Skocz do zawartości
kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

ptaszyna    125

Tekst naprawdę de best, tylko brzmiał :"nie chwali się dnia z rana, a kobiety za życia", tak dla ścisłości, bo zapamiętać warto :D

Słyszałem tez (nie w programie) że kobieta męża chwali dopiero jak umrze. To tak a pro po.

Edytowano przez ptaszyna

redbull    8

Tekst naprawdę de best, tylko brzmiał :"nie chwali się dnia z rana, a kobiety za życia", tak dla ścisłości, bo zapamiętać warto biggrin.png

Słyszałem tez (nie w programie) że kobieta męża chwali dopiero jak umrze. To tak a pro po.

No to jest najlepszy tekst na te wszystkie edycje, ja to się do dzisiaj śmieje jak se go przypomnę :D

Pajej    52

No to jest najlepszy tekst na te wszystkie edycje, ja to się do dzisiaj śmieje jak se go przypomnę :D

ja to "przysłowie" słyszałem duzo wczesniej

Lesssiu007    156

ten program to troche kabaret. Pokazują tam rolników same nowe sprzęty domy często(choć nie wszystkie ) prawie jak wille i życie sielanka tu kurka troszkę zboża tam podstawioną myjką ciśnieniową sie pobawić i tak mieszczuchy sie napatrzą to powiedzą że na wsi to tylko na dopłaty czekają i nic nie robią. A prawda jest taka ze często ludzie na wsi w niezbyt bogatych domach żyją i nie mają czasu obiadu zjeść bo tyle jest roboty w sezonie. No i do tego takich pajaców biorą do tych programów że aż ich czasem żal np ten ( stanisław z 1 edycji i ten z drugiej Eugeniusz ) co poszli do programu rolnik szuka żony a oni ciągle o przyjaźni i nie zdecydowani sami nie wiadomo czego chca. ale miło sie ogląda jest z czego sie po śmiać :)

krilan06    64

Kolega napisał, że nie wszystkie domy tak wyglądają, tak więc dom Marka pewnie się do tych willi nie łapie.

KilerKiler    0

Te kobiety to ladne sa,ale ktora tak naprawde umie cos robic?Moze sa tylko dla wlasnej reklamy,zdobyc slawe byc w tv."

Edytowano przez KilerKiler

knoro93    167

A co to jak nie umie nic robić to nie może zgłosić się do programu? Nazwa brzmi rolnik szuka żony a nie pomocy na roli. Z biegiem czasu nauczy sie co bedzie potrzebne nauka nie boli. Grunt żeby była dobrą żoną i chciała zostać na tej gospodarce reszta w zasadzie kwestia formalna.

KilerKiler    0

Z takim wymaganiem aby tylko byla to chlopie uglodniejesz chyba,ze stolowka u mamusi otwarta bedzie.Sa takie panny,ze nawet jajecznicy nie zrobia nieumia i co po takiej zonie.

Kula07    139

Moja żona nie miała nic wspólnego z rolnictwem, mało tego zawsze chciała mieszkać w mieście i co...? Dopóki nie urodziło się Nam dziecko żona pracowała w zawodzie a po pracy zajmowała się domem, teraz dba o dziecko, w gospodarstwie mi nie pomaga i nawet nie chciałbym żeby to robiła i jesteśmy szczęśliwi. Także da się.

Pajej    52

jak dba o dom to jest mega fajnie. w polu nie musi robic gorzej jest jak siedzi i nic nie robi nawet w domu

knoro93    167

Z takim wymaganiem aby tylko byla to chlopie uglodniejesz chyba,ze stolowka u mamusi otwarta bedzie.Sa takie panny,ze nawet jajecznicy nie zrobia nieumia i co po takiej zonie.

W ogóle nie chodziło mi o to czy jest dobra gospodynią domowa czy nie bo wiadomo ze powinna być mowa była o jakichś sprawach gospodarskich.

bratrolnika    1892

Jeszcze powinien dodać że był w dzieciństwie molestowany, najlepiej przez księdza, i że jest gejem, wtedy ma bank zrobią z niego celebryte

KilerKiler    0

A myslicie,ze program i uczestnicy to sa bo sa,Musza byc jakies zasady ale to co za kamerami sie dzieje to nie ma nikt odwagi by sie wypowiedziec.Sadze,ze prawdę Lukasz pisze.

Pajej    52

ten amisz to widać mega lipa. mleczko przez sitko, rodzynki bee. jednym słowem zal

Thomas2135    1222

Był coś ciekawego,bo oglądałem chwilami. Widziałeś do jakiego wiadra doiły? Cielakom może bym dał się napić. Szuka dziewczyny do roboty.
Co do Łukasza to Patrycja udaje tylko taką idiotkę czy pieści się jak dzieciak? Więcej nie widziałem.

wioska    0

A ja miałem zamiar się zgłosić do programu , oczywiście jako Rolnik :D , ale czy te wszystkie dziewczyny nie robią tego, żeby się pokazać w TV?;/

Stwierdziłem , że nie warto jak ma się znaleźć to się znajdzie a nie poleci na kasę...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez uiop86
      Witam
      Proszę o pomoc chcę kupić ciągnik 100KM ma być to główny ciągnik w gospodarstwie współpracujący z ładowaczem. Ciągnik ma kosztować około 160 tys brutto. W tej cenie zaproponowano mi Valtre A92 oraz Same (Lamborghini) Explorer 100, który z nich wybrać a może coś innego w tej cenie myślę też o Farmtracu 7100 ale nie mogę dośtać żadnych informacji może ktoś z Was wie coś więcej o nim szczególnie chodzi mi o jego cene.
    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez TraktorRider2
      Witam, chciałabym się dowiedzieć czy ktoś może wie gdzie w województwie Warmińsko - Mazurskim organizowane są takie szkolenia? Najlepiej jeśli były by w okolicach Węgorzewa, Giżycka, Kętrzyna. Proszę o odpowiedź.
    • Przez Folia-Rolnicza
      Witam , chlopaki mówić kto sie zgłosił do programu ...
    • Przez asior14
      Witam setdecznie przed dziś wieczorem oglądałem program w tv i tam była debata o polskim rolnictwie. Ale nie tylko ta debata ale wypowiedzi ludzi z miasta o protestujacych rolnikach obudziły moje negatywne postrzeganie tego wszystkie. Czy wam też się wydaje że nas rolników ludzie z miasta uważaja za ludzi nie dokształconych i z innej grupy społecznej ? Ich zdaniem mamy tak dobrze na wsi. Unia daje nam doplaty i wogóle. Ale prawda jest taka ze nas czysty dochód jest o połowe niższy niż najniższa krajowa pęsja. Wyraźcie swoją opinie na temat jak nas rolników postrzegają inni.