MIRAS699

Manitou 634 problemy z wysięgnikiem

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
MIRAS699    0

Witam mam ładowarke manitou 634 lsu 120 turbo z 2008 roku mam problem z wysięgnikiem a minowicie wysunołem go do przodu i niemoge go schować jak wcisne przełocznik to nic nie słychać nie słychać jak olej idzie czy pompa pracuje do przodu jest normalnie tak jak powino być (sprawdziłem prąd do przełącznika dochodzi) jak coś.Prosze doradźcie mi coś jak moge to naprawić bo żniwa za pasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIRAS699    0

Wszystko jeszcze raz dokładnie sprawdziłem okazało sie że była uszkodzona cewka na rozdzielaczu,maszyna śmiga jak trzeba(koszt nowej oryginalnej cewki 4000 zł :) pozdrawiam

 

A może ktoś zna jakąś firmę sprzedającą części zamienne do manitou?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MKrajes    133

Drogo cię skasowali za tą cewkę mi mówili cos ok 2000. Miałem podobny problem i serwis od razu chciał cewki wymieniać a okazało się że padł jeden przekaźnik przy skrzynce z bezpiecznikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PiotrekNHts    15

A mam jeszcze takie jedno pytanie w jaki sposób można w manitou 735 wywrócić przyczepę bo ładowarka ma właśnie wyjście hydrauliczne na tyle i jak się je właśnie uruchamia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Jeżeli wtyczka jest płaska jest to szybkozłącze do hamulcy hydraulicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siergiej92    0

Witam , mam podobny problem z tym że po wciśnięciu przycisku chowania się wysięgnika czasem działa a czasem nie , z tym że wydaję mi się że jak się go dłużej przytrzyma to działa ,

btw gdzie kupujecie filtry do manitou bo ja dopiero zaczynam przygode z tą ładowarką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PiotrekNHts    15

filtry to raczej w tym samym sklepie co masz ładowarkę a co do wysięgnika to może gdzieś nie łączy przycisk lub sprawdź rozdzielacz bo mogą to być elektrozawory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popi    2

Witam Mam manitou 634 nie działa mi krokodyl tylko działa otwieranie a zamykanie czasami teraz to już wcale i nie wiem gdzie szukać przyczyny 

może ktoś już miał taki problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dombeb2    0

Też mam podobny problem czasem nie chce się zamykać krokodyl i czasem nie wysuwa się teleskop 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciej2013    8

też mam ten sam problem nie działa mi zamykanie krokodyla zero reakcji na przycisk znalazłem dwa przewody urwane przy dzojstiku polutowalem i dalej nic proszę o jakieś rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popi    2

problem był w cewkach (mieszczą się w kabinie z tyłu po prawej stronie trzeba osłonę odkręcić) olej dostał się do środka (wymiana uszczelnień pomogła) 

można to zrobić samemu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tolo78    0

Firma Bartech Serwis (https://bartech-serwis.pl/)  naprawia również cewki Bosch Rexroth do rozdzielaczy ciągników NEW HOLLAND, CASE oraz STEYER.

ZASTOSOWANIE:
New Holland
TS110A, TS115A, TS125A, TS135A
T6010, T6020, T6030, T6040, T6050, T6060, T6070, T6080, T6090
Case
Maxxum 100, Maxxum 110, Maxxum 115, Maxxum 120, Maxxum 125, Maxxum 130
MXU100, MXU110, MXU115, MXU125, MXU135
Puma 115, Puma 125, Puma 140, Puma 155
Steyr
PROFI4100, PROFI4110, PROFI4120, PROFI4130, PROFI6115, PROFI6125, PROFI6135, PROFI6140

DSC_0041.JPG

DSC_0045.JPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Gremorg
      Witam, mam pytanie dotyczące obsługi, a konkretnie do czego służą te 3 przyciski w ładowarce Manitou MT 1740 SLT.
      Nie mam do niej instrukcji obsługi, a podczas pracy ciężko zaobserwować aby coś znacznie się zmieniało.
      Dzięki za pomoc i pozdrawiam !


    • Przez Daniells80
      Witam. Znajomy zakupił ładowarkę manitou 741 lsu 120 PowerShift. I problem jest w tym że jak jest zimna to wszystkie biegi są a jak się zagrzeje to nie ma biegu do przodu 3 i 4 a do tyłu 2,4,5. Czyli zostają biegi do przodu 1,2,5 do tyłu 1,3 i na tych biegach siłę ma można pracować ale dlaczego znikają tamte mial ktoś może taki przypadek
    • Przez Tommekpol
      Witamy
      Baza Maszynowa Danex autoryzowany dealer maszyn Case IH i ładowarek Manitou Group na terenie województwa podlaskiego posiada do zaoferowania dla Państwa ładowarkę teleskopową Manitou MLT 735-120 LSU. Ładowarka była serwisowana w autoryzowanym serwisie Manitou.

      Rok produkcji:2007
      Silnik : Perkins Turbo 4 cylindrowy
      Moc: 120 KM
      Udźwig: 3,5 T
      Wysokość podnoszenia: 7 m
      Cena: 119 000 zł (brutto)

      Więcej informacji udzielimy telefonicznie tel. 606 648 578 
      Link do aukcji

      Ładowarka do obejrzenia w firmie DANEX, Rogienice Wielkie, ul. Olszanka 27, 18-516 Mały Płock










    • Przez adrianochmański2
      witam mam następujący problem z moją ładowarką manitou 634 lsu gdy po zakupie oglądałem maszynę zastałem odłączony moduł sprzęgła i zrobiony mostek na k2 kupiłem nowy przekaźnik wsadziłem na miejsce mostka podłączyłem moduł myślałem że wszystko już będzie grało . lecz jakie było moje zdziwienie gdy odpaliłem ładowarkę a ona nie chciała jechać ani do przodu ani do tyłu wyjąłem więc przekaźnik i zrobiłem z powrotem mostek teraz dało się jeździć lecz moduł zaczął wydawać piskliwy dźwięk . nie mam już pomysłu co może być nie tak proszę o pomoc .


    • Przez Piotrek5060YouYube
      Witam, czy ktoś z użytkowników miał problemy z firmą "Aldesa"?  Dotyczy to budowy linii wysokiego napięcia Glinki - Recław, na prywatnych gruntach rolnych zajętych z porozumieniem albo na "dziko" :
      - niewypłacenie utraconych dopłat już za rok 2017
      - nie przywrócenie terenu do stanu pierwotnego
      - Aldesa odmawia udostępnienia do wglądu operatu szacunkowego szkód jakie poczynił wykonawca podczas budowy
      - Aldesa nie odpowiada na nakierowane do nich pisma, które określają wysokość strat poniesionych przez właściciela gruntów rolnych
      - brak jakichkolwiek negocjacji ze strony Aldesy (uważają, że rolnik powinien za nimi biegać)
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj