Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
uglibugli

elektryczny ładowacz do obornika

Polecane posty

uglibugli    74

Witam

Mam suwnicę i materiał na konstrukcję do stworzenia "suwnicy bramowej" tylko mam problem z chwytakiem ponieważ suwnica ma tylko jedną linkę a standardowe ładowacze elektryczne chwytaki mają zamykane ręcznie a ja potrzebuję to jakoś zamykać automatycznie tylko nie wiem jak znalzłem fajny ładowacz http://tablica.pl/oferta/ladowacz-obornika-ID3dmpP.html#a028600339 i on ma to jakoś inaczej skonstruowane tylko nie mogę rozszyfrować jak to działa może ktoś z was mi pomoże :) z góry dziękuję za wszystkie sugestie ;)

kamis    0

za 500zł to za wiele nie zbudujesz a tyle gościu chce za ten na tablicy .jeśli ci się podoba to kup ten i dopasuj u siebie zamontuj cały albo mechanizm dorób do twojej suwnicy a co zostanie to sprzedasz na złom

Edytowano przez kamis

mtracz    71

Tak samo musi być zabezpieczony by zacisnąć materiał przy podnoszeniu.

Możliwe, że zabezpiecza się automatycznie po zsunięciu się tego ceowniku z kołem na dół, gdy luzujemy line główną. I pod tym kołem jest jakiś zamek, bo na środku wideł jak by był pręt za który łapie, pomiędzy dwoma środkowymi płaskownikami. A obok dolnej tulei jakby sznurek do zamka.

Trudno powiedzieć czy zabezpiecza się automatycznie czy zwalnia. Jak by nie było ładowacze elektryczne maja problem z nabraniem materiału w widły więc trzeba je deptać, więc będąc przy nich się je zabezpiecza. Dlatego do obsługi używano 2 osób.

Wiadomość z agroFakt.pl

uglibugli    74

a co myslicie o zastosowaniu dwóch lin jedna do podnoszenia druga do zamykania wideł ??? coś jak czerpaki przy koparkach linowych lub suwnicach do węgla ???

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez farmers99
      Ładowacz na tył ciągnika do przewozu bel,po co wizic turem jak można tym i szybciej,zapinasz do mf255 i śmigasz.
    • Przez dabroch8
      Witam.

Parę miesięcy temu kupiliśmy tura do ursusa c-385.Bardzo słabo podnosił i miał straszne drgania.Dziś wymieniliśmy pompę hydrauliczna.Szybciej podnosi ale nadal ma straszne drgania nie wiem jaka jest tego przyczyna prosił bym o jakieś rady może ktoś miał już taki problem.

Z góry dzięki i pozdrawiam.
    • Przez Pawel26
      Ciągnik o napedzie elektrycznym ma być pokazany w SIMA 2011 czy ten ciągnik ma szanse na naszy rynku w Polsce . za 40 lat
    • Przez romero
      Witam. Szukam tura do celtisa 456, myśle o nowym z firmy INTER TECH. Czy ktoś z was taki posiada? chciałbym dowiedzieć się jak to się sprawuje, jaki ewentualnie model wybrać?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkich. Słyszał ktoś o ładowaczu czołowym MAXI-ROL? Jak się sprawuje, jakie wykonanie?