TheMariko12

Jakiej moc jest wystarczająca na podany areał

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lukaszek410    0

ja sie na temat FT nie wypowiem bo nawet w nich nie siedziałem a na forum jest napewno sporo info o tych ciagnikach;) Odnośnie belarusów to w mojej okolicy troche tego ludzie pokupili i jakoś tym robią, nie jest to zachodnia technologia i zdażają się jakieś usterki (głównie drobne typu oring, uszczelniacz) ale jakoś sobie z tym radzą;) Wszystko kwestia pieniędzy;) Im więcej zapłacisz tym (prawdopodobnie) bedziesz miał lepszą maszyne. Choć na twoim miejscu zastanowiłbym sie czy warto, bo może lepiej kupić coś taniego na teraz (4-5 lat) a reszte kasy zainwestować np w opasy albo krowy mleczne badz świnki i jak nadejdą lepsze czasy kupić wymarzony (no moze bez przesady) ciągnik. No ale takie decyzje każdy powinien podjąć sam;) Życze mądrych i udanych decyzji;)

Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AturSz    6

czy ja wiem czy serwis drogi ?? okolo 1000 przeglad . to jakiego bys polecal tanszego ??

mi tez dealer powiedzial ze przeglad cos okolo 1000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheMariko12    437

Jeszcze raz powtarzam:

 

Decyzja jest między Ft 690 DT lub Zetor proxima 90 obydwa z turem , lub kupić Ursusa 1014 za 40 tyś i FT 675 Dt do tura za 10,5 tyśs brutto bez tura, wtedy do tura już bym dołożył

 

Jeszcze zastanowię się nad NH, i porozmawiam z ojcem


Nauka--->Praca--->Zabawa--->Długi odpoczynek :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AturSz    6

jak juz skus sie na nowy sprzet ja tez planowalem kupic uzywke ale jak z kilkoma osobami porozmawialem to zdecydowalem sie na nowke nigdy nie wiadomo co za uzywany szajs kupisz i ile wytrzyma jeszcze a nowy wiadomo powinien swoje lat awytrzymasz jeszcze bez awarii choc zdarzaja sie wyjatki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KUJPOM1988    0

a macie zaufanie do polmot bialorusiow itp ?? z calym szacunkiem ale ja jakos nie . nie mialem i nie chce sie az tak wypowiadac mocno na ten temat. ale chyba nic tak nie denerwuje jak jakis przeciek i usterka w nowym ciagniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheMariko12    437

Dobra dzięki, :} za pomoc ^^

Decyzję już pozostawię sobie do samodzielnej i rozważnej decyzji

 

Temat do zamknięcia


Nauka--->Praca--->Zabawa--->Długi odpoczynek :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otrzymujesz tytuł Górnika Roku i Złotą Łopatę

Edytowano przez paktofonikas1987

sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Młodyoporowiec
      .
    • Przez Tomtu
      Na początek pragnę się przywitać z forumowiczami.
      Ale do rzeczy interesuje mnie wasza opinia jaki ciągnik może chociaż na początek ile koni powinien mieć waszym zdaniem główny ciągnik na 150 ha:
      Będzie współpracował z: pługiem obrotowym (ma być dobrany do ciągnika 4 lub 5 skib + wał)
      agregat siewny Amazone RPD 301
      duże przyczepy 10t 14t
       
      wydaje mi się ze coś w granicach 160KM tylko czy tyle wystarczy na pług 5 skib plus wał na przedni tuz a może odpuścić sobie 5 skib i skupić się na porządnej 4
    • Przez massey12
      chce nowy ciągnik jakis lepszy niz 1614 najlepiej jakis zachodni
    • Przez Insens88
      Witam wszystkich!
      Odziedziczyłem małe gospodarstwo sadownicze z sprzętem. Sprzęty stare tj. Ursus C360, opryskiwacz sadowniczy na kołach, opryskiwacz sadowniczy zawieszany, rozrzutnik nawozów, rozdrabniacz (rotosan), platformę sadowniczą hydrauliczną.
      Jako, że ciągnik jest już bardzo stary - chyba 1968 rok - chciałbym zakupić dodatkowy ciągnik, który podoła wyżej wymienionym sprzętom i da radę to zrobić na 2 ha sadów.
      Polecacie coś konkretnego?
      Pozdrawiam.
       
    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj