wskpiotrus125

klimatyzacja w ciagniku

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

witam chcę załorzyć klimatyzacje do ciagnika case mam w nim nagrzewnice czy mógł bym podłaczyć klimatyzacje do tej nagrzewnicy czy musiłbym oprócz (sprężarki ,parowkina, skraplacza) kupić rownież wentylator czy uda się to podlącyć pod tą nagrzewnice ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
icek1    179

a po co ci klimatyzacja ja we wszystkich ciągnikach i kombajnach wymontowałem i oddałem na złom /szkoda zdrowia/ zawsze byłem przeziębiony,i czułem się chory obecnie nic mi nie dolega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Widocznie jesteś wrażliwy na takie zmiany temp.

O tak ogólnie to klima jest dobra tylko trzeba korzystać z umiarem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarecki88    212

Nie da się wykorzystać nagrzewnicy choćby z uwagi na ciśnienia. Przy ogrzewaniu ciśnienie płynu to około 1-2 bary, przy klimie to nawet 30bar. To super rzecz ale wykonać ją trzeba zgodnie ze sztuką. Inaczej szkoda pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no dobrze mam już wszystko czy do tego potrzebny jest jakiś komputer sterujący bo pojechaliśmy do padan co zakuwa węże to powiedział zę potrzebny jest komputer do spręzarki zeby tym wszystkim sterował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarecki88    212

Sprężarka działa na zasadzie włącz/wyłącz razem z wentylatorem w kabinie i wentylatorem przy chłodnicy (jeśli występuje oddzielny tylko do chłodnicy klimy). Po co jakiś komputer do tego? Jeśli układ to składak z części a nie rozwiązanie fabryczne to nie potrzeba żadnego sterownika. Wystarczy włącznik, który włączy na raz w/w elementy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez majes
      Kupie klimatyzację kompletna do Renault ares 550.
    • Przez zacx18
      Witam pisze ponieważ  nie wiem jaki olej zalać do skrzyni na każdej stronie internetowej są inne dane dotyczące oleju  na jednej jest stou na innej utto tak samo z parametrami 10w30 ,10w40  jaki jest prawidłowy ?
    • Przez Massey294s
      Gdzie w Fendt 311 98r znajdę przyłącza do nabicia klimatyzacji?
    • Przez Bambi14
      Witam, jaki jest potrzebny zaczep gorny do ciagnika zeby zaczepiac opryskiwacz 2 tys litrow? nie wiem jaki jest nacisk takiego opryskiwacza, aktualnie mam automatyczny na poduszkach amortyzujacych (taki jak w hl z tylu) to podejrzewam ze wcale sie do tego nie nadaje, czy taki z linku wystarczy? rockingery troche drogie na moje potrzeby...
      https://allegro.pl/hak-zaczepu-transportowego-mf-255-ursus-c-385-zeto-i5889031699.html
    • Przez Matus9108
      Witam.  Chodzi o klimatyzacje w kombajnie Massey Ferguson 27  ze sprężarką YORK. 
       Jaką spreżarką mogę zastąpić tego YORK-a żeby mi dobrze chłodziło i była wydajna ? 
      Chodzi mi o jakąś sprężarkę używkę od jakiegoś samochodu osobowego czy coś takiego. 
      Prosze o pomoc. POZDRAWIAM
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj