Skocz do zawartości
MIRAS699

Manitou 634 problemy z wysięgnikiem

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

MIRAS699    0

Witam mam ładowarke manitou 634 lsu 120 turbo z 2008 roku mam problem z wysięgnikiem a minowicie wysunołem go do przodu i niemoge go schować jak wcisne przełocznik to nic nie słychać nie słychać jak olej idzie czy pompa pracuje do przodu jest normalnie tak jak powino być (sprawdziłem prąd do przełącznika dochodzi) jak coś.Prosze doradźcie mi coś jak moge to naprawić bo żniwa za pasem

Wiadomość z agroFakt.pl

MIRAS699    0

Wszystko jeszcze raz dokładnie sprawdziłem okazało sie że była uszkodzona cewka na rozdzielaczu,maszyna śmiga jak trzeba(koszt nowej oryginalnej cewki 4000 zł :) pozdrawiam

A może ktoś zna jakąś firmę sprzedającą części zamienne do manitou?

MKrajes    22

Drogo cię skasowali za tą cewkę mi mówili cos ok 2000. Miałem podobny problem i serwis od razu chciał cewki wymieniać a okazało się że padł jeden przekaźnik przy skrzynce z bezpiecznikami.

PiotrekNHts    14

A mam jeszcze takie jedno pytanie w jaki sposób można w manitou 735 wywrócić przyczepę bo ładowarka ma właśnie wyjście hydrauliczne na tyle i jak się je właśnie uruchamia ?

kris14    259

Jeżeli wtyczka jest płaska jest to szybkozłącze do hamulcy hydraulicznych.

Siergiej92    0

Witam , mam podobny problem z tym że po wciśnięciu przycisku chowania się wysięgnika czasem działa a czasem nie , z tym że wydaję mi się że jak się go dłużej przytrzyma to działa ,

btw gdzie kupujecie filtry do manitou bo ja dopiero zaczynam przygode z tą ładowarką

PiotrekNHts    14

filtry to raczej w tym samym sklepie co masz ładowarkę a co do wysięgnika to może gdzieś nie łączy przycisk lub sprawdź rozdzielacz bo mogą to być elektrozawory

tolo78    0

Jeśli to takie cewki jak na zdjęciu, to można je naprawić. 4.thumb.jpg.f17d5f766dfa19cad7e111cd3436fdf2.jpg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez rolnik147852
      Witam!

Interesuje mnie zakup używanej ładowarki manitou. Cena ok 50-60 tyś. Jej głównymi zadaniami byłyby m.in. bele sianokiszonki, transport kukurydzy, załadunek obornika, pomoc przy tartaku itp.

Chciałbym wiedzieć coś o osprzęcie m.in łyżkokrokodyl,chwytak
    • Przez XTRO
      Witam. Czy mógłby ktoś mi opisać od czego są 3 z lewej i 3 z prawej kontrolki ?
      Model to MLT 735-120 LSU.

http://zapodaj.net/c166756856129.jpg.html
    • Przez adrian123292
      Witam. Kupiłem sobie ładowarkę manitou mlt 634 lsu 120 powershift. Jest ona z 2009 roku i jak widać jest na powershifcie . Sprzedawca mówił, że ma ona 6 biegów w przód, niestety nie sprawdziłem tego na placu i dopiero teraz zauważyłem że tych biegów jest jednak 5. Na kartkach operatora tych przy kierownicy niby jest napisane że jest 6 biegów ale niestety ta 6 nie włacza się, dochodzi do 5 i tyle.. Mam też fracuzką instrukcje obsługi i tam też o tej 6 coś jest opisane .. Jak jest w waszych maszynach ? Może trzeba się odpowiednio rozpędzić żeby ta 6 wskoczyła? Ile wyciągają km/h wasze manitki na drodze? Maszyna ma 4800 motogodzin.
    • Przez Motylek22
      Witam. Jestem od niedawna posiadaczem ładowarki manitou. Problem jest taki że jest przełączona na tryb obydwu osi skrętnych a tylne kola zachodzą jak w trybie ,,psi chód". Przednie koła są ustawione normalnie. Ktoś coś wie?
    • Przez pooka
      W najbliższy poniedziałek 18.05, firma GRAVIT organizuje pokaz MANITOU DEMO TOUR, gdzie będzie można zapoznać się z szeroką gamą nowych i używanych ładowarek Manitou i Mustang wraz z osprzętami.

Podczas spotkania będzie można zobaczyć i przetestować:
      - nowe i używane ładowarki teleskopowe Manitou i przegubowe Mustang dla gospodarstw hodowlanych, roślinnych i sadowniczych, a także dla branży budowlanej, przemysłowej oraz usługodawców.
      - pełną gamę specjalistycznych osprzętów do maszyn Manitou, Mustang i innych.
      - NOWOŚĆ! Ładowarkę teleskopową MANITOU MT 625 Easy - czyli mega kompaktową ładowarkę teleskopową na każdą kieszeń! Moc 50 KM, udźwig 2500 kg, wys. podn. 5,8 m
      - ofertę sklepu ze specjalnymi rabatami!
      - zadać pytania serwisantom GRAVIT oraz MANITOU!
      - poznać najkorzystniejsze formy finansowania zakupów maszyn Manitou!

Gdzie i kiedy?
      18 maja (poniedziałek) o godzinie 10:30
      w Gospodarstwie Rolnym Pana Bogdana Karwata
      Siedliszcze 89, 22-130 Siedliszcze (przy drodze krajowej nr 12 Lublin-Chełm)

Nie zabraknie grilla i napojów chłodzących oraz konkursów dla operatorów maszyn Manitou na specjalnym torze manewrowym z cennymi nagrodami

Podczas pokazu będzie można zasięgnąć pełnej informacji na temat zbliżających się programów unijnych!

Zainteresowani udziałem w spotkaniu powinni potwierdzić swoje przybycie telefonicznie: 507 025 227, 505 077 896  lub mailem: marketing@gravit.pl