Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

witam mam następujący problem z moją ładowarką manitou 634 lsu gdy po zakupie oglądałem maszynę zastałem odłączony moduł sprzęgła i zrobiony mostek na k2 kupiłem nowy przekaźnik wsadziłem na miejsce mostka podłączyłem moduł myślałem że wszystko już będzie grało . lecz jakie było moje zdziwienie gdy odpaliłem ładowarkę a ona nie chciała jechać ani do przodu ani do tyłu wyjąłem więc przekaźnik i zrobiłem z powrotem mostek teraz dało się jeździć lecz moduł zaczął wydawać piskliwy dźwięk . nie mam już pomysłu co może być nie tak proszę o pomoc .

DSC_0119.JPG

IMG_20181114_062511.jpg

Groszek87    0

w/g mnie coś ze steronikiem nie tak. Może ktoś miał dostep do softu i robiąć ten mostek musiał zmienić coś w ustawieniach sterownika. Podpięcie modułu wywyołało  błąd Jakiś konflikt i teraz pokazuje błąd. od sterownika zależy czy sam go usunie czy trzeba zrobić to ręcznie.

Edytowano przez Groszek87

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez MowMiStryju
      Witam wszystkich,
      Mam problem w swoim Ursusie 3512 z hydrauliką zewnętrzną. Po przestawieniu rozdzielacza na położenie podania oleju na wyjścia zewnętrzne z rozdzielacza nie leci ani gram oleju, gdy wrócę na stały wydatek żeby działał podnośnik wszystko jest w jak najlepszym porządku. Podnośnik działa normalnie i podnosi bez problemu. Nadmienie że traktor ma około 20 lat i z tego co wiem to nigdy hydraulika zewnętrzna nie była w nim używana. Czy problemem może być rozdzielacz? Z góry dzięki za sugestie.
      Pozdrawiam
    • Przez ceston
      Witam mam ostatnio problem z moim Masseyem. Od razu mowie ze olej i filtry nowe. Ostatnio pekl oring przy zlaczu ktore wchodzi do pompy hydraulicznej oring wymieniony, grubosc oringu 3,5, ale po chwili jak podzialac hydraulika to strzeli znowu. Tak za kazdym razem. Co ciekawe ramiona samoczynnie nie chca opasc musza czuc ciezar a gdy go nie ma to znow wracaja do gory. Czy jest gdzies w tym ciagniku regulacja cisnienia? i czy moze to byc od zapowietrzenia ukladu? Ponizej zdjecie tego wejscia gdzie peka. I czy ktos wie do czego jest to na drugim zdjeciu? czy to odpowietrznik?  

• Przez Mario35
      Witam. Posiadam case 5150 i mam mały problem z hydrauliką. Mianowicie gdy ramiona podnośnika  podniesione na max (np. rozrzutnik obornika zapięty na dolni zaczep wiec ramiona muszą być u góry) to olej hydrauliczny zostaje przy większych obrotach silnika wyrzucany przez odpowietrznik znajdujący sie w tyle i tez przez uszczelnienia jednego z ramion. Czy moze być cos gdzieś przytkane? gdzie szukać, od czego zacząć? Pozdrawiam i czekam na pomoc
    • Przez szop01
      Witam wszystkich forumowiczów.
      Posiadam ciągnik Renault Ares 630 125 km i ostatnio pojawił się problem.
      Po odpaleniu ciągnika z odmy olejowej i korka wlewu oleju leci coś takiego jak para wodna i jest to bezwonne.
      Jaka może być tego przyczyna?
    • Przez andrzeju207
      Witam! Panie i Panowie mam problem z miniładowarką. 2 lata temu kupiłem ją od handlarza i teraz zaczęła się sypać... Mianowicie padła pompa hydrauliczna, ukręciła się półoś napędowa i zmieliło ząbki w piaście koła. Problem w tym że nie mogę znaleźć części do niej. W modelu 916-917 jest wał napędowy przekazujący napęd z jednej osi na drugą, u mnie są tylko hydromotory tak jak w modelu 912 - 914 oraz wogóle inny kształt półosi napędowych względem modelu 916 a 912. Moje pytania są następujące: - czy ktoś posiada katalog części do modelu 912? Na stronie weidemann niestety są tylko katalogi do modelu 915, 916 i 917, - różnice między wersjami d/m, a d/p bo z tego co zauważyłem wersje d/m posiadają rozdzielacz za kierownicą a d/p z prawej strony przy kierowcy, - jaki rodzaj pompy hydraulicznej posiadały tego typu maszyny mianowicie czy były to tylko pompy zębate podwójne czy pompa tlokowa i zębata? Znalazłem pompę hydrauliczną na stronie hylmetu tylko nie wiem czy jest to pompa jedynie do obsługi hydrauliki czy też napędu Link :http://hs.hylmet.pl/pompa-podwojna-do-ladowarki-weidemann-912-916-917-1202dr-1302dm-1502dr-p-297.html Bardzo proszę o pomoc Pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.