coolman111

Ceny trzody chlewnej 2014

Polecane posty

cena na przyszly tydz w dol o 40 gr z 4.9 na 4.5 netto ratowac sie kto moze jeszcze poleca !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ta jasne głupot tu nie pisz i paniki nie siej ,ratować to się można jak do wody wpadniesz a tutaj to co najwyżej drobni chandlarze zamęt mogą siać :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krousik09    5
Napisano (edytowany)

Jesli teraz swinie spadna to czuje ze bedzie to rok w ktorym wykruszy sie sporo hodowcow :) troche to smutne...

Edytowano przez Krousik09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta jasne głupot tu nie pisz i paniki nie siej ,ratować to się można jak do wody wpadniesz a tutaj to co najwyżej drobni chandlarze zamęt mogą siać :ph34r:

 

 

glupoty to ty se mozesz pisac ja mowie prawde i tylko prawde znalezli kolejnego chorego dzika na ASF I co myslisz ze w gore pojda smieszny jestes !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor1991    3

Nie pierdziel poatrz sobie na cenniki farmutilu czy skiby ruch w gore o 30 groszy tylko handlarze robia z drobnymi rolnikami co chca... Zacznij oddawac wiecej sztuk lub przez grupe a odczujesz takie wachania mniej niz Ci mali... A poza tym to nie temat na klotnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biznes12    23

zobaczymy cenniki od przyszłego tygodnia teraz to mozna sb gdybac na razie bez zmian 6.30 E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcus1998    56
znależli martwego dzika chorego na afrykański pomór świś

mam nadzieję że tym razem nie będzie aż takich wielkich problemów. nastepnego ruscy podrzucili bo juz za cicho sie zrobilo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafar191    8

Troche to by było dziwne jakby spadły przez martwego dzika bo przecież i tak nic od czasu wykrycia pierwszego przypadku się nie zmieniło. Embargo jest, granice zamknięte, to czemu niby cena w dół miała by iść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolci13    27

Jeśli cene będą zbijać to wystarczy że nikt masowo nie będzie wyprzedawać to nic się nie stanie a najlepiej żeby kto może wstrzymał się ze sprzedażą to zaraz im rury zmiękną tym bardziej że u Niemca drogo, na dziś 4,8+vat gwarantowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaMalwi    37

Tylko, że z tym wstrzymaniem się ze sprzedażą może byc problem. U niemca drogo a u nas jak zwykle daja drobne za swinki. !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Łatwo pisać tylko gdzie podziać kolejne sztuki które czekają w warchlakarni-porodówce, hodowla to nie maszyna ona szybko się nie zatrzymuje jak i nie rozpędza.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lew908    210

Łatwo powiedzieć sprzedać. Tylko trzeba jeszcze znaleźć kupca na te warchlaki.


"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statham    3

podlaskie 4.7 z vatem pośrednik wie ktoś może jak płaci Animex Ełk dla vatowców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A to są różne ceny dla vatowców i ryczałtowców ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statham    3

chodziło mi o termin płatności bo obecnie sprzedaje do Netter Bielsk Podlaski to płaca po 2, 3 miesiacach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
    • Przez młodyrolnik2000
      Siema. Mam gospodarstwo około 20 hektarów i hoduje okoły 50 świn i 10 sztuk bydła. Planuje zlikwidować świnie i powiekszyć chów bydła do około 20 sztuk oraz bardziej skupić sie na produkcji roślinnej czyli zboża, rzepak lub kukurydze na ziarno. Tylko nie wiem czy mi się to opłaci. Może ktoś zmieniał coś w tym stylu jak ja to planuje? Myślicie że sie opłaci? Z góry dzięki za odpowiedz. dodam że ziemie klasy 3, 4 i 5.
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj