Zaloguj się, aby obserwować  
massey235

ładowacz 3 sekcyjny opada

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
massey235    327

mam pytanie czy taki tur nowy ,Metal Fach .powinien sam opadac pomalu na postoju gdy jest podniesiony do góry ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ramzes1987x    3

Ppowinien stać cały czas w tym samym miejscu choćby miał stać pół roku nie ruszany

Edytowano przez Ramzes1987x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576

To samo miałem u mnie, siłowniki do wymiany, a dokładnie uszczelniacze. Mi na gwarancji wszystkie wymienili, a pół roku po gwarancji zmieniali całe mocowania przy traktorze, nie mieli żadnych problemów z wymianą. przyjechali po 1 telefonie i zgłoszeniu w serwisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    458

Rozdzielacz nowy czy założyłeś jakiś swój?


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

gdzies przepuszcza olej może na rozdzielaczu moze gdzieś na złączach gubi cisnienie .. to jest przyczyną


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piczus92    0

zobacz przy rozdzielaczu albo gdzies na na złączach tak jak kolega wyżej.. a jeśli tam nigdzie nie ucieka to telefon do serwisu i zgłoś awarie i niech przyjeżdżają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian34966   
Gość Adrian34966

Jeśli tur jest nowy, to jest wina rozdzielacza bo najwidoczniej to on nie trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morfi81    30

uszczelniacze w siłownikach przepuszczają albo rozdzielacz, odepnij wszystkie przewody od rozdzielacza i jak wtedy będzie opadał to uszczelniacze w siłownikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plapla123    8

massey235 mam to samo w Metal -fachu t241 ale u mnie jak odepnę przewody to nie opada serwis zostawił mi kiedyś nowy rozdzielacz to spróbuję go zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian34966   
Gość Adrian34966

uszczelniacze w siłownikach przepuszczają albo rozdzielacz, odepnij wszystkie przewody od rozdzielacza i jak wtedy będzie opadał to uszczelniacze w siłownikach

Nawet wystarczy zeby sprawdził czy tłoki się nie pocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morfi81    30

@adrian tłoki nie będą się pocić bo przepuszcza uszczelka wewnątrz siłownika dwustronnego działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian34966   
Gość Adrian34966

@adrian tłoki nie będą się pocić bo przepuszcza uszczelka wewnątrz siłownika dwustronnego działania.

A no fakt pomyliło mi się z siłownikiem jedenostronnego działania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez farmers99
      Ładowacz na tył ciągnika do przewozu bel,po co wizic turem jak można tym i szybciej,zapinasz do mf255 i śmigasz.
    • Przez dabroch8
      Witam.
       
       
      Parę miesięcy temu kupiliśmy tura do ursusa c-385.Bardzo słabo podnosił i miał straszne drgania.Dziś wymieniliśmy pompę hydrauliczna.Szybciej podnosi ale nadal ma straszne drgania nie wiem jaka jest tego przyczyna prosił bym o jakieś rady może ktoś miał już taki problem.
       
      Z góry dzięki i pozdrawiam.
    • Przez uglibugli
      Witam
      Mam suwnicę i materiał na konstrukcję do stworzenia "suwnicy bramowej" tylko mam problem z chwytakiem ponieważ suwnica ma tylko jedną linkę a standardowe ładowacze elektryczne chwytaki mają zamykane ręcznie a ja potrzebuję to jakoś zamykać automatycznie tylko nie wiem jak znalzłem fajny ładowacz http://tablica.pl/oferta/ladowacz-obornika-ID3dmpP.html#a028600339 i on ma to jakoś inaczej skonstruowane tylko nie mogę rozszyfrować jak to działa może ktoś z was mi pomoże z góry dziękuję za wszystkie sugestie
    • Przez romero
      Witam. Szukam tura do celtisa 456, myśle o nowym z firmy INTER TECH. Czy ktoś z was taki posiada? chciałbym dowiedzieć się jak to się sprawuje, jaki ewentualnie model wybrać?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkich. Słyszał ktoś o ładowaczu czołowym MAXI-ROL? Jak się sprawuje, jakie wykonanie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj