZUS. W ramach wyżej wymienionego programu miałem otrzymać pomoc i otworzyć zakład wulkanizacyjny i naprawy biezące pojazdów. Spełniałem wszystkie kryteria, o których czytałem aczkolwiek ten ZUS mnie powstrzymał. Stąd pytanie, czy sa jakies inne programy, dzieki którym mogłbym otworzyć wymarzony zakład i pozostać z ubezpieczeniem w KRUS? Dziekuje z góry za wszystkie odpowiedzi.  

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.