Polecane posty

macio9554    19

Ja u siebie na razie nie widzę skrzypionki, ale podejrzewam że nie długo się pojawi i planuję dać Danadim razem z T2 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1537

ja akurat w tym roku pojadę jeden zabieg na jary. Myślę dać na pod flagowy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donweter1989    2932

Wątpię aby mój kucyk przetrwał bez t2. Trzeba na przyszły rok poszukać czegoś innego. Wcześniej miałem skalda i eunove to bardziej mi te odmiany przypadły do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogar118    65

No ja wybrałem kucyka bo niby na lżejsze gleby się nadaje. Zobaczymy za parę tygodni... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Przez pomyłkę opryskałem sąsiada jeczmień adengo. Macie jakiś pomysl jak z tego wybrnąć? Jęczmienia raczej nie da się uratować co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kisek123    0

witam czy można stosować już cerone na jeczmien jary czy jest jeszcze za wczesnie?. Na etykiecie niby jest napisane że od drugiego kolanka. Chce ten zabieg wykonac w dobrym momencie a na internecie nie mogłem znalezdz żadnej informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1037

A które masz .można modusa i medax dać jak nie jest za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Czym opryskałes ten jęczmień, jestem też ciekaw jak to mogłeś bez pomyłke wjechać na pole sąsiada ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cichyh32    164

Cerone jest słabe, efekt sredni a jak przyjdzie susza to chamuje kompletnie wzrost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donweter1989    2932

Zapewne jęczmień nie przetrwa. Ja przy wyjeździe z pola nie zamknąłem jednej sekcji to z łąki w tym miejscu pozostał wypalony żółty plac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macio9554    19

Panowie mam zamiar jechać na T2 w jęczmieniu fandango+bi58 i tu pytanie czy mogę dodać mocznik siarczan i micro?? Bo słyszałem że preparatów na skrzypionkę nie można łączyć z nawozami odżywkami itp. a średnio mi się widzi jeździć po polu dwa razy a jak to wygląda u was? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek2209    161

fandango z bi 58 może przypalić końcówki liści a dodatek moczniku zapewne spotęguje ten efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

No pole sąsiada celowo tylko opryski pomylone. Odlałem w nieorginalne opakowanie i potem pospiech i nauczka na całe życie. Jutro zasieje mu kukurydze, tylko nie wiem jak to przyjmie. Na razie nie będę mu psuł niedzielnego przedpołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macio9554    19

fandango z bi 58 może przypalić końcówki liści a dodatek moczniku zapewne spotęguje ten efekt

Ok to polecę osobo: Fandango+mocznik+siarczan+micro i wtedy poleci samo bi58. Ile zrobić dni przerwy między tymi zabiegami 3-4 dni starczą? a w owsie chciałem polecieć samo bi58+mocznik+siarczan+micro może być ? Czy też lecieć osobno bi58 i nawozy też osobno ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek2209    161

Mocznik jak najwcześniej razem z grzybowka. Uwaga na temperatury.Bi kilka dni później i oczywiście jak młode larwy skrzypionki będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaziu1992    0
Napisano (edytowany)

Przez pomyłkę opryskałem sąsiada jeczmień adengo. Macie jakiś pomysl jak z tego wybrnąć? Jęczmienia raczej nie da się uratować co?

 

nie da się uratować lepiej siej już tam kukurydze a jeśli posiadasz  też jęczmień jary to odmierz mu tyle ha co mu spaliłeś  i niech sobie go obrabia i zbierze  a ty zbierze z jego pola kukurydze i i każdy będzie zadowolony :)

 

Edytowano przez kaziu1992

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25621

Ja w piątek dałem 0,8 l/ha Medax +Duett Star 1l + mocznik 6kg +  mikrokompleks 7kg. Dziś byłem to żyje, przypaleń nie ma, a co będzie dalej to nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sygi100    1

Witam

Dziś w jęczmieniu jarym pojechałem Bumper 0,5 + Lotus 0,4 i zobaczyłem , że chyba wylegnie. Czy jutro mogę jechać z Cerone? Jęczmień w fazie wychodzenia liścia flagowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MafiaLolek
      Jak posiac jeczmien ozimy? Chodzi głównie o ustawienie siewnika konnego, na ile go ustawić, mam piątą klasę ziemi i 250 kg do siewu, musze posiać 1,34 ha
    • Przez GrzegorzKulawiecki
      Witam, co polecicie na jesienny oprysk na chwasty, pszenżyto śiane 15 września, w tamtym roku pryskalem snajperem, a może jakieś łączenie środków??
    • Przez MafiaLolek
      Witam, posiałem niedawno jęczmień ozimy nie dawałem żadnego nawozu jak do tej pory ani oprysków. Robi się coraz bardziej żółty co robić ?! Klasa ziemi to 5.



    • Przez mlody5674
      Witam chce kupić owijarkę samozaładowczą i mam dylemat która wybrać, słyszałem ze Sipma jest troszkę lepsza od pronra, ktoś miał doświadczenie z tymi owijarkami proszę o wasze opinie która wybrać żeby można było pracować bez awaryjnie, z góry dziękuje za odpowiedzi Pozdrawiam !  
    • Przez Damian71311
      Witam jestem w trakcie napraw hamulcy w c-330 problem polega na tym że któś kiedyś złożył być moze tak było od nowosci bo z tego co czytrałem w pierwszych wersjach tak wychodziło a mianowicie chodzi o ten oring co idzie w tą tulejkę moje pytanie polega na tym czy ktoś powie jak to złożyć te 3 elementy co są na zdj ? z góry dziękuje za pomoc

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj