Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrane dla Ciebie
Opublikowano

pewnie puściło zabezpieczenie na widełkach wałka wysprzegljącego, jak dobrze pamiętam, to widełki są przykręcone tylko śrubą na siłę, ale niestety trzeba odjechać silnikiem, żeby tam zajrzeć ;[

Opublikowano

A może urwało Ci się cięgno które łączy pedał sprzęgła z dżwignią Która wysprzęgla?Poruszaj sprzęgłem ręką i zobacz pod kabiną czy tam to cięgno nie jest urwane.

Opublikowano

jak mogło sie urwać cięgło skoro napisałże dzwigienką wyłaczającą mozę luźno machać sobie a co do autora to nie wiem po co ty zakładasz taki temat przecież masz okienko odkręć dwie śrubki weź latarkę i zajrzyj czy sie wyłamały widełki czy może klin ścieło bo widełki są na klinie a nie skręcane jakąś śrubką na siłe co już jakiś specjalista wyżej napisał nie mając zielonego pojecia o czym pisze klin jest szeroki więc to raczej nie on i nie trzeba rozpoławiać ciągnikażeby tam zajerzeć kolego ty chyba nie masz 360ki że takie głupoty wypisujesz a później kroś jak też nie wie to się narobi od h..a a ty odkręć dekielek i wtedy będziesz mógł być z siebie dumny że sam do tego doszłeś ;[

Opublikowano

Możesz to zrobić okienkiem jeśli wymieniasz same widełki-zdejmujesz zabezpieczenie ,wybijasz wałek

klin przyklej silikonem do wałka ,żeby ci nie spadł(ale dopiero po przełożeniu wałka przez pierwszy otwór(ten z lewej)-potem jedna osoba trzyma widełki na swoim miejscu a druga celuje wałkiem-sprawdź najpierw czy widełki suwliwie przesuwają się po wałku-po zamontowaniu nie spadną bo trzymają sie na łożysku sprzęgłowym z obu stron

Lepiej najpierw spróbować bez rozpoławiania bo to pół dnia robory i zawsze sie morze jakaś śróba urwać wężyk od paliwa czy jakaś podkładka być do wymiany

ja ostatnio wymieniałem spręzynkę od łapki sprżęgła i też sobie poradziłem bez rozpoławiania

Opublikowano

spokojnie można to przez okienko zrobić a najlepiej przez to okrągłe na dole.

no chyba że masz tam kabinę mocowaną, ale to i tak dużo szybciej odłożyć jeden wspornik od kabiny niż cały ciągnik rozpoławiać

Opublikowano

Przez to okienko od dołu czasem się da. Nie zawsze. Tak jak mówią przedmówcy próbuj szczęścia;)

Tylko wyłącz bieg i odłącz klemę na akumulatorze zanim włożysz łapy w sprzęgło.

 

Mówię wyłącz bieg bo wielu nie ma ręcznego i zostawia na biegu.

Opublikowano

Cześć.Tak jak napisałem w temacie mam problem z biegami w 60-siątce.

 

Jeszcze nie dawno w wiosne miałem płynną jazde a teraz jest coraz gorzej a mianowicie problem polega na tym ,że jadąc np.załadowaną przyczepą ruszam z 3 po rozpędzeniu chcąc zwiększyć bieg na 4 to od razu mi nie wskakuje tylko muszę czekać na minimalne obroty silnika a w tym czasie ciągnik prawie się zatrzymuje a z 4 ciężko ruszyć.Z 4 na 5 jest tak samo.Z samym traktorem również(po prostu w momencie przełaczania biegów w skrzyni charczy)

 

Wg mnie przyczyną może być problem w sprzęgle albo luzy na zębatkach w skrzyni biegów ale nie jestem pewny, więc wstrzymałem się z naprawą i założyłem ten temat chcąc przeczytać Wasze opinie i porady.

 

Jeżeli możecie mi pomóc to z góry dzięki.

Opublikowano

A próbowałeś regulować łapki na kole zamachowym ? Czy wogóle jest tam jakaś regulacja jeszcze czy już faktycznie zjechane masz sprzęgło, sprawdz jaki jest luz pomiędzy łapkami a łożyskiem wyciskowym, to co napisałeś to są właśnie objawy nie rozłanczającego sie do końca sprzęgła dlatego te ciężkie właczanie biegów i zgrzyty na wszystkich biegach.

Opublikowano

Jest do końca wyregulowane dalej nie da rady.Ale wydaje mi się gdyby sprzęgło było walnięte to by wogóle nie ruszył z miejsca ojciec miał taki przypadek z jakieś 6 lat temu wymieniono sprzęgło i było ok.

Opublikowano

podłącze się do tematu.

Mam ten sam problem w c330, gdy np. rozpędzę się na 4 do 1600 obrotow to nie mogę wbić 5 bo zgrzyta, muszę czekać aż silnik zwolni trochę, a w tym czasie ciągnik prawie się zatrzymuje, do tego nawet na wolnych obrotach ciężko wbić wsteczny (szosowy),

Też mam szukać przyczyny w sprzęgle czy może już skrzynia do remontu?

Opublikowano

Co dokładnie masz na myśli mówiąc "do końca wyregulowane"? Bo można to różnie rozumieć.

 

miałem na myśli te cięgno od sprzęgła.Jakiś czas się je wyregulowało i było ok.

Opublikowano

Załóż łapki od zetora i kapelusze też od zetora i powinno dać się wyregulować sprzęgło. Chyba, że tarcza już wykończona. Ale jak znam życie to najlepiej założyć od zetora kapelusz, łepki, kamienie i tarczę też. Wtedy będzie spokój na długie lata.

Opublikowano

nie chciałem zakładać nowego tematu ale mam problem z biegami w 3p otórz podczas remontu machanik przedłużył dźwignię od sprzęgła żeby lżej chodziło i założył sprężyne żeby odbijało i teraz jest problem, sprzęgło chodzi za lekko i nie da rady go wyczuć, zaraz po powrocie od mechamika zaczęliśmy wozić gnój i na wykręcie nie dało sie wyłączyć wałka ale później jakoś sam problem zniknął, a teraz biegi czasami nie chcą wchodzić, nie słychać żadnego zgrzytania i poprostu nie da sie wbić biegu tylko po puszczeniu i ponownym wciśninięciu sprzęgła wchodzą

Opublikowano

a koledzy czy może mi ktoś powiedzieć lub jeszcze lepiej obrazkowo pokazać którą stroną powinny być włożone tarcze w c360 bo rozebrałem sprzęgło a zapomniałem spojrzeć jak były stare założone i teraz mam problem bo nie wiem którą stroną powinny być włożone bardzo proszę o szybką pomoc bo na razie jest ciepło i chciałbym to skończyć a później nie chce marznąć w zimnym i nie ogrzewanym garażu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez mchojecky
      Witam. Składałem wniosek w sprawie dofinansowania małych gospodarstw. Zostało rozpatrzone pozytywnie i teraz szukam sprzętu do mojego Ursusa C-360. Chodzi o belownicę. Budżet wynosi do 60 tysięcy złotych. Jaką belownicę polecacie do tego ciągnika? Proszę o pomoc i określenie cech, które są ważne u belownic. 
      Pozdrawiam 
    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez klamka4
      Witam pisze w imieniu kolegi bo ma taki problem. 
      C360 jak jest zimny to odpala a jak ciepły to mie odpala i nie można wałem przekręcić. A jak odpali gdy jest zimny to strasz nie kopci i kontrolki się świeca. Pomoże ktoś z góry dzięki 
    • Przez matimariusz
      Witam. Rozebrałem sprzęgło w renault 113.14 i nie zwróciłem uwagi jaki jest kierunek tarczy sprzęgła. Tą dłuższą częścią flanszy do koła zamachowego czy do skrzyni biegów?
    • Przez Przemek2175
      Witam , chciałem zapytać czy wymieniał ktoś tarczki sprzęgła w Case 4210  ? trzeba ściągać  kabinę I rozpołowić ciągnik ? Jakieś wskazówki ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v