Polecane posty

pablo21    29

W Ursusie to komfortu zadnego nie bedzie no chyba ze 934 kupic ale to sie rzadko zdarza.

A za taka kase to w ciągniku powiniem byc juz jakiś komfotr.

 

Ja bym cos zachodniego szukał koło 100km jakies Renault, JD czy MF.

 

Albo Zetor 7340 lub 8245 albo 10245 w tych chociaz bedzie lepsza kabinka niz w Ursusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5607

te ciągniki są stare a nam chodzi o jakaś młodą maszynkę w dobrym stanie powyżej 1993r. ponieważ ten ciągnik musi trochę popracować a nie wyjadymy w pole zrobimy pare rundek i puf puf koniec jazdy

najlepiej gdyby to była jakas wersja eksportowa ursusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

no to ci mowie ze za około 60 tys masz zetora 7340 z 97-96 rok tylko musisz dobrze poszukać a komfort do 914 nie porównywalny ;)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

To nie lepiej skorzystac z jakiegoś programu albo kredytu i kupic nowy ciągnik ok 80km za ok 100-120tys zł?

 

A ten ciągnik zagraniczny kilka lat starszy moze pochodzic dłużej niz Ursus...

http://allegro.pl/item517280636_massey_fer...80_zadbany.html Stary nie jest i dośc zadbany cena nawet nawet. EHR skrzynia z 4 półbiegami i rewers elektrohydrauliczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5607

nie chcemy ciągników z silnikami 6 cylindrowymi chodzi nam o 4 cylindraki

ciągnika na kredyt nie możemy wziąsc bo troche jest do spłacania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

dobra my swoje zrobiliśmy ale ty jestes uparty to dobrze to zyj dalej w przekonaniu ze ursus to jedyny ciagnik na świecie kup sobie ursusa i tyle a nie zawracasz tu komuś du** ze tylko polski sprzet sie liczy tak wiec kupuj 914 i mecz sie w niej nastepne 10 lat jak wytrzyma pozdro ;)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matuch    1

No skoro tak zadecydowali to trza uszanować, ale tysz nie ma się co dziwić.

Ursus to rzeczywiście trochę lipny pomysł, mimo tanich części i łatwości napraw.

Ale ten niuniuś wygląda całkiem śliczniuchno ;)

http://moto.allegro.pl/item509167060_zetor_10540.html

Ma ktoś z Was taką maszynkę? Jak to się sprawuje?


Nigdy nie dyskutuj z idiotą, nieświadomie sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszRol    0

Za tyle kasy to byś dostał naprawde niezłego Ursusa 914 bo takie młotsze 5314 to niewiem ile stoją choć propozycje co do kupna Zetora taż były ciekawe i nie zgodze się że z Ursuse tszeba się męczyć jak się przejdzie z C360 na 914 to jest to wielka różnica.


Na zawsze wierni, na zawsze oddani my Polskiego URSUSA fani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

Tak komfort w 914 jest taki super ze szok nawet tapicerki na błotnikach nie ma.

Za taką kase 100 razy wolabłym MF-a lub tego Zetora z ostatniego linku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matuch    1
... jak się przejdzie z C360 na 914 to jest to wielka różnica.

 

nikt nie przeczy, ale po co przesiadać się z warczyburga na dużego fiata, skoro można śmigać polonezem ;)


Nigdy nie dyskutuj z idiotą, nieświadomie sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

tylko ciekawe ile on ma mtg bo na zdj to jeszcze możliwe wygląda


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Finek    2

Kolego mądrze postępujesz kupując ursusa części tanie, mało pali i często sie nie psuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel423    0

Na 30ha polecał bym Belarusa 820 sam posiadam takiego na takim areale. Mało pali i co najważniejsze części są bardzo tanie. A i warto wspomnieć że kosztuje tyle co zachodni uzywany.


MOJE CIĄGNIKI:
-Belarus 820
-C360
-T25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ci polecił Massey Ferguson z serii 61XX jest np:6160 100km ganiał by dobrze z pługiem obrotowym 4 skibowym i byłby oszczędny.


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15
na 30ha polecał bym Belarusa 820 sam posiadam takiego na takim areale. Mało pali i co najważniejsze części są bardzo tanie. A i warto wspomieć że kosztuje tyle co zachodni urzywany.

 

 

zgodze sie z kolega jesli nie jestes przyzwyczajony do komfortu to bierz belarusa ;)


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

Temat zostanie otwarty, jeśli ktoś będzie chciał ciągnik na 30 ha to się dopisze bo jest przyklejony.

 

Pod żadnym innym pozorem nie pisać więcej komentarzy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam Mam problem z case mx 135. Od roku co jakiś czas nie działał rewers po odpaleniu ciągnika, wystarczyło popukac wajche od skrzyni biegów i zaczął działać. Problem znikał. Dzisiaj po całym dniu pracy, koszenie trawy chciałem wjechać na podwórko i nagle przestał całkiem działać. Cechy podejrzane - dzisiaj co jakiś czas mrugala kontrolka od walka - gdy przełącze rewers w tył to kontrolka się zapala ale nie rusza - no i gdy włączę czwarty bieg i w tył, mruga N Ogólnie wyłączyłem i włączyłem prąd i nic nie dało. Sprawdzałem różne kostki itp no nic nie widać podejrzanego
    • Przez KlimekPL
      Narodził się kolejny problem w Zetorze 5211. Wymienialiśmy pompę wody na nową, daliśmy nową uszczelkę a miejsce mocowania pompy zostało dokładnie oczyszczone i odtłuszczone, śruby dokładnie i równo dociągnięte a podczas zalewania okazało się, że cały płyn zaczął uciekać właśnie w miejscu mocowania pompy. Gdzie należy szukać przyczyny? Czy jedynym sposobem będzie uszczelnienie na silikon? Bo tak właśnie była zamontowana stara pompa a teraz zamiast tego poszła normalna uszczelka, a płyn ucieka pokaźnym strumieniem (nie kropelkami, tylko normalnie wodospad).
    • Przez MfKrystian
      Witam mam maly problem z Prasą New Holland 548 mianowicie bele po sprasowaniu są miekkie w środku ręka bez problemu wejdzie  i chciałbym zwiekszyć ścisłość beli poprostu żeby były lepiej zbite wiecie może gdzie to wyregulować prasę mam od niedawna 
    • Przez Azor07
      Jaki wybrać krokodyl do zetora 7245 ? Jakiej firmy i jaka szerokość będzie najlepsza?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj