pawelus00

Steyr seria MT [połączone]

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
piotr6340    0

@kapsel1m a posiada on tempomat a i jeszcze jedno masz go z multikontrolerem i chodzi mi o te 2 przyciski na samym dole pierwszy ten z kółkiem a drugi to ten z kółkiem i kreskom w środku do czego one są?


Ursus C330 <> MF 255 <> ZETOR 6340 >>W nich siała
ZETOR - Polubisz prace w polu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr6340    0

aha a z drugiej strony multikontrolera jest takie jakby pokrętło do czego to służy


Ursus C330 <> MF 255 <> ZETOR 6340 >>W nich siała
ZETOR - Polubisz prace w polu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr6340    0

A jeszcze jedno z drugiej strony multikontrolera jest też przycisk do czego on służy ? A i czy jest jakiś guzik na multikontroleże od WOM-u np: stop/start


Ursus C330 <> MF 255 <> ZETOR 6340 >>W nich siała
ZETOR - Polubisz prace w polu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomsky    0

Podłączam sie do tematu. Kolego @kapsel1m jak znajdziesz chwile napisz jak spisuje sie silnik Sisu w tym modelu sporo było uwag do tego motoru na forach Valtry że brak mocy i mało zadawalajca dynamika. Co do steyra mam też pytanie co do skrzyni biegów jak sie zachowuje w pracach czy łatwo można dobrać odpowiednie do danej pracy przełożenie i czy stopień pod obciążeniem to nie jest troche mało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapsel1m    21

Co do silnika to nie zauważam braków mocy na dynamikę też nie można narzekać . Mam Landiniego powerfarm 75 i widać między nimi różnicę w mocy jak i w uciągu . Jest dość ciężkawy i ma spory rozstaw osi do ładowacza jest super z kosiarką dyskową novacat 265 która jest dość ciężka radzi sobie rewelacyjnie gdzie landini miałby pewnie problemy. Chodzi głównie o transport po polnych drogach bo samo koszenie nie stanowi żadnego obciążenia . Jeżeli chodzi o biegi to jest ich 16p i 8t nie jest to za wiele jak na razie wszystkie prace wykonuje na biegach szosowych pewnie dlatego że za mały osprzęt do tego ciągnika. Faktem jest że jeden bieg pod obciążeniem to nie jest szał ale za to mamy mechaniczną sprawdzoną skrzynię co w dalszej eksploatacji zapewne będzie plusem. Jak na tę klasę ciągnika jest naprawdę dopracowany.Landiniego mam 4,5 roku sprawuje się dobrze ale jest w pełni mechaniczny Steyr ma już sporo tej automatyki i naprawdę czuć że wpływa to na komfort pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
major1310    0

witajcie, w planach mam kupno nowego ciągnika o mocy 80-90km zainteresował mnie wlasnie steyr i chcialbym znac wasze opinie, spalanie, awarie no i cenę tego ciągnika, w internecie malo jest informacji o tych ciągnikach poniewaz jest ich chyba nie duzo i dlatego zwracam się do was, jezeli chcieli byscie cos wiedziec zadawajcie pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapi123    14

To będzie główny koń pociągowy w twoim gospodarstwie? ile hektarów posiadasz ?

tutaj jest test tego steyr 9085mt .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
major1310    0

to bylby podstawowy ciągnik uzytkowany co dzien do ciezszych prac mam wiekszy ciągnik mam 30ha

 

orientujecie sie ile moze kosztowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalosik    0

to bylby podstawowy ciągnik uzytkowany co dzien do ciezszych prac mam wiekszy ciągnik mam 30ha

 

orientujecie sie ile moze kosztowac?

Około 180 tys. zł netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
major1310    0

odpowiednikiem tego steyra jest case cs pro 85, jakas różnica cenowa powinna być pomiędzy tymi ciągnikami, znacie moze cene tego cs pro 85?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michu77    0

Ja dostałem wczoraj ofertę na steyera 9085 mt w maksymalnym wyposażeniu na 183 netto po targowaniu,co myślicie nie za drogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr6340    0

co to znaczy maksymalne wyposażenie czy masz w nim przedni tuz i WOM


Ursus C330 <> MF 255 <> ZETOR 6340 >>W nich siała
ZETOR - Polubisz prace w polu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WujekSam    1

Jeżeli masz tuz i wom i najmocniejszy wydatek pomp (opcja) + EHR to cena jest do przyjecia, aczkolwiek kumplowi jakies 2 tyg temu taki model oferowali ok 5 tys taniej i mysle ze by jeszcze urwał ale ostatecznie zrezygnował bo z tego co sie dowiadywał i ten model i model cs w case lubi sobie popić paliwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaseji    0

taaaa case lubi popić ale mf czy inny ciągnik z tym samym silnikiem bedzie super ekonomiczny, baaa na kropelce bedzię jezdzić


to tam że diesel, ważne ze turbo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheBociek1996    598

Możliwe że już ich nie produkują, bo Case go już dawno wycofał, a szkoda, bo to była fajna seria..


Wiem, że nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ten Multi to czysty NH T5. No wkońcu to ten sam koncern.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Nie do końca, Multi ma inną przekładnie i w opcji Mutlicontroler, czego w T5 nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rafal3514
      co sądzicie o VALTRACH. przede wczystkim o serii N.
    • Przez Vroobel
      Witam!
      Po długim czasie problemów z podnośnikiem, podnośnik w końcu żyje i pracuje jak powinien ale jest problem z ustawieniem maksymalnej wysokości unoszenia,np ustawię go pod pługiem to jak podepnę lżejszą maszynę to unosi ją wyżej i zaczyna bujać, miał ktoś z was taki problem? jedynie co to jeszcze zmierzę ciśnienie sygnału w momencie unoszenia.
    • Przez Bercik92
      witam. orientujecie sie od kiedy ta nowa seria 6030 ma być produkowana i czy ktoś planuje taki model z tej serii kupić?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam. Jak w tytule - obciążniki tylne do ciężkiej serii. Komplet - 2 gwiazdy mocujące + 10 talerzy. Cena 1200 zł - do negocjacji. Odbiór najlepiej osobisty - woj Lubeskie - Lubartów. Kontakt przez PW.
    • Przez Farmer2017
      Witam.
      Składam wniosek na prow. Planuje kupno ciagnika 140 - 160 km. Ciagnik bedzie typowo do cieżkich prac oraz transportu. Podpowiedzcie jaki wybrać. Który jakie ma wady i zalety oraz o jakich usterkach słyszeliście.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj