Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
lukasx21

praca jako likwidator szkód rolniczych

Polecane posty

lukasx21    130

Czy ktoś z was pracuje jako likwidator szkód rolniczych w którejś z firm ubezpieczeniowych? Chciałbym się dowiedzieć coś więcej na temat takiej pracy.

Kupię pług 2 skibowy obracany hydraulicznie

Kupię sortownik do ziemniaków remprodex lub samro

Sprzedam sadzarkę do ziemniaków gruse, 2 rzędową przystosowaną do sadzenia kiełkowanych

Ja nie pracuje ale mój kuzyk został ukarany taką "karą" tak naprawde to dla niego kara nie była bo miał tylko podorac pole i posprężynować także sie nienarobił ..

Taurus83    89

ty co ty chłopie za głupoty wypisujesz? co to jest sprężynowanie tak wogóle? nie znam takiego pojęcia???

z tego co się orientuje to nie ma osobnych likwidatorów szkód do spraw związanych z rolnictwem tylko w ramach kilku obowiąków. np szkody mienia, komunikacyjne itd

Wiadomość z agroFakt.pl

boku27    222

Ja nie pracuje ale mój kuzyk został ukarany taką "karą" tak naprawde to dla niego kara nie była bo miał tylko podorac pole i posprężynować także sie nienarobił ..

:lol: :lol: :lol: :lol:

Żeście się dogadali jak dwie blondynki.

lukasx21    130

No właśnie jedna z firm poszukuje chętnych do pracy w charakterze likwidatora szkód rolniczych. jest to praca na zlecenie i zastanawiam się czy nie było by to fajne żródło dodatkowego dochodu.

Sprzedam sadzarkę do ziemniaków gruse, 2 rzędową przystosowaną do sadzenia kiełkowanych

aro1975    116

lukas która firma?

znalazłem. PZU

Edytowano przez aro1975

lucas29    0

oferta pzu może być interesująca, choć diabeł tkwi w szczegółach. kto nie ryzykuje ten nie pije szampana...

lukasx21    130

Tak pzu. No właśnie za bardzo nie ma się kogo dopytać o te szczegóły :mellow: i czy gra jest warta świeczki :huh:

fezoi    48

Jeśli jesteś ubezpieczony w KRUS, to przy pracy na umowę zlecenie zostaniesz z KRUS wywalony, mają to zmienić, ale nie wiadomo czy to zrobią ( zapytać w KRUSie nie zaszkodzi ). Wiele osób tego doświadczyło chcąc dorobić parę złoty, można o tym poczytać w sieci .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez HubertMichnowicz
      Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się na świecie i w Polsce firmą
      działającą w sektorze rolniczym.
      Łączymy dobre tradycje z nowoczesnymi technologiami. W swojej ofercie
      posiadamy unikalną gamę produktów do odżywiania roślin i zwierząt.

Obecnie budując i rozwijając cały czas nasz zespół oferujemy zatrudnienie na stanowisku

Doradca Techniczno-Handlowy
      (powiaty: ostrowski, kaliski, ostrzeszowski, krotoszyński)

Jeśli:
      Handlowanie jest Twoją pasją i czujesz się w tym jak ryba w wodzie,
      Byłoby idealnie gdybyś miał podstawową wiedzę z zakresu rolnictwa - odżywiania roślin,
      Jeśli tej wiedzy nie masz, spokojnie, nauczymy Cię wszystkiego,

Dołącz do nas!

Do Twoich zadań należeć będzie:

Sprzedaż produktów firmy w oparciu o fachowe doradztwo
      Realizowanie celów jakościowych i ilościowych w podległym terenie
      Budowanie trwałych relacji z klientami i pozyskiwanie nowych klientów normalne relacje z przełożonymi

Oferujemy:

Ciekawą pracę wspartą pakietem szkoleń przygotowujących do podjęcia pracy,
      Indywidualne szkolenia dostosowane do Twoich potrzeb
      umowę o pracę
      Pakiet usług medycznych po okresie próbnym
      Ścieżkę kariery w Dziale Handlowym oraz możliwość rozwoju wraz z dynamicznie rozwijającą się organizacją ( większość naszej kadry pracuje u nas już od 5 lat i dłużej)
      Niezbędne narzędzia (samochód służbowy, telefon komórkowy, tablet)
      Ambitny poziom wynagradzania

Zapewniamy zatrudnienie w pobliżu miejsca zamieszkania, gdzie w
      ścisłej współpracy z lokalnymi dystrybutorami będą Państwo wspierać
      rolników w zwiększaniu potencjału ich gospodarstw, oferując im
      innowacyjne i dostosowane do ich potrzeb rozwiązania

Jeśli jesteś zainteresowany zadzwoń pod 785062034 i umów się na spotkanie.

• Przez KlemensMeyer
      Witam , nie wiem czy pisze w odpowiednim dziale ale mam nadzieje ze tak . Od kilku lat pracuje na farmach w Danii i powoli dojrzewam do powrotu do Kraju . Zatanawiam sie nad działalnoscią usługową dla gospodarstw rolnych , w sensie wynajmowac sie do prac dorywczych kiedy ktoś potrzebuje . Inseminacje , prace polowowe , itd.  Zastanawiam sie czy taka działalnosc ma sens w Polsce i czy da sie z tego wyżyć . Tutaj ta forma działalnosci jest bardzo popularna jezdzi sie po farmach , doi , karmi , jezdzi ciągnikiem itd. Czy cos takiego ma szanse powodzenia w Polsce ? Bede bardzo wdzieczny za odpowiedzi . Pozdrawiam 
    • Przez SnWoWjaro
      Dobry wieczór!

Mam 21 lat, urodziłem się na wsi ale po kilku latach przeprowadziłem się do większego miasta Od zawsze ciągnęło mnie do rolnictwa (jak byłem mały lubiłem zapach gnoju). Od kiedy pamiętam pomagam dla wujka przy żniwach, siewach itp... itd..., ale jeżdżę tam 30, 60 i renówką. Niestety nie znam się zbyt na mechanice, ponieważ nie uczyłem się w tym kierunku. Obecnie studiuję i czuję, że nie jest to co chciałbym robić w życiu. We wrześniu planuje zrobić prawko na kategorie T i chciałbym się Was zapytać: czy mam jakiekolwiek szansę na zatrudnienie jako operator. Jestem osobą, która szybko uczy i wie co to znaczy praca w gospodarstwie.
         Proszę o wypowiedzi, krytykę, podpowiedzi, dodatkowe pytania na, które postaram się odpowiedzieć.

Pozdrawiam!
    • Przez Konsultant_HRIC
      Dla naszego Klienta,
      dużej międzynarodowej firmy z branży maszynowej o stabilnej pozycji na rynku i znanej marce w Polsce od co najmniej kilkunastu lat,
      poszukujemy osób na stanowisko:

Opiekun Regionu / Doradca B2B (części zamienne do maszyn rolniczych)

Region działania: Mazowsze Północne

Główne zadania:
      realizacja planów sprzedaży produktów na podległym terenie Mazowsza Północnego przygotowanie oferty handlowej rozwijanie kontaktów z dotychczasowymi dealerami na podległym terenie oraz poszukiwanie nowych partnerów do współpracy prowadzenie negocjacji dotyczących warunków z wybranymi klientami przeprowadzanie działań marketingowych i szkoleniowych koordynacja strefy logistyki i transportu na podległym terenie raportowanie działań do przełożonego Wymagania:

wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane rolnicze lub techniczne) znajomość techniki rolniczej, w szczególności budowy maszyn rolniczych i ciągników min. 2-letnie doświadczenie handlowe w branży rolniczej/maszynowej/motoryzacyjnej umiejętność nawiązywania i utrzymywania długoterminowych kontaktów z klientem umiejętność samodzielnej pracy oraz konsekwencja w działaniu dynamika w działaniu, samodzielność i odpowiedzialność komunikatywność i wysokie zdolności interpersonalne mile widziana znajomość jęz. angielskiego lub jęz. niemieckiego prawo jazdy kat. B Firma oferuje:
      pracę w stabilnej firmie ciekawe możliwości rozwoju zawodowego i szkoleń atrakcyjne warunki finansowe, podstawa + premia pracę w systemie home-office samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop Zainteresowanych kandydatów zapraszam do kontaktu lub przesłania aplikacji z życiorysem zawodowym pod adres: jw@hric.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem: 660 703 703.

Chętnie przekażę więcej szczegółów.

Konsultant HRIC