coolman111

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson)

Polecane posty

karol091193    874
17 godzin temu, hubertuss napisał:

Ano wpisałem w przeglądarkę fendt podlaskie i mf podlaskie. I co? I nic. Myślę, może nie ma. Wpisałem mf lubelskie i tez nic. Podobnie jak w mazowieckim. Wpisałem więc serwis fendt i co wyskoczyło? Korbanek. Tak można zadzwonić do valtry. Ale ciekawe czy dadzą klientowi namiar na dealera mf skoro to jest konkurencja w podobnych cenowo ciągnikach.

Jest chaos i bałagan. Brak namiarów na dealerów mf a. Bo fendta mają sprzedawać niby dealerzy valtry.

Na podlaskie kiedyś był dealerem rol mech Dubicze Osoczne. Najbliżej mnie. Teraz jak wpisałem w lokalizator na stronie valtry swój adres to mi podsyła dealera koło Sokołoa Podlaskiego. Być może ten z Dubicz będzie miał mf a. Chociaż dalej na swojej stronie ma valtrę. Widać AGCO uznało, że dużo już w Polsce sprzedali i przy ruszających nowych naborach chcą dać szanse konkurencji. Ci z AGCO pod koniec roku będą mieli nie tęgie miny jak zobaczą jak im przez ten rok sprzedaż mf a i fendta spadła. Wtedy może oczy się otworzą i zrobią porządek w AGCO Polska, które nie ma nawet porządnej strony z wszystkimi dealerami swoich produktów. Bo oprócz tych trzech marek są tam jeszcze inne. Jak np Challenger.

fendta przejeli dilerzy valtry. Na pewno mają go w Tafiłach, a masseya przejeła w podlaskim ROLTOMA Tomasz Stypułkowski z Sokoły (trasa Białystok-Wysokie Mazowieckie). Wcześniej handlowali używkami z 2 czy 3 lata nowymi ursusami a teraz jeszcze MF


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Challenger nie jest dostępny w Europie a modele które były dostępne nazywają się  Fendt.


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mus    23

MF na pewno jest w Gravicie, można pytać o ceny tylko jeszcze sami nie wiedzą ile mogą wołać za traktory kompletny za przeproszeniem burdel panuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Już wiedzą ale nie znają rabatów. Kumpel dzwonił to za nowego 5710S 430 tyś hahaha :P


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fulton    18
Właśnie kontaktowal się już ktoś z nimi czy mają już cenniki bo na stronie oficjalnie MF już jest? I miał ktoś z nimi już do czynienia jeśli chodzi o podejście do klienta itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Później zeszli na poziom ok 245 tyś ale to i tak wg mnie o 35 tyś za dużo. Dilerzy nie wiedzą jak mają sprzedawać i jakie rabaty udzielać. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
10 minut temu, sumek666 napisał:

Już wiedzą ale nie znają rabatów. Kumpel dzwonił to za nowego 5710S 430 tyś hahaha :P

Ile koni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jakie zamówisz takie dostaniesz oczywiście nic za darmo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

5709 to był nawet. 

MF 5709S (wersja Essential), ze skrzyszyberdachem (za dopłatą - jakieś 1550 zł, cóż!, okno za około 5 tys. zł - ale to katalogowa cena) klimą manualną (dopłata), pneumatycznym fotelem, radiem z mp3, lusterkami teleskopowymi (cienkie, grube jak w NH T5 tylko w bogatszej wersji, i za około 1800 zł), wom 540/540e/1000 (dopłata), sterowaniem tuz i wom z błotników, z przednim obciążnikiem zamiast tuza (około 610 kg), kołami (wszystko za dopłatą) 38 i 28 cali, felgami spawanymi, oponami 520/70 i 420/70 losowej marki (Firestone, Mitas, Trelleborg), 3 pompami zębatymi - 2-ma o sumowaniu wydatku do 100l/min (dopłata 5,56 tys zł katalogowo), 3 parami wyjść hydraulicznych, biegami pełzającymi (10 tys. zł katalogowo!), poszerzanymi błotnikami z tyłu (2000 zł katalogowo za same poszerzenia błotników), pneumatyka w std tylko 2 obwodowa, nią dyna 4 i autodrive (za około 3500 zł netto katalogowo), z amortyzowaną kabiną (jedyna 'tania' rzecz - 7,5 tys. zł netto katalogowo - 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Ktoś tam pisał, że Challenger nie był oferowany w Europie. Co jest nie prawdą.  Dwa lata temu był na stoisku Korbanka na polagra premiery jak dobrze pamiętam.

http://www.rolmax.podlasie.pl/oferta-tractors,bielsk.html

Jest na stronie dealera Korbanka z Brańśka np. Czyli kupić można było. Oczywiście Mf i Fendt też tam są choć dealer już ich nie sprzedaje.  Ciekawi mnie jeszcze serwis. Te stare miały już doświadczenie. Te nowe będą się dopiero uczyć. Oj będą te zmiany AGCO sporo kosztować. Utrata sprzedaży Mf i Fendta będzie spora.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fulton    18
Wszystko zależy od ceny jesli nie przesadza z cenami to ludzie będą kupować, a ktoś miał juz do czynienia z gravitem odnośnie serwisu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macius    60

Wie ktoś kto jest dilerem Masseya w Opolskim?? Chce oferte na masseya 7700 żeby do modernizacji go podpiąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Od tego roku Challenger nie jest oferowany. Znaczy w sumie jest ale pod marką Fendt MT


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fulton    18
Dzwoniłem do gravitu i mają mi przygotować wycene 5711sl zobaczymy co wymyśla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295
co do sprzedaży w gravicie to znam wielu niezadowolonych rolników a wręcz oszukanych i zadowolonych , ciężko powiedzieć jak jest teraz , john deere ten starszy nie był zbytnio awaryjny więc i nie mieli takiej złej opinii , jeśli będą tańsze od korbanka ciągniki , to aby pilnować gravitu przy dostawie ciągnika żeby wszystko się zgadzało tak jak w umowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

SL to stary model i ci nie wycenia. Chyba, że kłamią lub chodziło im o model S. Mi korbanek za 5710SL wycenili na 224 netto później zszedł na 215 netto. Wyposaznie zupelnie podstawowe i opony kolarzowki 380R24 i 460R34. Listopad 2017. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Nie wiem czy to ten sam gravit?

Są tam i moje posty. Mój kolega sprzedawał wtedy JD w Siemiatyczach i na własne uszy słyszałem opinie ludzi, którzy przyjeżdżali do niego.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fulton    18
MF ma regionalizacje i gravit nie wie czy mój powiat będzie należał do nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295
w poniedziałek powininem znać cene mf 7715 , ma się przedstawiciel wybrać więc zobaczymy czy coś agco zeszło czy jeszcze im te ceny co dotychczas korbanek proponował nie były dla nich za małe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj