Zaloguj się, aby obserwować  
lukasx21

praca jako likwidator szkód rolniczych

Polecane posty

lukasx21    165

Czy ktoś z was pracuje jako likwidator szkód rolniczych w którejś z firm ubezpieczeniowych? Chciałbym się dowiedzieć coś więcej na temat takiej pracy.


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pracuje ale mój kuzyk został ukarany taką "karą" tak naprawde to dla niego kara nie była bo miał tylko podorac pole i posprężynować także sie nienarobił ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taurus83    889

ty co ty chłopie za głupoty wypisujesz? co to jest sprężynowanie tak wogóle? nie znam takiego pojęcia???

 

z tego co się orientuje to nie ma osobnych likwidatorów szkód do spraw związanych z rolnictwem tylko w ramach kilku obowiąków. np szkody mienia, komunikacyjne itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boku27    226

Ja nie pracuje ale mój kuzyk został ukarany taką "karą" tak naprawde to dla niego kara nie była bo miał tylko podorac pole i posprężynować także sie nienarobił ..

:lol: :lol: :lol: :lol:

Żeście się dogadali jak dwie blondynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

No właśnie jedna z firm poszukuje chętnych do pracy w charakterze likwidatora szkód rolniczych. jest to praca na zlecenie i zastanawiam się czy nie było by to fajne żródło dodatkowego dochodu.


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324

lukas która firma?

znalazłem. PZU

Edytowano przez aro1975

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucas29    42

oferta pzu może być interesująca, choć diabeł tkwi w szczegółach. kto nie ryzykuje ten nie pije szampana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Tak pzu. No właśnie za bardzo nie ma się kogo dopytać o te szczegóły :mellow: i czy gra jest warta świeczki :huh:


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fezoi    170

Jeśli jesteś ubezpieczony w KRUS, to przy pracy na umowę zlecenie zostaniesz z KRUS wywalony, mają to zmienić, ale nie wiadomo czy to zrobią ( zapytać w KRUSie nie zaszkodzi ). Wiele osób tego doświadczyło chcąc dorobić parę złoty, można o tym poczytać w sieci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez LubieTosty
      witam mam 25lat szukam dorywczej pracy na gospodarstwie okolice Włoszczowy świętokrzyskie  posiadam prawo jazdy B, B+E, T mam duże doświadczenie prowadzeniu maszyn rolniczych prac dorywcza na codzien pracuje ale po pracy mogę przyjechać na gospodarstwo  pracuje po 8H
      proszę pisać w prywatnych wiadomościach lub na
      email Damianskoda2@gmail.com
    • Przez panmino
      Podczas pracy na pełnym gazie i dużym obciążeniu silnik furkocze, praca jest nierówna, ale są to "nierówności" o dużym natężeniu i na obrotomierzu tego nie widać. Wymieniłem filtr paliwa, sprawdziłem drożność przewodów paliwowych. Co to może być?
    • Przez Valterkaa
      Podejmę się pracy jako operator ciągnika rolniczego na okres wakacji. Posiadam prawo jazdy kat B i T na co dzień pracuję w rodzinnym gospodarstwie. Województwo Łódzkie.
       
    • Przez poliswerty123
      Jestem studentem mechatroniki i mam wadę słuchu na takim poziomie, że np. pikanie od kierunkowskazów słyszę tylko na postoju. Jednak od kilku dni mam aparat słuchowy w którym słyszę całkiem przyzwoicie. Powróciły mi zatem plany o pracy jako mechanik ciągników. Jednak co prawda nie potrafię zlokalizować źródła dźwięku tak dobrze jak człowiek ze zdrowym słuchem.  Dlatego mam dwa pytania:
      1. Czy serwisant często diagnozuje usterkę wsłuchując się dokładnie skąd pochodzi dany hałas? Ponieważ, teraz pracuję z jednym znajomym mechanikiem i bardzie opiera się na komputerze, na napięciu w instalacji elektrycznej itp. (oczywiście się z nim nie porównuję ponieważ on po 30 latach doświadczenia potrafi bardzo dokładnie oszacować jaki element mógł ulec awarii słysząc jedynie od klienta co nie działa)
      2. Czy szukając mechanika dyskwalifikowalibyście takiego z aparatami słuchowymi?
      3. Jak oceniacie zapotrzebowanie na mechaników w swoim regionie?
      Bardzo proszę o pomoc, gdyż nie wiem czy pchać się w tę branże czy sobie najzwyczajniej odpuścić.
      pozdrawiam
    • Przez pau2210
      Przyjmę do pracy w gospodarstwie rolnym przy krowach mlecznych, najlepiej przy krowach mlecznych. Oferuje wyżywienie i zakwaterowanie. Zainteresowanych proszę o tel. 694632765
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj