MarekDFagrofarm410

Ładowacz czołowy CX 16 - opinie

Polecane posty

piotrek6587    0

Podłączam sie do pytania kolegi, czy ktos uzytkuje ten ładowacz i jak sie spisuje, na rzut oka wyglada niezle.

 

Podłączam sie do pytania kolegi, czy ktos uzytkuje ten ładowacz i jak sie spisuje, na rzut oka wyglada niezle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem i oglądałem ten ładowacz u gości co niedaleko mnie mieszka. Ładowacz jest solidnie wykonany i joystick jest w miarę wygodny. Jest lepiej wykonany od warfamy TUR 106, a wiem co piszę bo mój kolega ma i po pół roku został wymieniony prawie cały ładowacz. Na ładowaczu pisze hydramet. Gości ma dwa ładowacze jednego hydramet 16 a drugi cx 16. ten pierwszy się skrzywił po 2latach. Cx-16 ma od początku żniw i mówił że zwiózł około 2 tyś bel, ładowacz pracuje codziennie przy załadunku paszy i oglądaliśmy go i nic nie cieknie. Jak coś to zimą będzie ładowacz zamawiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel20    49

14 tyś to jest kompletna cena brutto za wysięgnik z mocowaniem do ciągnika? Jeśli tak to gdzie jest poducha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdeXZet    151

Ja także szukałem opinii na temat tego ładowacza i dowiedziałem się (ale nie są to potwierdzone informacje) że agrimet bierze wysięgniki i mocowania z hydrametu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toorano    182

Całość robiona w Hydramecie dla Agrimetu ! To jest praktycznie Hydramet X-treme z naklejkami Agrimet ale taniej. 

Zakupiłem w 2013 roku taki ładowacz i przywieźli Hydramet X-treme 2 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez farmers99
      Ładowacz na tył ciągnika do przewozu bel,po co wizic turem jak można tym i szybciej,zapinasz do mf255 i śmigasz.
    • Przez dabroch8
      Witam.
       
       
      Parę miesięcy temu kupiliśmy tura do ursusa c-385.Bardzo słabo podnosił i miał straszne drgania.Dziś wymieniliśmy pompę hydrauliczna.Szybciej podnosi ale nadal ma straszne drgania nie wiem jaka jest tego przyczyna prosił bym o jakieś rady może ktoś miał już taki problem.
       
      Z góry dzięki i pozdrawiam.
    • Przez uglibugli
      Mam pytanie czy możecie mi wytłumaczyć na jakiej zasadzie działa chwytak w takim ładowaczu ??? tzn jak sie zamyka zeby nabrać obornik i jak się otwiera zeby go wysypać np nad rozrzutnikiem ??? proszę was o pilną pomoc bo jest mi to strasznie potrzebne
    • Przez uglibugli
      Witam
      Mam suwnicę i materiał na konstrukcję do stworzenia "suwnicy bramowej" tylko mam problem z chwytakiem ponieważ suwnica ma tylko jedną linkę a standardowe ładowacze elektryczne chwytaki mają zamykane ręcznie a ja potrzebuję to jakoś zamykać automatycznie tylko nie wiem jak znalzłem fajny ładowacz http://tablica.pl/oferta/ladowacz-obornika-ID3dmpP.html#a028600339 i on ma to jakoś inaczej skonstruowane tylko nie mogę rozszyfrować jak to działa może ktoś z was mi pomoże z góry dziękuję za wszystkie sugestie
    • Przez massey235
      mam pytanie czy taki tur nowy ,Metal Fach .powinien sam opadac pomalu na postoju gdy jest podniesiony do góry ,
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj