Zaloguj się, aby obserwować  
grzegorzw1971

kierownica

Polecane posty

Witam Wszystkich!!! czy Wiecie może gdzie można kupić kierownicę do ursusa ale taką niską i grubą,ona była chyba w tej serii ciągników z okrągłą maską.widziałem kiadyś jak ktoś w starym 914 miał taką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

Dokładnie, ciężko będzie taką znaleźć.

Tylko spotkałem te cienkie.


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciekc2    3

na allegro mozna znalezdz taka firma z gniezna co sprzedaje czesc uzywane do duzych ursusów i zetorów i tam powinnienes bez problemu znalezdz kierownice bo oni sprzedają od tylnich mostów po dzwi kompletne wszystko tam jest wpisz tylko czesci ursus i powinnienes znalezdz bez problemu to na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

"znalezdz" :( dawno takiej perełki nie widziałem :(


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w tej,,firmie"z gniezna kiedyś byłem,po pierwsze to mają trochę części ale do starych traktorów,po drugie jechałem tam ponad 200km w jedną stronę po koła miały być super,prosiłem najpierw o zdjęcia i nic z tego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    461

Dasz tyle kasy za kierownicę?


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez pawelorebidas
      Kupiłem MF 3075 i mam w nim problem. Polega na tym, że jak się zagrzeje olej to ciężko chodzi kierownica, a jak jeszcze się daje faje np. podczas jazdy po asfalcie to już całkiem :lol: i wolniej działa tuz, ale tur chodzi bez zarzutów i nie wiem czy to jest wina pompy, czy samego orbitrolu.
    • Przez grzegorzw1971
      witam Wszystkich! w moim zetorku mam popękaną kierownicę(takiego już kupiłem) nie wiem jak ją zdjąć?
    • Przez skat18
      Witam mam problem w zetorze 7211 podczs pracy silnika na nieskich juz nawet obrotach kierownica sama skreca w prawo nie wiem co moze byc przyczyną krecilem już tłoczyskiem nic mi to nie dało znajomy mowil ze moze byc to wina peknietego uszczelniacz i ze puszcza w jedną strone lecz nie wiem bo zadnego wycieku nie ma kilka lat temu zmienialem uszczelniacze co sie dzieje?
    • Przez Maryush
      Czy wymieniał ktoś kiedyś łożysko w kolumnie kierowniczej w 110.54? Rozebrałem kolumnę, ale nie mam pomysłu jak ściągnąć ten mniejszy pierścień z wałka. Z jednej strony wałek jest szerszy, z drugiej przyspawany do wielowypustu. U mnie wygląda to tak jak na zdjęciach.


    • Przez Damiano604
      Kupię kierownice do zetora, tą wysoką, jak w 7211 czy 5211. 

      Kontakt. tel: 726467505 lub gg: 21510212

      Dogadamy się!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj