Zaloguj się, aby obserwować  
JohnDeere6920i6820

Problem Fendt 310 lsa [skrzynia biegów]

Polecane posty

koledzy mam problem z 6 biegiem , jechalem ciagnikiem i na drodze byly nierownosci podskczyl ciagnik na gorce i wybilo 6 bieg i od tej pory gdy zalacze ten bieg ciagnik nie jedzie tylko cos zgrzyta jesli ktos cos na ten temat bardzo bym prosil o pomoc. p.s. skrzynia 40km/h

:-))) (-_-)

Lee001    0

Spróbuj wyjąć dźwignię zmiany biegów, odkręć tam osłony w kabinie i może coś zauważysz. Nie wiem jak to jest tam dokładnie w tym ciągniku zrobione ale może po prostu coś przeskoczyło i dlatego teraz nie możesz wrzucić tego biegu.

dzięki kolego za odpowiedz problem rozwiązany po odkręceniu dekla od skrzyni zauważyłem że łożysko jest rozsypane , okazało się ze musiałem odkręcić skrzynie od mostu i tam wyszły większe jaja . Okazało się że do wymiany jest 4 łożyska i jeden tryb

Wiadomość z agroFakt.pl

Jednak skrzynia w Fendt nie jest niezniszczalna :mellow: który rok twojego Fendta i jaki stan zegara orientacyjnie.

Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Narazie czekam na czesci ... kolego ciagnik jest 1986r takze wiek mowi sam za siebie nie ma co sie dziwic ze cos poszlo nic niema na wieki ... licznik zatrzymany na ok 7000tys.mtg a jaki faktyczny stan to niemam pojecia ,, ale silnik pracuje ladnie nie dymi takze nie jest zle ... koszt samych czesci to ok 3500 tys i zamawialem u korbanka bo zamiennikow niema

Lee001    0

@JohnDeere6920i6820 to w sumie nie jest jeszcze taka zła cena, przynajmniej części masz oryginalne. A powiedz mi jeszcze czy sam naprawiasz? Muszę się wziąć za swoją 308'ke i zastanawiam się czy robić samemu czy nie.

Arturos21    4

Ja mam 611 i też skrzynie robiłem synchronizatory wymieniałem mój ma na licznik 11300 mtg ale ma na pewno wiecej grubo ponad 20 tyś ja płaciłem za jeden synchronizator około 2800 zł

Lee001    0

U mnie pewnie jakieś łożyska lub/i łożysko oporowe. Ciekaw jestem czy ciężko byłoby to naprawić.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Bartezoo
      Witam, szukam dobrego mechanika do fendt 308lsa z 1990r. Najlepiej żeby był z  województwa kujawsko-pomorskiego i z dojazdem na miejsce.
    • Przez ahael
      Witam, czy półbiegi w Fendt 312LSA z 94r przelacza sie ze sprzeglem czy bez? W moim da sie przelaczyc tylko ze sprzeglem - czy tak w tych ciagnikach jest?
    • Przez tomparkiet
      Witam od kilku dni mam fendta 304 turbomatic na początku było wszystko cacy i dzisiaj przy ładowaniu obornika zaczeło coś szarpać przy ruszaniu i cofaniu tak jakby sprzęgło torbo przestało działać sprawdzałem stam oleju i jest minimum doradzcie co to może być i przy okazji czy można dolać do niego ogrolu a jak nie to jaki olej dolać z góry dzięki za odpowiedz.
    • Przez fotonlodzkie
      Witam,
      Może wyda się to dziwne, ale wole się dopytać niż coś spierdzielić. 
      Czy olej do przekładni smaruje także napęd osi tylnej?
      ile tego oleju zalać? i jaki? 
      Olej Agrifarm Stou 10W40 MC ? czy coś tańszego? 
      rozmawiałem z jakimś mechanikiem i powiedział żeby ten wlać do hydrauliki i do przekładni?
      jak wy macie u siebie na jakim jeździ i jak się spisuje na zimę?
      Jakie filtry zakładanie orginalne czy jakieś zamienniki z firmy np. MANN FILTER
    • Przez fenhur
      Witam mam pytanie czy wie kto jak przeprowadzić kalibrację rewersu i lms w fendzie farmer 310 mam go kilka lat i nie przełącza już tak płynnie jak kiedyś 
      jeśli ktoś wie niech się podzieli wiadomościami 
      Pozdrawiam
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj