Zaloguj się, aby obserwować  
Laver

MF 5475 czy CASE Maxxum 140 multicontroller?

Polecane posty

Laver    5

Który z tych ciągników wybrać?

Mf 5475 na oponach 480 przod 600 tył reszta standard cena ok. 265 tys netto

Case Maxxum 140 multicontroller opony jak powyżej i amortyzacja kabiny, 240 tys netto z tym ze jest to model z 2011 r jest jeszcze case maxxum 125 multicontroller z tego roku jest 1tys zł tańszy od case 140. Wszystkie te ciągniki są bez ad blue.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frota135    31

wes sobie zetora forrtrre135 jast taka sama jak tamte ciągniki sam miałem brac tego mf i case wybrałem zetora a cena o wiele lepsza za całeko z turem wyszło240 tys brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

O na BOGA !!!

Szanowny Kolego jesli przyrownujesz forterre do ww ciagnikow to slow nie mam nie dosc ze 4 cylindry to wykonanie juz jest calkowicie nie do porownania na korztsc forterry przemawia tylko jedno a mianowicie cena

 

Jesli mialbym wybierac miedzy owym case i mf sklanialbym sie ku MF ze wzgledu na lepsza jakosc wykonania dodatkowo polbiegi w rewersie, cena moze i jest wyzsza ale jeszcze do zaakceptowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frota135    31

O na BOGA !!!

Szanowny Kolego jesli przyrownujesz forterre do ww ciagnikow to slow nie mam nie dosc ze 4 cylindry to wykonanie juz jest calkowicie nie do porownania na korztsc forterry przemawia tylko jedno a mianowicie cena

 

Jesli mialbym wybierac miedzy owym case i mf sklanialbym sie ku MF ze wzgledu na lepsza jakosc wykonania dodatkowo polbiegi w rewersie, cena moze i jest wyzsza ale jeszcze do zaakceptowania.

 

timasz kolego zetor ma 4 cyl 16 v pa półbioegi i niema gorszego wykonania napewno nie od mf

 

i mf ma silnik perkinsa a to jest gówno zetor to ma silnik niepowiem o case bo mam case 7120 ni silniki so zarypiste ale perkinsy to gówno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

W takim takim razie nie przeszkadzam hahaha, wspaniale ze tak uwazasz widze ze znasz sie na rzeczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz1995    3

Co do PERKINSa to w top agrarze napisali kiedyś ze wkładają je (i jeszcze jakiejś marki tylko juz nie pamiętam) do ładowarek teleskopowych bo sa nie do zajechania więc to chyba mówi samo za siebie. Gdzieś ktoś jeszcze napisal że to jedyne słuszne silniki bo tylko one potrafią przy mądrym! użytkowaniu zaoszczędzić paliwo. (Ale tego drugiego nie potwierdzam może dlatego że nie jestem mądrym użytkownikiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hodowca0007    0

Kolega ma fortere 135 no i ska też takiego ma fajny ciągnik do transportu i koszenia no i morze do samozbierającej tura itp ale forrtera jest z lutego i ma cięszko z khunem gebogryzałka formująca rządki to fortera jak złapie więcej ziemi to przygasza a ma deutza 110 km 87r to detutz daje dyma i leci ale to dobry ciągnik i zależy od portfela A najlepiej TO MCCORIC to samo co case i tańsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonkszi    66

Zetora to sobie co do jakosći porównać trzeba nowych Ursusów polmotów czy farmtraców a zostaw w spokoju mf i case Jak LAVER masz już kupować zetora to kup mtz w najbogatszej wersji . Może komfortu nie ma ale brat cioteczny za serwis płaci krocie za mf 5445 . A poza tym jeszcze silniki 16v przy 4 garach są kiepskie najlepszy jest zwyczajny 8v

 

A jeszcze silniki zetora palą więcej gdzieś czytałem ze zetory mają taką dawkę paliwa że te stare mtz mają jeszcze mniejszą przy 80km A perkins to już za***iscie oszczędny

Edytowano przez jonkszi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

A najlepiej TO MCCORIC to samo co case i tańsze

 

który CASE ma brata bliźniaka w MCCORNICKU, że twierdzisz że to to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laver    5

W mf 5475 jest silnik 6 cylindrowy SISU po 4 zawory na cylinder, a serwisem to właśnie słyszałem że u korbanków jest drogo.

Za Mccormicka mtx 135 powiedzileli mi tyle samo co za tego mf-a. Dealer mi tłumaczył ze mccormick mtx 135 to to samo co kiedys case z serii mx i ze to bardzo udana seria.

Edytowano przez Laver

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

ja niedawno czytałem że dzisiejszy perkins to nie to samo co kiedyś bo przez te normy ciężko im jest dobrze zestroić silnik i podobno na czele aktualnie wychodzi FTP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LowRider    33

Jeśli mowa o McCormiku to obecnie niektóre modele Landini to to samo co MC z tym że te drugie jednak nie są tanie.

 

Landini serii 7 145 kosztuje ok 235k pln netto podstawa bez amortyzacji, a jest to odpowiednik MC XTX 145

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121

Panowie MCCormik to to samo co Landini są to marki handlowe jakiegoś koncernu. Tak samo jak Case newHolland i steyr to marki handlowe koncernu CNH Ktory produkuje prasy i kombajny w Dawnej fabryce Bizona.

Deutz fahr same Lamborghini to marki handlowe koncernu same Deutz fahr.

A co do kupowania to wolał bym MTZ Belarus 1221 Tani mało pali żywotny (jak ktoś umie jeżdzić) części tane i łatwo dostępne tylko co do konfortu jazdy miał bym wątpliwości, a moja opinia to jeżeli zaoram pole ciągnikiem za 0,5 mld zamiast za 135 000 to co lepiej się urodzi. dobrej baletnicy suknia nie wadzi . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF2007    1

Ja bym brał z ad-blue bo silnik żwawszy (nie musi ponownie przepalać części spalin) i mniej skomplikowany (brak zaworu egr itp), a wyższa cena szybko zwróci się w zaoszczędzonym paliwie. Dla mnie Ad-blue to zaleta ale jak kto woli. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj