coolman111

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Kos_pl    107
Napisano (edytowany)

W standardzie może przyjść i na Michelinach jak i np. na Firestone.

Do Michelina jest dużo większa dopłata niż do Trelleborga. Do Trelleborga dopłacić trzeba około 3500 zł, czyli mniej więcej tak jak u innych producentów traktorów.

Edytowano przez Kos_pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

W standardzie to masz ciągnik bez kół, każdy typ kół jest z dopłatą, większość fabryk ma około 10 dostawców oponw, w zależności jak sobie zażyczysz, ja widziałem nowego claasa 300km na Goodyearach a fendta na mitasach, wszystko jest możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian20    29

Czyli reasumując. Jak nie dopłacisz za opcje konkretnego wyboru opon dostaniesz najtańsze czyli np. Mitas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, marian20 napisał:

Czyli reasumując. Jak nie dopłacisz za opcje konkretnego wyboru opon dostaniesz najtańsze czyli np. Mitas

Mitas nie jest najtańszy, szczególnie ten co jest zastępnikiem Continentala, najtańsze z tego co kojarzę to można kupić diagonalne good yeary, w nh z tego co wiem można zamówić nawet na diagonalnych ozkach

Edytowano przez PATr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roart    2
Napisano (edytowany)

Panowie czy 425 tys za fendta 310 profi plus  to jest z nawigacją, miękką ośką, trzy pary hydrauliki,przedni tuz, pneumatyczna amortyzowana kabina,  opony  tył 540 przód 440 trelleborg , ładowacz oryginalny fendt, isobus  i inne pierdółki to dobra cena  

Edytowano przez roart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Ktoś tam pisał wcześniej, że wersja power 290, więc te 420 powinno być jeszcze do zbicia, ogólnie cena jak na 100km ciągnik chora ;) 

Edytowano przez KrowieBieszczady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fendt8188    130

pelne wyposazenie prawie. to kosztuje .jak dla mnie chora cena za 100km.ale jak ktos ma pieniadze to czemu nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz654    5
Napisano (edytowany)

Valtra N104 podstawowa wersja + 3 para wyjść hydraulicznych, pompa 90l, amortyzowana kabina, dach o zwiększonej widoczności, opony 540 R38, oska sztywna 270k netto i to podobno po wszystkich możliwych rabatac. I to za ciągnik o DMC 8t

Edytowano przez lukasz654

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzytkowniq    5

Dlatego porównując ciągniki o mocy ~100km Valtrę odrzuciłem, bo nie można do niej wrzucić pompy ls 110...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107

Oj, zależy czy ktoś jeszcze wykorzysta zalety pompy wielotłoczkowej. Brać aby tylko była i oszczędzała tylko paliwo, to się nie bardzo opłaca, bo jest zwykle duży koszt (Agco chce często około 8000 zł netto dopłaty, u CNH jest to inny temat bo "tylko" około 2000 zł netto i na dodatek tam wielotłoczek pracuje przy wyższym ciśnieniu roboczym, a więc rośnie też i udźwig tylnego podnośnika... u Agco jednak tak nie jest). Do wielotloczkowej wypadałoby też dołożyć elektrozawory - kolejny niemały koszt co najmniej kilku tys. zł i to chyba za parę. Na koniec trzeba wziąć też po uwagę, że koszt naprawy pompy wielotłoczkowej i wyjść hydraulicznych sterowanych elektrozaworami będzie większy od pompy zębatej i mechanicznie sterowanych wyjść hydraulicznych i to nie będą małe kwoty. A np. po podnoszenia maszyn, obrotu pługa czy rozkładania opryskiwacza, to wielotłoczek nie jest potrzebny. Co innego jeżeli ma się np. siewnik pneumatyczny z hydraulicznym napędem dmuchawy czy inne urządzenia mające silnik hydrauliczny.

 

Ale nie zmienia to faktu, że za N104 jest to bardzo wygórowana cena.

Edytowano przez Kos_pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konio1011    100

Dziwne rzeczy na targach w ostrodzie.. MF 5712s z turem quick, amortyzowana osia, dyna 4 260 netto..( fakt dosc waskie koła miał). . cos tanio tym bardziej ze z turem(sam tur pytalem to 33 netto niby). Trzeba zgłebic temat u dealera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz654    5

U jakiego dilera taka cena? Coś mi się wydaje że te 260k to raczej sam ciągnik. A właściwie to jestem pewien że sam ciągnik 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konio1011    100

No przedstawiciel 3x podkreslal ze cena z turem tak jak stoi. Pewnie dealer z kuj pom w przyszlym tygodniu przyjedzie to zobaczy co powie na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fendt8188    130

diler jedo gada jak rozmawia na targach lub przed kupnem a co innego jest na umowie.cena golego ciagnika to jedno a cena wyposazonego to drugie.ciezkie czasy na zakup nowego sprzetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz654    5

Mi na targach mówili że JD 6095MC 200netto a teraz jest w promocji za 213 w bieda edyszyn 🤣

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laver    5

Valtra 114e, amortyzacja osi i kabiny, przedni tuz, 3 pary wyjść, opony trelleborg przód 460 r28 tył 540 r38, kolor pod klienta

cena około 312 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinM1991    0

A co sądzicie o MF 5710 global z dynią 4 wyposażenie prawie na ful bez woni z przodu 205 tyś z tuż 3 prędkości won amortyzowaną kabina itp. i dlaczego jest aż tyle tańczy niż 5710s ma mniejszy udźwig o 900kg ale osie te same.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian20    29
15 godzin temu, MarcinM1991 napisał:

A co sądzicie o MF 5710 global z dynią 4 wyposażenie prawie na ful bez woni z przodu 205 tyś z tuż 3 prędkości won amortyzowaną kabina itp. i dlaczego jest aż tyle tańczy niż 5710s ma mniejszy udźwig o 900kg ale osie te same.

 

Kolego pojedz do jakiegoś dilera i przejedz się jednym i drugim. Zobaczysz różnice. Ja pojechałem po globala a "wróciłem" z S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Marcinrolnik12345kujawy
      Witam wszystkich, byłem wczoraj u handlarza oglądać sprowadzoną zza granicy ładowarkę, koszt kupna ok. 40tys. I tu mam problem, pytałem się go o umowe bo chce to zrobić legalnie to powiedział że ma takie "zaswiadczenie o własności maszyny z  pieczątką" od ostatniego własciciela z francji. Ładowarke potrzebuje na rok. Czy jak za rok sprzedam komuś ją na umowe kupna-sprzedaży i pójdę rozliczyć sie z urzędem skarbowym to czy nie bedę miał problemów? Wiem że temat może dla niektórych śmiesznie prosty ale ja to robie pierwszy raz i chce wiedzieć jak do tego podejsc. Nie posiadam gospodarstwa ani działalnosci. 
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj