coolman111

Ceny trzody chlewnej 2014

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
walkol    34

U mnie smieć z łodzi płacił 3,8 netto w czwartek i jeszcze wszystkich nie wzioł-trzeba go pogonić z tego skupu


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lew908    210

4.0 + vat woj łódzkie pow sieradzki


"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

3.90 + vat  woj. kuj-pom.  powiat grudziądzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2429

Jestem ciekawy gdzie jest granica wytrzymałości ludzi, przy jakiej cenie coś się zacznie dziać, chociaż dzisiaj nie widzę jakiegoś lidera wśród rolników który stanąłby w obronie interesów rolników. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lew908    210

Wiadomo cena na świnie jest niska ale patrząc na ceny zboża które są poniżej 500 zł za tone i spadajce ceny koncentratów itp. to tak tragicznie nie wychodzi jeszcze.


"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer08    3

Rolnictwo to Organizm powiązany. Jak nie ma świń u rolników to nie ma kto kupić zboża, proste.  To że sprowadzają z zagranicy to inna sprawa. Chciało się Uni to trzeba teraz płacić za to. Cena w granicach 4,00 zł +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobrze gadasz z uni ciągną wszystako co się da a to wszystko to jeden wielki syf, a nasze polskie to be. cena na ten tydzień 4,6 brutto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
relaa5    0

Dzień dobry!!

Potrzebuje opinii na temat warchlaków z polskich ferm. Czy zna ktoś firmę Osadkowski i może się wypowiedzieć na tamt ich warchlaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bandyta    11

Ja już wiem że tuczniki nie będą po 5zł bo tak znami postepują to właśnie przeczytałem ostatnio i nie wiem czy jeszcze się szarpać z produkcją czy siać kukurydze jak wszyscy u mnie

(w czerwcu, lipcu i sierpniu na wysokim poziomie
utrzymywał się import mięsa. W każdym z tych miesięcy do
kraju trafiło po ponad 50 tys. t nieprzetworzonego mięsa z
innych panstw UE. Łącznie w okresie I-VIII br. import nie-
przetworzonego mięsa wyniósł 401 tys.t – o 7 tys. t. więcej
niż w tym samym okresie ubiegłego roku.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafar191    8

Wiadomo cena na świnie jest niska ale patrząc na ceny zboża które są poniżej 500 zł za tone i spadajce ceny koncentratów itp. to tak tragicznie nie wychodzi jeszcze.

 

No nie kupisz zboża poniżej 500 bynajmniej u mnie.

A koncentraty jeśli nadal soja pójdzie do góry to też zdrożeją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lew908    210

no u mnie zboże ponizej 500 jedynie troche pszenica się wybija od 500 - 600 zł. Narazie w mojej okolicy cena koncentratów itp utrzymuje tendencje spadkową. Zobaczymy jak bedzie dalej


"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekgeo2    8

Witam wiem że nie w  tym temacie ale może ktoś podpowie jakie ceny są u was na ceny koncentratów dla tucznika z firmy LNB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raul7031    22

Dziś sprzedanie 20 sztuk po 4,05 zł + VAT. Łódzkie, pow. radomszczański. Cena od miesiąca w miejsu niestety, ani troche w górę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kordas    0

LNB ma różne koncetraty

cena kształtuje się od 58 zł do 70 zł brutto za 25 kg

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafar191    8

LNB to jedna z lepszych (jeśli chodzi o jakość ) firm z "koncentratami" lecz dosyć droga. Ja osobiście biorę innej firmy bo mnie diler z LNB wkurzył.

Cena na ten tydzień 5,5 za E zakłady mięsne skiba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaP    185

Obecnie każda z firm oferujących koncentraty nie jest tania.Ja stosuję koncetraty firmy Dossche .Cena worka 25kg -73zł

A cena tuniczków spada z dnia na dzień 3.90zł +Vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
    • Przez młodyrolnik2000
      Siema. Mam gospodarstwo około 20 hektarów i hoduje okoły 50 świn i 10 sztuk bydła. Planuje zlikwidować świnie i powiekszyć chów bydła do około 20 sztuk oraz bardziej skupić sie na produkcji roślinnej czyli zboża, rzepak lub kukurydze na ziarno. Tylko nie wiem czy mi się to opłaci. Może ktoś zmieniał coś w tym stylu jak ja to planuje? Myślicie że sie opłaci? Z góry dzięki za odpowiedz. dodam że ziemie klasy 3, 4 i 5.
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj