Marcin1987

Złośliwość ludzka nie zna granic!

Polecane posty

Tomasz1515    2

u mnie od dawna nie było takich incydentów jak wy piszecie, u mnie niecałe 2 lata temu ktoś ukradł (tylko) 30 litrów ropy bo mogł ukraść nawet 400 bo stały w garażu w kilkuastu karnistrach ale naszczeście nie miał chyba jak tego zabrać ;) a z takich złośliwych zachowan to wyrzucanie butelek po piwie w nasze zborze, efekt - przebita tylna opona w bizonie i w moim ferdku przednia :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

kumpel jak kosi łake zawsze to tylko puk puk same butelki z pod kół o siedza i pija cały rok i rzucają na łake takie grupy po 20 dzieciaków i se chleja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk3802    200

Nie martw się mój sąsiad przez miedzę ma sprawę w sądzie bo p*****dolił mi 20a pola przez 5 lat i taką bruzde pod miedzą, że jak orze to się przewracam i w ten sposób zabiera mi ziemię...

 

Chcesz małego bana kolego?? Cenzuruj się!!! Posta piszemy normalną czcionką a nie z włączonym Caps Lockiem ;)

Edytowano przez krolikNH
Wulgaryzmy + Caps Lock

Jeśli nie zgadzasz się z postem bądź komentarzem powyżej, wciśnij F13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidMalw    1

Uuu,widzę,że szykuje się odpoczynek kolego.Nie piszemy dużymi literami i cenzurujemy wyrazy!


U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179

Nowy a już narozrabiał ;)

Mi w tamtym roku bolce w ciągnikach pokradli od zaczepów a na dodatek ciągniki stały w stodole, takiemu to tylko dobrze wpier..... i by miał nauczkę na drugi raz


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidMalw    1

U nas parę lat temu ktoś wszedł do stodoły-było tam 5 ton nawozu i ciągnik-,porozglądał się i sobie poszedł.Szczęscie w nieszczęsciu,że nic nie ukradł...


U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

U nas rzucają kamienie na pola i dziś z 1h wyciągaliśmy kamień z kombajnu ;/


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidMalw    1

Kamienie to nie takie złe,ostatnio to znalazłem 0,5 l Poznaniaka i szklankę-między kombajnem przejechała szklanka.


U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel2    0

U mnie też nie jest najlepiej np. w czasie żniw jakieś dzieciaki wrzucają kamloty w pole albo sąsiedzi przecinają druty i wtedy muszę szukać krów po wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzupiak    1

U nas w czsie koszenia kuku jakieś wyrostki bawią się i przywiązują jakieś żelastwo do kukurydzy :f Mam nadzieje że w tym roku się to nie ppowturzy ;]


"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

W gospodarstwie ŚP. Wuja którym sie opiekujemy ostatnio ktoś narozrabiał - zdjął jedną bramę z zawiasów i postawił na podwórku , uruchomił samochód (chyba przyniósł swój akumulator bo na tym co jest nie było szans na odpalenie) wyjechał nim na podwórko ,pokręcił bączki na trawie ,staranował drugą bramę drewnianą(deski się posypały) i wjechał z powrotem do garażu . To jest zrobione na złość bo nic nie zgineło a mogło. Oczywiście policja była , ale co te psy poradzą?! Jeden nawet sie pytał czy to nie ja czasem zrobiłem ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidMalw    1

Nas ostatnio oszukał taki koleś z Łabiszyna-ma tartka swój.Pan L.Miał nam przywieźć zaległe pieniądze-250zł i zadzwonił,że mu coś nie pasuje z VAT-em.H*j je*any!!!Oszust!!!


U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidMalw    1
na drzewie znaojmego na kilka transportów oszukał że coś z fakturą data się niezgadza

 

Ten sam koleś czy jakiś inny???


U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GSX    0

Obok mojej miejscowości jest las o powierzchni 1300ha i w kilku miejscach stały panienki (PROSTYTUTKI) oraz niektórzy wywozili śmieci do lasu. Nadleśnictwo było zmuszone zrobić szlabany w lesie. Teraz nie ma jak po piwo jechać. ;) :angry:


"...W życiu piękne są tylko chwile..." Dżem
"...Nie ma miejsca jak Dom..." PiH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Heh, ostatnio się dowiedziałem, że mój ''kumpel'' zadzwonił do Ochrony zwierząt, że niby wody nie mają, a wiem, że na pewno ktoś musiał zadzwonić, bo byli tylko u nas i to w niedziele. Najlepsze jest to, że psy miały wodę, budy i ciekawe jak to sprawdzili.. Teraz to nikomu nie można ufać ;)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor5321    1

w tego rocznych sianach spotkały mojego tate 3 druty 12 jedną to nawet pocieła prasa hehe

druty zostały podrzucone albo zostały z pastucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MartineZ    14

mojemu tacie sasiad kiedys do siana wrzucil stare zyletki wiem ze to napewno on bo co roku nimi rozcina worki od nawozow dobrze ze w dzien zbioru siana bylo slonecznie wiec zyletki odbijaly swiatlo sloneczne inaczej by ich nie zauwazyl i by byla lipa bo calemu bydlu male co nieco by sie poroscinalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MICHELIN    0

Kurcze ale są przypadki :D u mnie tak żle to aż nie ma. Jedynie co się zdarza to na wsi ginie ropa z traktorów i z karnistrów. W tamtym roku to sąsiadowi co se kupił Claasa 98 poprzecinano węże od hydrauliki i olej z silnika spuscili.

-Tak źle to aż nie ma jedynie co to zazdrość!!!

Przd żniwami 2008 roku jechałem z tatem poogladac na pole i patrzymy a ktoś wzdłuż drogi po polu jechał traktorem i zdeptał kołami pszenice a była okropnie bujna i komuś żal d*p*ko ściska! Następnie to mieliśmy jednego Zetora 16245 więc kupiliśmy sobie drugiego 16245 to siostra była w sklepie i słyszała jak 2 babki gadały, że jak to oni robią pieniadze, że kupili znow wielki traktor :angry: coś okropnego jak ludzie zazdroszczą.

Najsmiesniejsze to to: W tym roku mielismy 70 ha samej pszenicy i było szybko dojrzała to ją kosiliśmy, wtedy jeszcze rzepaki nie były całkowicie wykoszone i ludzie rzepaki zostawili bo były częsciowo przerosniete a jechali do pszenicy obojetnie czy jest juz dojrzała czy nie ale w związku, że my kosimy to oni też juz musieli ;)

Ciekawe co to będzie jak kupimy Mege 204 :D chyba nas powieszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VWPASSATB6    0

Jak mojemu koledze spalił się fortschritt 524 MDW to na następny dzień przychodze do sklepu a baby mówią że dobrze im tak bo mają 100 ha. Jak im nagadałełem i na!@#rdal!@#m rozumu do głowy to chodzą jak zegarki. Stare K!@#y cieszą sie z czyjegoś nieszczęścia. Niech będą lepiej w domu i słuchają radia maryja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c355    0

Raz pojechaliśmy na noc do wójka i on ma stodołe okolo 60 metrów od domu i zostawilismy tam samochod pod stodola, i tato mowi po co zamykac a ciocia mowi zeby zamykac bo straszne zlodzieje chodza po wsi nieraz juz komus cos zachachmecili dla wója nawet raz wycieraczki z ŁADY 2107 hahaha


Polska wieś jest szansą na zdrową żywność dla całej Europy, jako wielki producent tego co najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
120    0

u nas fala złodziejstwa przetoczyła się tylko raz. Włamali się do mojego garażu i wturlali beczkę 200l ropy i klucze- potem obrazu okratowałem okna. W okolicy byli tacy jedni co otwarcie się trudnili "handlem" , to wypie@##$:)# im parę zębów z bratem i kuzynami i teraz długi czas jest spokój w całej wiosce nawet śrubka nie zginęła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arassso    3

Mojemu ojcu ostatnio włamali się do gołębnika i nie ukradli gołebi tylko wypuścili w nocy na dwór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damiannd94    3

W zeszłym roku jakiś życzliwy sąsiad przedzwonił na straż miejską że "pies w nocy szczeka" i teraz musimy zamykać psa na noc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj