Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
airboy

Plany / Rzuty techniczne C-360

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
C-360
airboy    0

Witam,

bardzo proszę o pomoc. Przeszukałem sporą część internetu jednak nigdzie nie znalazłem żadnych planów ani rzutów technicznych Ursusa C-360. Potrzebne mi są możliwie jak najdokładniejsze, jak najbardziej szczegółowe rzuty całego traktora. Najlepiej nie tylko z boku, ale również od przodu i od tyłu.

Być może ktoś mógłby podesłać skany z jakiejś starej instrukcji / książki? W skanach instrukcji dostepnych na necie nie znalazłem rzutów. Widziałem jednak sporo screenów z jakiegoś programu / gry o tematyce rolniczej, w której są modele C-360, dlatego dziwię się że osobiście mam problem zeznalezieniem czegość tak podstawowego jak plany / rzuty.

Z góry dziękuję za wszelką pomoc! :)

Pozdrawiam

locke    291

Ciężko znaleźć takie coś.Jak chcesz mieć oryginały to udaj się do Warszawy.Tam można znaleźć takie rzeczy.W internecie jest filmik jak telewizja tam weszła.

leszekd    80

Poco ci te rzuty kolego. Jak do jakiejś pracy inżynierskiej to nie daj Panie tych maszyn potem zaprojektowanych, jak w innym celu to zwracam honor.

Pisze tak po ostatniej rozmowie z przedstawicielem do spraw technicznych ponownie wschodzącej gwiazdy polskiego rolnictwa.

Wiadomość z agroFakt.pl

airboy    0

Hmm, do siedziby Ursusa w sensie? No ostatecznie tak zrobię, ale nie mogę aż uwierzyć że tak ciężko z czymś tak oczywistym.

Przepraszam ale nie mogę do końca zrozumieć zdania: "Jak do jakiejś pracy inżynierskiej to nie daj Panie tych maszyn potem zaprojektowanych, jak w innym celu to zwracam honor." ??? B)

PS. Potrzebuję do zrobienia grafik. Ostatecznie oprę je na zdjęciach...

locke    291

Do starych budynków.Z stamtąd ludzie wynoszą plany hal fabrycznych,opisy.Wszystko tam znajdziesz.Jeżeli to jeszcze tam jest.

leszekd    80

Kolego mogłeś mieć temat pracy zaprojektuj itd itp. O wiele łatwiej przerysować jak z wymiarować a tym bardziej zaprojektować. Kiedyś gość w akademiku miał kompa i rysował dla zaoczniaków różne detale - z tego żył. Zaoczniaki miały tylko za zadanie poprawić ołówkiem jego projekty. Komputerów wtedy nie było a raczej nie były tak powszechne a programy kadowskie były sztuką nie znaną.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować