Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrane dla Ciebie
Opublikowano

Czy ja już tak dawno zaglądałem że pogubiłęm się w jego budowie hehe. Na mój rozum że im łapka dalej od łożyska to nie powinno się ślizgać tylko będzie właśnie nie rozłaczać i ciężej będzie wbić bieg 

  • Like 1
Opublikowano (edytowane)

dzięki

 

 

 

a tarcze to panowie nie wiedzą jak mają być poprawnie założone bo w instrukcji dłuższym do silnika inni mówią że dłuszym do szkrzyni inni że 1 stopnia do skrznii dłuższym a 2 do silnika dłuszym a jeszcze inni  że odt dwie dłuższym do szkrzynii i komu mam wieżyć nie chce rozpołowiać co dziennie traktora bardzo proszę o poprawną odpowiedz.

Edytowane przez jan1234567890
Opublikowano
23 godziny temu, Adi96 napisał:

To będzie działało,ale na pewno potem ma wpływ jeśli tarcza się zużyje.

Jaki wpływ co ty opowiadasz tyle lat już tak jeżdżę i nic a ciągnik pracuje z prasą. Raz jak obróciłem te tarcze od jazdy to wcale nie wysprzeglał

Opublikowano

Nie wiem po co zadawać takie pytanie,rozbierasz sprzęgło więc tak samo składasz.Wyjęcie pokrywy jest bardzo proste,na jej dole jest zaślepka żeliwna na cztery śruby,pod nią zdejmujesz pierściń,ściagasz pokrywę,bierzesz klucz na imbus,trzy śruby,i ściągasz z piastą wałki.

Opublikowano

Chłopie TY piszesz o tym uszczelniaczu od tygodnia.... jak Ci się nie chce to nie rób albo daj zarobić mechanikowi... ja wczoraj wieczór poszedłem do garażu, otwarłem piwo, a że silnik mam w remoncie to po godzinie czy dwóch bluzgania na te komunistyczną myśl techniczną miałem to rozebrane. W MFie zrobiłbym to za 30 min.

Uszczelniacz jest dość płytko... może i by go wydłubał, ale co z tego jak nie wiadomo w jakim stanie powierzchnia wałka, łożyska

Opublikowano

Wydłubać to on może jedynie uszczelniacza między wałkami sprzęgłowymi,uszczelniacz na wałki musi zdejmować.Trzeba zobaczyć stan obudowy łożyska,łożysko.Ile jest na AF że o coś się pyta i robi to tygodniami

  • Like 1
Opublikowano

uszczelniacze są dwa, jeden w pokrywie , drugi pomiędzy wałkami, gdzieś wcześniej jest moje zdjęcie co dokładnie tam siedzi pomiędzy wałkami, w starym typie oczywiście, w nowym może być inaczej.

lukbold Tak samo jak Ty na tą czeską a nie komunistyczną myśl techniczną bluzgaasz 2 godziny tak ja 3 godziny na wszystkie mniejsze fregussony z jakimi mam w pracy do czynienia, najgorzej robi się zwolnice w mf 255 w terenie przy -20 :) 

Opublikowano
37 minut temu, lukbold napisał:

Chłopie TY piszesz o tym uszczelniaczu od tygodnia.... jak Ci się nie chce to nie rób albo daj zarobić mechanikowi... ja wczoraj wieczór poszedłem do garażu, otwarłem piwo, a że silnik mam w remoncie to po godzinie czy dwóch bluzgania na te komunistyczną myśl techniczną miałem to rozebrane. W MFie zrobiłbym to za 30 min.

Uszczelniacz jest dość płytko... może i by go wydłubał, ale co z tego jak nie wiadomo w jakim stanie powierzchnia wałka, łożyska

no wiesz muszę się przygotować 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez mchojecky
      Witam. Składałem wniosek w sprawie dofinansowania małych gospodarstw. Zostało rozpatrzone pozytywnie i teraz szukam sprzętu do mojego Ursusa C-360. Chodzi o belownicę. Budżet wynosi do 60 tysięcy złotych. Jaką belownicę polecacie do tego ciągnika? Proszę o pomoc i określenie cech, które są ważne u belownic. 
      Pozdrawiam 
    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez klamka4
      Witam pisze w imieniu kolegi bo ma taki problem. 
      C360 jak jest zimny to odpala a jak ciepły to mie odpala i nie można wałem przekręcić. A jak odpali gdy jest zimny to strasz nie kopci i kontrolki się świeca. Pomoże ktoś z góry dzięki 
    • Przez matimariusz
      Witam. Rozebrałem sprzęgło w renault 113.14 i nie zwróciłem uwagi jaki jest kierunek tarczy sprzęgła. Tą dłuższą częścią flanszy do koła zamachowego czy do skrzyni biegów?
    • Przez Przemek2175
      Witam , chciałem zapytać czy wymieniał ktoś tarczki sprzęgła w Case 4210  ? trzeba ściągać  kabinę I rozpołowić ciągnik ? Jakieś wskazówki ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v