rosolinnio

New Holland T7030 PC hydraulika zewnętrzna

Polecane posty

rosolinnio    38

Witam.

Mamy w naszym NH spory problem odnośnie hydrauliki, a mianowicie nie działają żadne dźwignie, joystik tak samo , nie przełącza się hydraulika pomiędzy przednim tuzem a hydraulika zewnętrzna tylna ciągnika. Chodzi o te migające diody. Czasami tylko na chwile się uruchomi wszytko i dalej nie dział , my już rozkładamy ręce co to możne być, serwis tez niewie , wszytko niby dobrze żadnych błędów nie ma ale nie dział , możne ktoś miał podobny przypadek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosolinnio    38

Nie wiem czy to elektrozawory bo raczeni niby sprawne bo wszystkie na raz by nie padły, sterowników na błotnikach nie mamy tylko z kabiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarecki21    35

Tak zasugerowałem, bo u mnie jak szalał EGR, miałem błoto w sterownikach na błotnikach. Jak wyczyściłem, to się uspokoiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stasiek84    2

Mam wersje na linkach ale w elektrozaworach jak da się spróbuj podpiąć prąd na nie na krótko wtedy będzie wiadomo czy to nie one, m in żeby uniknąć takich problemów braliśmy wersje bez dodatkowej elektroniki

Ewentualnie mogą to być przewody idące do siedzenia i podłokietnik, u mnie są dość dziwnie poprowadzone bo jak siedzenie pracuje to gięły się w jednym miejscu mocno i groziło to ich szybkim przełamaniem więc troszkę to przerobiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj