barthez96

Jaki macie Case?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gregoor    0

Witam.

Niedługo będę posiadaczem ciągnika Case Maxxum 100 X- Line. Jest prawie w pełni wyposażony, nie ma tylko amortyzacji przedniej osi i przekładni 17x16. Czy 222 000 zł brutto , to dobra cena? Jak myślicie dealer powinien zejść z ceny? Uważa, że to jest dobra cena, mówił, że teraz wszystko drożeje.

Edytowano przez Gregoor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gregoor    0

Już za późno. Interesuje mnie tylko to, czy dealer nie za bardzo wyskoczył z ceną.

Mylisz się, John Deere, nie, nie w takim wyposażeniu jakie oferuje case, za John Deere musiałbym zapłacić 235 000 zł brutto, mówię teraz o modelu 6330.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejczbio    82

Jeśli porównasz normy w jakich są podawane moce tych ciągników, to okaże się, że do do tego Case'a trzeba porównać 6230... a ten w Comforcie kosztuje ok 215tys brutto 6330 około 10 tys. drożej.... już o różnicy w jakości tych ciągników nie będę wspominał... Też zastanawiam się nad maxxumem MC 110 a 6330 i sam nie wiem...

A jakie masz wyposażenie w tym ciągniku?

Edytowano przez ejczbio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gregoor    0

To prawie full opcja. Amortyzowana kabina, gruby dach, szerokie tylne błotniki, pompa o zmiennym wydatku 113 l/min., 10 świateł roboczych(halogenów), skrzynia biegów 16x16, fotel dla pasażera,siłowniki wspomagające o średnicy 90 mm., udźwig podnośnika to 7956 kg., trzy prędkości WOM, 3 pary wyjść hydraulicznych, opony tył 600/65R38 przód 480/65R28, oś przednia sztywna z elektrohydrauliczną blokadą mechanizmu różnicowego, to było by na tyle, co ona tam jeszcze może mieć, wymieniłem chyba wszystko.

Tylko najbardziej martwi mnie to, że wiele użytkowników New Holland t6010 narzeka na zbyt mały stosunek mocy do masy, a przecież case to prawie to samo.

John Deere nie oferuje tego w takiej cenie, nawet 6230. Znajomy ma takiego w sąsiedniej wsi, ładna maszynka, i wcale tak dużo nie pali.

No ja nie mogę wziąć ciągnika innej marki, ponieważ robiłem wniosek na prow u dealera Case. Dlatego jestem ciekaw, czy dealer nie za bardzo wyskoczył z ceną.

Edytowano przez Gregoor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gregoor    0

Wyposażenie w John Deere:Przekładnia Power Quad 40 km/h, trzy prędkości WOM,pompa zębata o wydatku 55 l/min., fotel dla pasażera, opony tył 480/70R38 przód 420/70R28, maksymalny udźwig podnośnika 4590 kg., 6 świateł roboczych, nie pamiętam dokładnie ale oferowali mi jeszcze większą liczbę przednich obciążników, przeszklony szyberdach za dopłatą, promień zawracania 4,5 m, w Case promień zawracania wynosi 4,04 m, dodam że ciągnik będzie pracować z turem. W John Deere było trochę ciszej, miałem takie odczucie, za to trochę ciaśniej niż w maxxum. Za to wszystko chcieli 225 000 brutto. Jak dla mnie cena nie była rewelacyjna. Ale jak to mówią John Deere to John Deere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejczbio    82

Co do ceny to powiem Ci tylko tyle, że jeden użytkownik tego forum, zamówił maxxuma 110 Multicontroller z turem i przednią osią amortyzowaną i tuzem za 240tys. brutto Więc uważam, ze Twój jest trochę za drogo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mobilek    1

Co do stosunku mocy do masy w 110 jest wystarczający z zapasem, gorzej jest w 100. Ja za swojego Maxxuma dałem prawie 210brutto ale on był z 2010, teraz przez znajomego się spytałem o cenę to mu powiedzieli 225brutto, a wyposażenie takie samo jak piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gregoor    0

Co do ceny to powiem Ci tylko tyle, że jeden użytkownik tego forum, zamówił maxxuma 110 Multicontroller z turem i przednią osią amortyzowaną i tuzem za 240tys. brutto Więc uważam, ze Twój jest trochę za drogo...

Ta cena to chyba bez tura, ale gdyby nawet to i tak cena nie jest wygórowana

 

Co do stosunku mocy do masy w 110 jest wystarczający z zapasem, gorzej jest w 100. Ja za swojego Maxxuma dałem prawie 210brutto ale on był z 2010, teraz przez znajomego się spytałem o cenę to mu powiedzieli 225brutto, a wyposażenie takie samo jak piszesz.

właśnie, też mi się tak wydaje,że to bardzo drogo, za tą cenę powinna być już 110. To bardzo tanio dałeś, jak 210 000 brutto, trudno w to uwierzyć, tak rozbieżność cen.

Edytowano przez Gregoor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mobilek    1

Za samego Multicontroll trzeba dopłacić około 25-30tys. A masz podpisaną umowę z dealerem na ten ciągnik? Jak nie to może jeszcze zejdzie z ceny. Ja umowę na niego podpisałem w styczniu ale wszystko było załatwiane w grudniu. Ten ciągnik jest z 2010 i dlatego jest niższa cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gregoor    0

Podpisałem umowę. Ciągnik jest z tego roku, był na wystawie i dealer mówił, że będzie tańszy, a gdy teraz bym zamawiał taki sam to byłby już z 6 000 zł droższy. A zamawiam w TECHPOM w Krzywonosi.

A Ty Skąd go brałeś?

Edytowano przez Gregoor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benio1967    154

ja mam case 1055xl i nie wiem jaki mam zalać olej do hydrauliki bo mi się grzeje i na wolnych obrotach nie podnosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

olej musi byc goracy bo pewnie skrzynia jest smarowana cisnieniowo i to normalne. tego typu skrzynie powinny pracowac w oleju o tem 50-60st. a ze nie podnosi tzn. pompa najprawdopodobniej padaka :(


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CETOR    0

Witam może temat nieodpowiedni ale pochwalę się że od paru dni jestem właścicielem testera diagnostycznego marki Case/New Holland z interfejsem do ciągników:

 

-Case serii JXU

-New Holland serii TN,TL

 

Tester jest fabrycznie nowy.Taki sam jak posiadają w serwisie.

Jeszcze nie miałem go okazji wypróbować ale jak coś to zdam wam wszystkie moje relacje.

Służę dla was pomocą w razie potrzeby !!!

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

jaki koszt ? dlaczego tylko ta seria ?akurat w tym ciagniku to mało zastosowan ma taki tester jedynie przy rewersie elektro i ehr a duzo ciagników nie ma tych systemów :)

Edytowano przez bialy2005

Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Case955    0

W nim siedzi silnik od case 1056xl. Nie powiem ci dokładne ile ma koni bo nigdy nie był hamowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lewy631    0

Case 5150 oprócz tego że wydałe na remont skrzyni 40 tys to super maszyna(chcem sprzedać bo kupiłem 100 ha ziemi i za małyjest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez agromichu
      Case 4220 podnośnik nie opada pod obciążeniem. Dodatkowo dźwignia od wysokości opadania podnośnika (ta do pługa) tylko podnośniła i opuszczała. Ostatnio tata jej używał i zaczął cały ciągnik drżeć i koniec końców coś się zrobiło tak, że teraz nawet podnośnik nie chce opaść pod obciążeniem. Nie wiem czy to ma znaczenie ale przy uchwycie cięgna centralnego od podnośnika wychodzi jakiś bolec i jest na wierzchu. Gdzie szukać przyczyny? Co to może być? Proszę o pomoc.
    • Przez johny
      Witam czy miał ktoś z was styczność z ciągnikami tej serii JX a szczególnie chodzi mi o JX 90 a jak wiał to jakaś opinia jak wygląda itd >??
    • Przez messot
      Witam
      Pacjent bliźniaczo podobny do case mx 
      Przy zmianie z 3 na 4 połbiegu delikatnie przydusza silnik i tak samo z 2 na 1
      z 1na 2 ok 
      Z 2 na 3 ok
      Z 3 na 2 ok
      Ciśnienia posprawdzane po 19 na każdym połbiegu
      Cewki podmienione z innego ciągnika 
      Obserwacje przy zmianie z 2 na 1 na drugim koszu ciśnienie spada do ok 15b na ułamek sekundy i dopiero spada liniowo
      Na pierwszym koszu narasta liniowo 
    • Przez ProstyRolnikZPodlasia
      witam objaśni mi ktoś od czego są wszystkie pokrętła ehr w case mx 135? z góry dziękuję
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj