Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Co może być przyczyną braku pierwszego stopnia sprzęgła w 60. Chodzi mi dokładnie o to, że wałek włącza mi się dopiero puszczeniu sprzęgła całkowicie i zaczynaniu jazdy. Nie wiem co jest tego przyczyną, ale dodam, że jakiś czas temu było robione sprzęgło 2 stopnia i nie wiem czy dobrze było wszystko poskładane. Oprócz tego jeszcze czasem po wyrzuceniu biegu na luz słychać takie zgrzytanie lekkie jakby nie wysprzęglało do końca. Proszę o jakieś sensowne propozycje

Opublikowano

A czy to chodzi o luz pomiędzy łożyskiem wyciskowym, a dźwigienkami wyłączającymi bo już się z tym spotkałem, żę dla 1 stopnia luz ma wynosić 4 mm a dla 2 stopnia 10 mm. Czy to o to chodzi?? A i jak rozpoznać które to dźwigienki pierwszego, a które drugiego stopnia??

Opublikowano

Jakie 5 mm, nie trzeba 5 mm robić . Przede wszystkim jak robisz remont sprzęgła, to kup kapelusze(grzybki) od zetora, są dużo lepsze, twardsze i lepiej podnoszą łapki. Łapki pierwszego stopnia z grzybkami, możesz podsunąć praktycznie pod samo łożysko oporowa. Tak, żeby pedał miał z 1cm luzu jałowego. Po prostu, żeby był luz zachowany, a nie dotykały się łapki łożyska oporowego. Drugi stopień wyreguluj na wprost docisku sprzęgła, albo lekko do dołu. Choć powinieneś zrobić to właściwie do swojego sprzętu. Czyli sprawdzić kilka ustawień i zobaczyć kiedy najlepiej sprzęgło rozłącza.

 

Po książkowym wyregulowaniu sprzęgła, to za ciekawie nie działa, osobiście reguluję inaczej.

 

Z czasem łapki się podniosą i oprą się o łożysko, ale to można wyregulować cięgnem sprzęgłowym, albo łańcuchem. W zależności co masz. Bo my zakładamy łańcuchy, ze względu na słabą jakość tych cięgien regulacyjnych. Już się zdarzyło, że komuś pękło.

Opublikowano

O tu dobrze kolega mówi. Najlepiej regulować wg tego jak Ci osobiście odpowiada. U mnie przy regulacji ja siedzę w ciągniku i sprawdzam jak chodzi sprzęgło a ojciec reguluje i jest ok. I rozłącza w odpowiednim momencie i lekko chodzi(ręka swobodnie wciśnie)

Opublikowano

Ważne jest też, aby przedłużyć sobie widelec. Czyli pręt wystający od widełek, które popycha łożysko oporowe. Nawet jeśli mamy zamontowaną butle to można to zrobić bez problemu. W normalnej c 360 ustawionej według książki + oryginalny widelec, to sobie można nogę zmorzyć.

Pozdro:)

Opublikowano

Panowie a co może być przyczyną nie wyłączania się WOM.Wałek moge włączyć bez problemu,ale za chiny nie moge go wyłaczyć :) Dodam że tarcze mam dobrze ustawione.Wałek moge wyłączyć dopiero po wyłączeniu silnika,i czasami pod obciążeniem ale i to musze szarpać sprzęgłem aby sie wyłączył.prosze o pomoc

Opublikowano

Z tego co pamiętam to działo się tak jak jedna z tulejek z tyłu pod podnośnikiem się wysunęła lub rozsypała(na wałkach). Ojciec niedawno robił takie coś w naszej c 360. Ale nie powiem Ci o co dokładnie chodziło. Może jutro się go spytam. W każdym bądź razie coś było z jakąś tulejką, która nie pozwalała na włączenie WOM. Różnie bywało, czasem się dało, czasem nie i odwrotnie.

Opublikowano

Ale mi chodziło oto co jest przyczyną dlaczego NIE mogę wyłączyć wałka.Jest taki silny opór przy włączonym silniku i gdy ciągnę wajchę na neutralne położenie to za chiny nie moge go przełożyć na neutralny(Wyłączony wałek).A włączyć go jest bez problemu czasami zazgrzyta i się włączy ;)

Opublikowano

Zajrzyj do łapek sprzęgła. Jak będzie wszystko na oko ok to kop dalej. Zobacz czy jakiś kapelusz Ci nie pękł. Lubi się tak w c 360 robić. Najlepiej załóż łapki od zetora i kapelusze. Podkładki pod nakrętki regulacyjne trzeba sobie dotoczyć z twardego materiału.

 

Ostatnio miałem przypadek, że łożysko oporowe się zatarło, obracało całą flanszą i rozgięło widełki. Łapki się poobrywały, śruby pogięły...ale korpus nie pękł:) Więcej szczęścia niż rozumu. Przecież to musiało być słychać. Tuleja po której chodzi łożysko się przetarła i była w kawałkach:D

 

W tym przypadku zakładam tarcze od zetora, łapki i kapelusze.

Opublikowano

Witam mam problem ze swoim c360 prasowałem słome i cos sie stało nie mogłem zatrzymac ciagnika bo sprzegło wcale nie wysprzeglało i chodziło tak lekko ze reko normalnie przy silniku co jest ta raczka ruszałem co może byc pomocy ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez mchojecky
      Witam. Składałem wniosek w sprawie dofinansowania małych gospodarstw. Zostało rozpatrzone pozytywnie i teraz szukam sprzętu do mojego Ursusa C-360. Chodzi o belownicę. Budżet wynosi do 60 tysięcy złotych. Jaką belownicę polecacie do tego ciągnika? Proszę o pomoc i określenie cech, które są ważne u belownic. 
      Pozdrawiam 
    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez klamka4
      Witam pisze w imieniu kolegi bo ma taki problem. 
      C360 jak jest zimny to odpala a jak ciepły to mie odpala i nie można wałem przekręcić. A jak odpali gdy jest zimny to strasz nie kopci i kontrolki się świeca. Pomoże ktoś z góry dzięki 
    • Przez matimariusz
      Witam. Rozebrałem sprzęgło w renault 113.14 i nie zwróciłem uwagi jaki jest kierunek tarczy sprzęgła. Tą dłuższą częścią flanszy do koła zamachowego czy do skrzyni biegów?
    • Przez Przemek2175
      Witam , chciałem zapytać czy wymieniał ktoś tarczki sprzęgła w Case 4210  ? trzeba ściągać  kabinę I rozpołowić ciągnik ? Jakieś wskazówki ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v