coolman111

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson)

Polecane posty

Kos_pl    107
Napisano (edytowany)

Trzeba też uważać na to, że i w wyższych wersjach wyposażenia też za pneumatykę trzeba dopłacać.

Edytowano przez Kos_pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107

A nie wiem jak to jest faktycznie, według broszury to nic z tego - jest jako opcja. W standardzie jest może hydrauliczne wyjście na hamulce przyczep, to by nawet pasowało do Fendta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107
Napisano (edytowany)

Kilka wieści z Nadarzyna...

Nie najgorzej wyposażony Fendt 310 - około 340 tys. zł netto, trochę bardziej przybajerowana 313 - około 400 tys. zł netto.

Valtra N114 z amortyzowaną przednią osią, kabiną, przednim tuzem, lakierem metalicznym, podłokietnikiem, oponami Michelin 480 65 i 600 65 R28 i R38, felgi stałe, 3 parami wyjść hydraulicznych sterowanych mechanicznie, zaczepami 3 w 1 - automat/rolniczy/piton, pneumatycznym fotelem, nie wiem tylko jaki tam był tylny tuz - czy ten podstawowy czy wzmocniony, generalnie halogenowym oświetleniem - niby około 300 tys. zł netto.  Ładowacz czołowy do tej Valtry od 35 do 42 tys. zł netto (droższy - z elektrozaworami).

Ceny nie są pewne, bo to była informacja od handlowców.

Edytowano przez Kos_pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295

a orientuje się ktoś ile wychodzi f1 714 albo 716 ? na. elektrozaworach, tuz ośka kabina ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konio1011    100

Tylko valtra na hitech5 to porazka. Co prawda jezdzilem tylko po placu ale strasznie szarpala i bardzo dlugo biegi zmieniala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shaun    243
Napisano (edytowany)
3 godziny temu, Kos_pl napisał:

Kilka wieści z Nadarzyna...

Nie najgorzej wyposażony Fendt 310 - około 340 tys. zł netto, trochę bardziej przybajerowana 313 - około 400 tys. zł netto.

Valtra N114 z amortyzowaną przednią osią, kabiną, przednim tuzem, lakierem metalicznym, podłokietnikiem, oponami Michelin 480 65 i 600 65 R28 i R38, felgi stałe, 3 parami wyjść hydraulicznych sterowanych mechanicznie, zaczepami 3 w 1 - automat/rolniczy/piton, pneumatycznym fotelem, nie wiem tylko jaki tam był tylny tuz - czy ten podstawowy czy wzmocniony, generalnie halogenowym oświetleniem - niby około 300 tys. zł netto.  Ładowacz czołowy do tej Valtry od 35 do 42 tys. zł netto (droższy - z elektrozaworami).

Ceny nie są pewne, bo to była informacja od handlowców.

to gdzieś tam jednak koło Ciebie latałem. 

Edytowano przez Shaun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shaun    243

chyba Ty... wiesz wiencej nisz my, dawaj Miodek pożywka jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shaun    243
Napisano (edytowany)
21 minut temu, sumek666 napisał:

Przeciez Wy somsiada jestescie 😛

z @Kos_pl ?? możliwe

Edytowano przez Shaun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107
Napisano (edytowany)

@Shaun

Byłem około godziny 13:30 i do końca targów. Z Nikonem chodziłem, tyle że nie bardzo było co fotografować. :( Trochę rozmawiałem przy stoisku Rolbud. I sobie zasiadłem w N114... :P

Shaun, a widziałeś skorodowanego KV mc-drill tylko z nazwą Kubota i w pomarańczowych barwach (siewnik mechaniczny nadbudowany nad agregat zębowy i wał rurowy)? Straszną porażką takie coś było przywieść na targi. A maszyna z 2016 roku, widać że używana tylko na pokazach, być może robiła koło Sumka latem ubiegłego roku, bo wrzucał zdjęcia takiego siewnika.

Sąsiedzi, północ lubelskiego wita. :)

Edytowano przez Kos_pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

U mnie była Agroma organizatorem ale sprzęt należał do Kuboty 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500
12 minut temu, Kos_pl napisał:

@Shaun

Byłem około godziny 13:30 i do końca targów. Z Nikonem chodziłem, tyle że nie bardzo było co fotografować. :( Trochę rozmawiałem przy stoisku Rolbud. I sobie zasiadłem w N114... :P

Shaun, a widziałeś skorodowanego KV mc-drill tylko z nazwą Kubota i w pomarańczowych barwach (siewnik mechaniczny nadbudowany nad agregat zębowy i wał rurowy)? Straszną porażką takie coś było przywieść na targi. A maszyna z 2016 roku, widać że używana tylko na pokazach, być może robiła koło Sumka latem ubiegłego roku, bo wrzucał zdjęcia takiego siewnika.

Sąsiedzi, północ lubelskiego wita. :)

Jaki powiat ?? Bo ja LPA. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107
Napisano (edytowany)
3 godziny temu, ZELKOW napisał:

a orientuje się ktoś ile wychodzi f1 714 albo 716 ? na. elektrozaworach, tuz ośka kabina ?

F1 7xx kosztuje około 550 - 600 tys. zł netto w takim przeciętnym wyposażeniu.

https://www.agriaffaires.pl/sprzet-nowy/ciagnik-rolniczy/28883492/fendt-718-vario-s4-power.html

Ktoś też wrzucał chyba gdzieś w galerii podobne wyceny na siedemsetkę.

12 minut temu, mickas092 napisał:

Jaki powiat ?? Bo ja LPA. 

Bywam czasem, głównie w okolicach Woli Gułowskiej. 

Mnie też nieraz zdarzy się zawitać do Parczewa. :)

Edytowano przez Kos_pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johniy861    78

z tego co wiem od nowego dilera fendta to 720 zaczyna sie od 600~620 netto to 716 tak jak kolega wyżej od 540 chyba jakos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

He? Po polsku proszę. 

Nie był u mnie na gospodarstwie tylko w mojej okolicy były pokazy


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107
Napisano (edytowany)
3 godziny temu, Shaun napisał:

LUB

nie widziałem tego Kvera z bliska, @sumek666 spanachał, i oddał ;) 

Na pierwszym zdjęciu mięciutka farba - purchle.

DSC_0889_zmr.jpg

DSC_0892_zmr.jpg

DSC_0894_zmr.jpg

DSC_0895_zmr.jpg

3 godziny temu, sumek666 napisał:

He? Po polsku proszę. 

 

Sponiewierał. :P

 

11 godzin temu, Shaun napisał:

chyba Ty... wiesz wiencej nisz my, dawaj Miodek pożywka jest :)

Żona Sumka ćwiczy, stąd tak mu się udzieliło.

Edytowano przez Kos_pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107
Napisano (edytowany)

Patrząc na bardzo małe zużycie elementów roboczych to tak myślę. A znaczniki przedwschodowe chyba też były tak oklejone i nieużywane (na 98%).

Edytowano przez Kos_pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian20    29

Witam . Czy ktoś się z Was orientował w oponach do MF? Jakie teraz idą w standardzie? Czy jest dopłata za michlen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Marcinrolnik12345kujawy
      Witam wszystkich, byłem wczoraj u handlarza oglądać sprowadzoną zza granicy ładowarkę, koszt kupna ok. 40tys. I tu mam problem, pytałem się go o umowe bo chce to zrobić legalnie to powiedział że ma takie "zaswiadczenie o własności maszyny z  pieczątką" od ostatniego własciciela z francji. Ładowarke potrzebuje na rok. Czy jak za rok sprzedam komuś ją na umowe kupna-sprzedaży i pójdę rozliczyć sie z urzędem skarbowym to czy nie bedę miał problemów? Wiem że temat może dla niektórych śmiesznie prosty ale ja to robie pierwszy raz i chce wiedzieć jak do tego podejsc. Nie posiadam gospodarstwa ani działalnosci. 
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj